Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.13

QUOTE(rasema @ 2008 10 06, 10:44)
Labutis mergaitės  4u.gif

Gal galit pasakyti savo nuomonę apie mano suknutę  blush2.gif
user posted image
Suknutė

man labai grazu thumbup.gif , tik mano akim ziurint sis dirzas gal nelabai tinka prie sios suknios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 06, 10:59)
man labai grazu  thumbup.gif , tik mano akim ziurint sis dirzas gal nelabai tinka prie sios suknios  blush2.gif

aga drinks_cheers.gif
as bent jau spalva dirzo rinkciaus juoda
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 06, 10:59)
man labai grazu  thumbup.gif , tik mano akim ziurint sis dirzas gal nelabai tinka prie sios suknios  blush2.gif



QUOTE(qqte @ 2008 10 06, 11:04)
aga  drinks_cheers.gif
as bent jau spalva dirzo rinkciaus juoda
4u.gif ačiu mergaites , padrąsinot mane , dirzas tai laikinas , senas, tik pasiziurejimui , bet juodas netiks , mano batai rudi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasema @ 2008 10 06, 11:24)
4u.gif ačiu mergaites , padrąsinot mane , dirzas tai laikinas , senas, tik pasiziurejimui , bet juodas netiks , mano batai rudi  blush2.gif

petkelnes juodos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasema @ 2008 10 06, 10:44)
Labutis mergaitės  4u.gif

Gal galit pasakyti savo nuomonę apie mano suknutę  blush2.gif

Labai simpatiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasema @ 2008 10 06, 10:44)
Labutis mergaitės  4u.gif

Gal galit pasakyti savo nuomonę apie mano suknutę  blush2.gif
user posted image
Suknutė

Suknutė - super thumbup.gif Tik diržiuką dėčiau siaurą, gal net romantišką surišamą, arba išvis be jo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 06 spalio 2008 - 11:41
Loretam, didžiausi sveikinimai susilaukus dukros 4u.gif

Rasema, dryžiukė labai graži, man patiko smile.gif

Peperoni
, kaip sekasi narplioti romantiką? Aš jau turiu siūlus, gana plonus (80% vilna, 20% sintetika), nuostabios dramblio kaulo spalvos, tik bijau kad mažokai nusipirkau. Dar nepradėjau, nes vyras liemenės užprašė. Mintyse jau delioju raštus busimai suknelei, ir suprantu kad ji bus laaaabai nutolusi nuo originalo smile.gif Tačiau labai noriu išsaugoti būtent modelio linijas- man atrodo, ji turi būti šiek tiek, vos vos didoka- taip ir pasiekiamas tas nerūpestingumo ir naivumo įspūdis- peržiūrėjau osinkos auksarankių darbus ir užkliuvo būtent tai, kad prigludęs siluetas užmuša visą suknelės idėją.
O dėl spalvos nepergyvenk- juoda irgi yra romantiška, dar ir kaip, manau tinkamas variantas. Svarbiausia kad nebūtų per daug ryškių, rėkiančių spalvų- jos labiau tinka dryžiukėms, o ne šitai fėjos suknelei.
Žodžiu, rašyk savo įspūdžius, gal dar kokių idėjų kils smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shangri La: 06 spalio 2008 - 12:02
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 10 06, 11:33)
petkelnes juodos  mirksiukas.gif  4u.gif
turėsiu galvoje 4u.gif


QUOTE(jusda @ 2008 10 06, 11:57)
Labai simpatiška  wub.gif



QUOTE(neringata @ 2008 10 06, 12:39)
Suknutė - super thumbup.gif Tik diržiuką dėčiau siaurą, gal net romantišką surišamą, arba išvis be jo g.gif

Pakėlėt man nuotaiką mergytės ... gal visgi ir išdrįsiu apsivilkt šeštadienį wub.gif
Atsakyti
na ka gi daugelio prasymu startuojam su mocherinio sijonuko aprasymu. kadangi mezgiau pagal serveteles schema, pradejau megzti nuo 13 eiles ir dariau 14 motyvu taigi uzdejau 126 akis. mezgiau is kid mocheros 5 numerio virbalais.

