Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(Peperoni @ 2008 10 06, 13:42)
o as kazkaip niekur nemacius 2,5 numerio virbalu su valu...  g.gif  teks siules daryt... 

Nors suknelės pas mane dar tik mintyse ir tik mažutės, bet jau prisipirkau virbalų su valu, net 2,5 nr Prie RĖDOS kur yra parduotuvėlė ten pirkau. Va ir net čia yra http://www.auksarank...p?productID=618

Ta vasarinė Shangri La suknelė žadą atėmė, sakiau net nebelįsiu šiton temon, nes pavyyyyydas tai jau graužia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batareika: 06 spalio 2008 - 12:53
laba, pradesiu sesei megzti sia suknele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 06 spalio 2008 - 14:42
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio
user posted image

Nugarytė
user posted image

Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif
Atsakyti
Netikėtaj, mes virstam iš koto thumbup.gif super wub.gif
Atsakyti
Netiketai, nu superine suknele thumbup.gif as siandien susiusiu dryzuotaji sijona, tai pasirodysiu, jei spesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
netikėtai, tikrai labai gražu!!! puikiai tinka! thumbup.gif Gal primintum, iš kokių čia siūliukų? ax.gif
Atsakyti
netikėtai.., griūk negyvas! mega_shok.gif

clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
netikėtai, nu liuks thumbup.gif wub.gif grozis bigsmile.gif

as baigiau nugara savosios, ale bemegzdama dryzuotaja, pagalvojau, kad paliksiu dryzuota tik apacia ir kakla ko gero g.gif kaip tais man per marga... blush2.gif
Atsakyti
Shangri La Amade eya bielra *coliukeee* labai jums ačiū biggrin.gif
O siūliukas čia smirna 100g-750m.Sunaudojau nepilnai du juodus ir ne visą baltą.Taigi suknelė net 300g nesveria.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 06, 13:50)
Nors suknelės pas mane dar tik mintyse ir tik mažutės, bet jau prisipirkau virbalų su valu, net 2,5 nr Prie RĖDOS kur yra parduotuvėlė ten pirkau. Va ir net čia yra http://www.auksarank...p?productID=618





cia ta, kur prie 25-mecio turgaus? g.gif bijau as ten vaziuot biggrin.gif kad bankrotas neistiktu hihihi.gif gal reiks tada auksarankej uzsisakyt... g.gif


Netiketai - beprotiskai fantastiska blink.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 06 spalio 2008 - 16:28
netikėtai nerealiai grazi suknute thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEIVINA: 06 spalio 2008 - 16:35
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 16:28)
Nagi va gi štai gi biggrin.gif Kaip žadėta pažadėta-mano juodai balta dryžiukė ax.gif
Iš priekio


Esu apsipatenkinus biggrin.gif Net mano vyras,kuriam mezgalai-senmergių darbas,o megzti rūbai tik bobutėms,sakė kad labai gražu ax.gif



FANTASTIKA!!!!!!!! thumbup.gif

QUOTE(netikėtai @ 2008 10 06, 17:15)
Shangri La Amade eya bielra *coliukeee* labai jums ačiū biggrin.gif
O siūliukas čia smirna 100g-750m.Sunaudojau nepilnai du juodus ir ne visą baltą.Taigi suknelė net 300g nesveria.



o tai dejai po du siuliukas?nes smyrnos neriau sijona tai ui koks plonas siuliukas doh.gif na, bet as neriau is "smyrna platinum", tai gal cia ne tokie siulai g.gif o koks rasciukas? ax.gif
Atsakyti