Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(JoanaS @ 2008 11 05, 11:01)
rodo jau ir man  thumbup.gif

keli klausimukai  4u.gif

kur gauti pringlesų mini?
sumustiniai su mesyte ir koks ten burbiulukas uždėtas, čia kur su ikrais tie  smile.gif
sumuštinukai su alyvuogėm ir susukta, ten kumpis?


pringles mini pirkti maximoje. Manau dar yra, nors aš pirkau,kai buvo kažkokia a la akcija jų visą dežę ax.gif

user posted image
Jei teisingai supratau, tai klausimas buvo apie šiuos? Burbuliukas padarytas tiesiog suspaudus stipriai likusį sutarkuotą surį.smile.gif

user posted image
O čia susuktos plonos juosteles tos daktariškos dešros, kur buna iškart labai labai plonai supjaustyta wink.gif

O sumuštinukai su ikrais, tai ten ant vienų dar uždėtas kiaušinio griežinėlis, o ant kitų ne. Man asmeniškai atrodė visiška nesąmonė kiaušinis ir ikrai, bet tiesiog buvo likęs kiaušinis ir pagalvojau, kad gražiai atrodys smile.gif bet iš tikro patys pirmi tie sumuštinukai su kiaušiniu ir ikrais "suėjo".
Atsakyti
Pasaka 4u.gif
Ragausim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 03, 15:45)

laiko uzima, nemeluosiu, o dar kai aplinkui mazius po kojom pinasi ir tai jam gerti tai jam valgyt, tai jam pampersa keisti, zodziu buvau nusiplusus blush2.gif bet sveciai sake, kad turbut savaite as tas vaises ruosiau lotuliukas.gif zodziu nuo ryto iki 6 val. ruosiausi, bet as labai megstu ciupinetis, visokias uzkandeles daryti  cool.gif


pagerbtinas noras svečiam įtikti bis.gif
jau tokiuose svečiuose būnant parą preiš valgyt nereiktų, kad visą grožį suragaut galėtai thumbup.gif nerealu.
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 05, 13:25)
pagerbtinas noras svečiam įtikti bis.gif
jau tokiuose svečiuose būnant parą preiš valgyt nereiktų, kad visą grožį suragaut galėtai thumbup.gif  nerealu.

4u.gif aciu! ale pati irgi neblogai pasidarbavai mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif tai kad ne aš.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 05, 17:02)
ax.gif tai kad ne aš.... blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu dar tik pasidarbuosi,kai sveciuose busi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 05, 17:02)
ax.gif tai kad ne aš.... blush2.gif

doh.gif sorry, viena rasau kita darau ir dar kita galvoju... doh.gif
Atsakyti
OI kiek skanumynu,butinai isbandysim thumbup.gif
Atsakyti
Guminuke- skanumelis... 4u.gif
Atsakyti
Nu viskas taip niam thumbup.gif , šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
Guminuke,kaip viskas skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visom už pagyras smile.gif iš esmės tai tik skaniai ir atrodo, o juk produktai paprasčiausi, jokio ypatingo skonio ir nesukuria. Visgi darkart pasitvirtina išvada, kad svarbu ir vaizdas, ne tik skonis rolleyes.gif
Atsakyti