13 eile: K, G, 2U, G, D, U, 3G, U.
15 EILE: K, G, U, G, D, U, 5G, U.
17 EILE: K, G, D, U, 7G, U.
19 EILE: 3M, U, 9G, U
21 EILE: U, P, U, K, 7G, D.
23 EILE: 3X(2), K, 5G, D
25 EILE: 3X(P, 2U, P), K, 3G, D.
27 EILE: 3X(P, G, 2U, G, P), K, G, D.
29 EILE: 3X(K, G, 2U, G, D), 3M.
31 EILE: 3X(K, G, 2U, G, D), P
33 EILE: 2X(K, G, 2U, G, D, U), K, G, 2U, G, D, P.
35 EILE: 3X (K, G, U, G, D, U, G, U).
37 EILE: K, G, D, U, 3G, 2U, K, G, D, 2U, 3G, U, K, G, D, U, 3G, U.
39 EILE: 3M, U, 5G, 2U, G, 3M, G, 2U, 5G, U, 3M, U, 5G, U.
41 EILE: 6G, D, 5X(2), K, 13G.
43 EILE: 5G, D, 5X(P, 2U, P), K, 12G.
45 EILE: 4G, D, 5X(P, G, 2U, G, P), K, 11G
47 EILE: 3G, D, 5X(K, G, 2U, G, D), K, 10G
49 EILE: 2G, D, 5X(K, G, 2U, G, D), K, 9G
51 EILE: G, D, 4X(K, G, 2U, G, D, U), K, G, 2U, G, D, K, 8G
53 EILE: 2--> 4X(K, G, 2U, G, D, U, G, U), K, G, 2U, G, D, K, 7G, D.
55 EILE: 4X(K, G, U, G, D, U, 3G, U), K, G, U, G, D, K, G, 3M, G, D.
57 EILE: 4X(K, G, D, U, 5G, U), 2X(K, G, D)
APNERIMAS: 8X(3/9, 2/9), 2X(3/9).



ZENKLAI:
G - GEROJI AKIS
U - UZDETOJI AKIS
2U - 2 UZDETOSIOS AKYS
(2) - 2 IS VIENOS AKIES ISMEGZTOS AKYS
P - KRYZMINE, PERSUKAT AKIS
D - 2 I DESINE SUMEGZTOS AKYS
K- 2 I KAIRE SUMEGZTOS AKYS
3M - 3 SUMEGZTOS AKYS
2--> 2 AKYS PERKELIAMOS NUO KAIRIOJO VIRBALO ANT DESINIOJO.


KUO DIDZIAUSIOS SEKMES IR KUO MAZIAU KLAIDU VISOMS BESIRUOSIANCIOMS MEGZTI smile.gif

pora eiliu mezgiau vien gerosiomis akimis, nes numezgusi sijonuka, virsutine eile nuardziau, surinkau akis ir mezgiau i virsu gerosiomis akimis smile.gif

atrodo tiek kol kas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 06 spalio 2008 - 12:14
man rasemos suknute labai grazi, tik dirziuka derinciau gal net numegzta, plonyti, is tu paciu siuliuku thumbup.gif wub.gif spalvu derinukas labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasema @ 2008 10 06, 13:01)
turėsiu galvoje  4u.gif
Pakėlėt man nuotaiką mergytės ... gal visgi ir išdrįsiu apsivilkt šeštadienį  wub.gif

o nu tai kodel turetum neisdrist g.gif
taigi suknyte nuostabi ir tau tinka
bet seip cia nelabai i tema bet prie juodu pedkelniu nelabai tinka rudi batai, cia tiesiog geriau tiktu kuno spalvos pedkelnes
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 10 06, 13:00)


Peperoni
, kaip sekasi narplioti romantiką? Aš jau turiu siūlus, gana plonus (80% vilna, 20% sintetika), nuostabios dramblio kaulo spalvos, tik bijau kad mažokai nusipirkau. Dar nepradėjau, nes vyras liemenės užprašė. Mintyse jau delioju raštus busimai suknelei, ir suprantu kad ji bus laaaabai nutolusi nuo originalo smile.gif Tačiau labai noriu išsaugoti būtent modelio linijas- man atrodo, ji turi būti šiek tiek, vos vos didoka- taip ir pasiekiamas tas nerūpestingumo ir naivumo įspūdis- peržiūrėjau osinkos auksarankių darbus ir užkliuvo būtent tai, kad prigludęs siluetas užmuša visą suknelės idėją.




va va - del to silueto reiks labai labai pamastyt... ir dar del ilgio smile.gif - nes as ilgas gi zmogelis biggrin.gif tai ne viskas ant manes atrodo taip, kaip kad buna pavyzdy... biggrin.gif pradejau nuo tos virsutines krutineles - kad galeciau paskui jungt apacion viska ir ant saves matuot... tik vat beda, akd ten megzta su valu - o as kazkaip niekur nemacius 2,5 numerio virbalu su valu... g.gif teks siules daryt...

o siaip sind ta krutinele tureciau pabaigt... ax.gif

labai laukiu kool tu pradesi - bus linksmiau biggrin.gif
Atsakyti