Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Risota imu imu imu, tik prasyciau man daugiau ideti essen.gif:
Gerai, kad suspejau prie stalo, kol nieks neuzlindo biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien dariau Risotto

Receptas čia.
Pyliau balto vyno ir nedėjau žirnelių.Dėl spalvos dėjau šafrano mirksiukas.gif .
Kokius ryzius i risotto naudojai ir kada safrana dejai? Ir kokiam pavidale safranas? Milteliu ar stiebeliu ir paskuj smulkinai? blush2.gif 4u.gif
Papildyta:


Nu ir pievu pridariau rasydama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 14 spalio 2008 - 15:02
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 14, 15:53)
Kokius ryzius i risotto naudojai ir kada safrana dejai? Ir kokiam pavidale safranas? Milteliu ar stiebeliu ir paskuj smulkinai?  blush2.gif  4u.gif

Ryžius naudojau pačius papraščiausius,kur supakuoti po kg būna.Apie tai irgi galvojau,bet nusprendžiau pirkti paprastus ir pažiūrėt kaip gausis.Šafraną dėjau kelias min.prieš baigiant gaminti. Naudojau miltelius,nes gavus dovanų blush2.gif .Mačiau IKI yra ir stiebelių,bet kiek žinau tai deda nesmulkintus.Tik vieną kitą stiebelį,nes jie stipresni nei milteliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 14 spalio 2008 - 15:04
mammka, imu abu patiekaliukus rolleyes.gif o koks lipnumas gavosi nuo tu paprastu ryziu? nesusiklijavo labai? neistizo?
Atsakyti
[quote=aguonele,2008 10 10, 22:13]
Kadangi isigijau mesmale flirt.gif tai siandien kepiau zuvies kotletuku:
6 gabaliukus zuvies atsisaldziau ir susimaliau,musiau kiausini, pora dideliu saukstu manu, prieskoniu ir pakepintu svogunu idejau. sumaisiau i vientisa mase,suformavau ir iskepiau..padazas paprastas baltas su daug krapu ..

p.s.is tikruju man skaniausia salti zuvies kotletai su majonezu thumbup.gif ,tai laukiu rytojaus lotuliukas.gif


Ar tinka siems kotletkams pagasiju file? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 10 14, 16:32)
Ar tinka siems kotletkams pagasiju file?  4u.gif

o man rodos jokio skirtumo su kokia zuvim darysi nera g.gif pas mane gulejo kameroj tilapiju (nes niekas nevalgo keptos jos doh.gif ) ir dar kazkokios tai, tai ir dejau abi..
Atsakyti
O as malu toliau hihihi.gif
Vistienos kotletukai ..
Uzsimerkiau 3 batono riekeles grietinelej.sumaliau mesyte nuo 3 kulseliu su kumpeliu ir tuo paciu sumaliau ir isspausta batona.Dejau sauksta sviesto, daug farso prieskoniu,petrazoliu.pasidarius kotletukus voliojau kiausinio ir grietineles plakiny ir apkepiau,kol apskrudo.tada i kepimo inda ir 20 min pasoviau i orkaite.nu laaabai skanus ir minksti gavos thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Kas pasakys, kad cia ne receptas, o tik ideja, tas bus teisus... mirksiukas.gif Bet visgi idedu, gal kam bus idomu pasiziureti. mirksiukas.gif

KAIMIECIO DZIAUGSMAS (bulviu kose su padazu)

Isvirti bulviu kose (bulves + druska + truputis pieno + truputis sviesto). Padazui: pakepinti miltus ant sviesto, pilti piena, kaitinti, kol sutirstes, sumaisyti su kepintais svogunais ir morkom (as dar dejau moliugo del spalvos). Patiekti kose su padazu. Uzsigerti kefyru - niam niam essen.gif:

user posted image
Atsakyti
Šiandien dariau vištienos apkepą- labai greita ir paprasta, ir be galo skanu (bent jau mums ax.gif )

Reikės:

user posted image
1 kg vištienos krūtinėlių
10 kiaušinių
5 šaukštų krakmolo
200 g majonezo
pipirų
druskos
(aš dariau mažesnę normą)

Krūtinėles supjaustome nedideliais gabaliukais
user posted image

Dubenyje sumaišome supjaustytą vištieną, majonezą, krakmolą, kiaušinius, pipirus ir druską, supilame į kepimo indą ir kepame 200 laipsnių temperatūroje apie 40 minučių.
user posted imageuser posted imageuser posted image

Neatrodo įspūdingai, bet gal kam patiks 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 14 spalio 2008 - 22:30
QUOTE(pandora2006 @ 2008 10 14, 17:02)
-Tynka- jamu apkepa niam  drinks_cheers.gif


Prašom prašom biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2008 10 14, 14:47)
Srove sugunde ant varsketuku...  tongue.gif Stai mano rezultatas:

user posted image

2 varskes pakeliai, du kiausiniai, truputis miltu (nedaug, kad tesla butu vis dar skysta). Saukstu leisti i vandeni ir pavirti kol iskils.
Valgem su trintais juodaisiais serbentais. essen.gif:

Vajetus-ir sitie labai SUPER atrodo-turbut ne tik atrodo mirksiukas.gif Rytoj i parduotuve -pirkti varskes biggrin.gif sugundyta likau...
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 14, 21:47)
kiek matau tai su perlinėm kruopom, o valgė gal su įrankiais  tongue.gif (bajeris čia reiktų juoktis) lotuliukas.gif

juokiuosi is tos dalies skliausteliuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif

miaaargos.... nu saunuoles 4u.gif mums sis menuo isejo taupymo metas, tai as jau renku idejau kitam menesiui biggrin.gif
Atsakyti