Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Dariau siandien KIAULIENOS TROSKINI SU PUPELEM... Labai paprasta ir labai skanu 4u.gif
taigi, kiauliena (sprandine) supjaustau gabaliukais (stambokais), paverdu apie 30 min. tada imetu morkas, griezineliais stambiais pjaustytas, dar paverdu apie 5-10 min. tada sumetu bulves, dar paverdu apie 10 min ir sumetu stambiai pjaustytus svoguna, cesnaka, pupeles raudonasias (as jas perplaunu per reti su saltu vandeniu) ir pomidoru pasta skiesta su vandeniu. Patusinu apie pora min. tada idedu grietines apie 4 saukstus valgomus ir imetu sonkauliuku prieskoniu kubeli mirksiukas.gif Tai tiek.
user posted image

Ai, dar pries metant mesa i vandeni, i vandeni imeciau pipiru svieziai maltu ir lauro lapeliu sv maltu su druska.... Dar kas svarbu, tai, akd vandens turi buri ne per daug, tarkim pacioj pradzioj supjaustai mesa i gabaliukus ir puode uzpili vandens, kad buitu daug maz pirstas nuo mesos visos, paskuj vis dapili. Jeigu buna vandens per daug tai dapili ax.gif
Labai skanu, ryt vyras i darba nesis, kaip ir visada ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 13 spalio 2008 - 20:15
QUOTE(Ulė @ 2008 10 12, 20:32)
thumbup.gif ,o kodel taip ilgai kept reik? ax.gif

na kepiau pirma karta...vis ziurejau,kad ta sonine iskeptu, bet vistiek ji tokia nelabai sukepusi buvo doh.gif
todel sakau,kad dekit rukyta sonine, arba rykyta desrele, tai keps trumpiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 13, 16:52)
Tai, kad is naujo jau reik daryt blush2.gif O siandien valgem visko biggrin.gif ,  .Galima padaryti nuodeme ir apsivalgyti biggrin.gif  cool.gif




QUOTE(Eileitija @ 2008 10 13, 18:10)
Dariau siandien KIAULIENOS TROSKINI SU PUPELEM... Labai paprasta ir labai skanu  4u.gif

doh.gif doh.gif Kokia durna boba esu,ko cia ilindau doh.gif doh.gif Valgyti siandien tai negaliu,o kai pamaciau cia jusu patiekalus,net skrandis save est pradejo.Sakiau,nelisiu nelisiu siandien,tai ne-smalsumas,dabar negalesiu ramiai miegoti doh.gif
NOOOOOOORIU!!!bet negaliu..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 10 13, 21:21)
doh.gif  doh.gif Kokia durna boba esu,ko cia ilindau doh.gif  doh.gif Valgyti siandien tai negaliu,o kai pamaciau cia jusu patiekalus,net skrandis save est pradejo.Sakiau,nelisiu nelisiu siandien,tai ne-smalsumas,dabar negalesiu ramiai miegoti doh.gif
NOOOOOOORIU!!!bet negaliu..... verysad.gif


Nu ir ko gi dabar negaili? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 13, 18:32)
Nu ir ko gi dabar negaili?  mirksiukas.gif

danti isrove,liepe siandien geriau nevalgyti verysad.gif verysad.gif o badas ne brolis man!!!
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 10 13, 22:49)
danti isrove,liepe siandien geriau nevalgyti verysad.gif  verysad.gif o badas ne brolis man!!!


Nepergyvenk mirksiukas.gif rytoj atsigriebsi po piet mirksiukas.gif man irgi taip buvo verysad.gif ir kaip tik per vaises sestadienio - cepelinus, tai sakiau apsiverksiu doh.gif

Papildyta

nu, bet sakes, kiek klaidu pridariau aprasydama savo vakariene doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 13 spalio 2008 - 22:10
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 13, 21:10)
Dariau siandien KIAULIENOS TROSKINI SU PUPELEM..


wub.gif thumbup.gif
darysiu 4u.gif
Atsakyti
srove, tu kaip visada stebini...

taip pat patiko kiaulienos troskinukas
Atsakyti
Troskinys
Versiena supjausciau juostelemis, pakepinau keptuveje, tada supyliau morkas, zirnelius, kalafijora ir spinatu...viska apkepiau ant silpnos ugnies....tada ipyliau grietienes ir dar patroskinau...saliai ryziai su kiausiniu.....skanaus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 10 14, 11:49)
Troskinys
Versiena supjausciau juostelemis, pakepinau keptuveje, tada supyliau morkas, zirnelius, kalafijora ir spinatu...viska apkepiau ant silpnos ugnies....tada ipyliau grietienes ir dar patroskinau...saliai ryziai su kiausiniu.....skanaus smile.gif





Skaniai atrodo 4u.gif Tik va as zirneliu nemegstu, tai ir nededu blush2.gif
Atsakyti
Srove sugunde ant varsketuku... tongue.gif Stai mano rezultatas:

user posted image

2 varskes pakeliai, du kiausiniai, truputis miltu (nedaug, kad tesla butu vis dar skysta). Saukstu leisti i vandeni ir pavirti kol iskils.
Valgem su trintais juodaisiais serbentais. essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 10 12, 13:17)
Thai vištiena su ryžiais
[u]


Labai įdomus receptukas bigsmile.gif
QUOTE(Briliantas @ 2008 10 12, 16:20)
Kugelinskas  biggrin.gif


oi kaip skanu thumbup.gif
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 12, 18:09)

Kiauliena supjausciau siaudeliais.


Laaabai gardžiai atrodo essen.gif .

jurguliux,
kiaušinis keptas šoninėje puiki mintis thumbup.gif
daniška duonelė irgi skaniai atrodo 4u.gif


QUOTE(Tomike @ 2008 10 12, 21:10)
Varškės spurgos


Desertui jamu
QUOTE(Nikki N @ 2008 10 14, 14:47)
Srove sugunde ant varsketuku...  tongue.gif Stai mano rezultatas:

Baikit erzintis...

Papildyta:
Moliūgų sriuba
Vanduo,kūbelis ar du bulijono (pagal skonį),morka,bulvė,moliūgas.Daržoves supjaustom,verdam kol suminkštėja.Išvirusias sutryniau su blenderiu ir įpyliau šiek tiek grietinėlės.Galima apsivalgyt essen.gif .Skanu ir be grietinėlės. Skrebučius dariau pati.Batoną supjausčiau kvadratėliais,apšlakščiau aliejum,truputis druskos.Dėjau ant skardos ir pakepinau keletą min.
Gaila,kad foto nesigavo doh.gif
user posted image

Šiandien dariau Risotto

Receptas čia.
Pyliau balto vyno ir nedėjau žirnelių.Dėl spalvos dėjau šafrano mirksiukas.gif .
user posted image
Atsakyti