Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Eileitija @ 2008 10 09, 19:35)
Jau kaip skaniai atrodo  thumbup.gif  Kaip noriu!  doh.gif  ...gal dar liko?   g.gif   blush2.gif   lotuliukas.gif


QUOTE(Briliantas @ 2008 10 09, 19:35)
Jamu puse saslu  thumbup.gif


QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 09, 20:38)
o aš ryžius ir svogūnus griebiu  bigsmile.gif  blush2.gif

Deja neliko,bet dėl jusų iškepčiau dar ax.gif

QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 09, 23:53)
einu kokį penkioliktą kartą emilly klausti, ir vis pamirštu  doh.gif O kaip tokius gražius geltonus ryžius išverdi? rolleyes.gif

Dedu kario miltelių ir ciberžolės

[quote=mammka,2008 10 10, 10:37]
oi oi oi suryčiau nemirktelėjus

Ačiu,vaišinu visas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilly: 10 spalio 2008 - 13:25
QUOTE(emilly @ 2008 10 10, 14:24)
Dedu kario miltelių ir ciberžolės

4u.gif leiskit ir man nesusipratelei žinot, kur tą ciberžolę perkat ir kaip ji atrodo? Nes pagal man sugebėjimus, nuo kario ryžiai taip neužgeltonuoja.. gal labai daug dėt reikia norint išgaut tooookį geltonumą? o skonis matyt ir smarkiai keičias? kas žinot??? 000189.gif
Atsakyti
Ciberzole buna prie visu kitu prieskoniu smile.gif
Atsakyti
As kartais del geltonumo dedu kurkuma, skaitos kaip safrano pakaitalas...kas labiausiai patinka,jog kurkuma jokio skonio nepriduoda.man safranas ziauriai nepatinka topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 10 10, 16:53)
As kartais del geltonumo dedu kurkuma, skaitos kaip safrano pakaitalas...kas labiausiai patinka,jog kurkuma jokio skonio nepriduoda.man safranas ziauriai nepatinka  topsecret.gif

doh.gif pirmą kart girdžiu tokius
Atsakyti
Kurkuma ir ciberžolė tas pats mirksiukas.gif

Nesu bandžius ryžių su ciberžole, ar priduoda kokį specifinį skonį? g.gif Su kariu esu bandžius, nepatiko schmoll.gif O su paprika labai mėgstu essen.gif





Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 10 spalio 2008 - 18:04
Visoms aciu visu pirma 4u.gif 4u.gif 4u.gif .O visu antra bigsmile.gif nereikia manes girti, nes istikruju cia ner uz ka, eiliniai patiekalai, nu o jei ten vietoj to ar ano, idedi kazka ne to, tai anokia cia ideja schmoll.gif , o man patinka virtuveje pasiterlioti bigsmile.gif , o jei dar jums patinka, tai isvis puiku.Griebkit po balioncika ir einam ant varskeciu, norit virtu, norit keptu-jusu teise rinktis.O jei nenorit, tai ir nevalgykit lotuliukas.gif Uzteks cia mesas kirsti cool.gif
O i varskecius dejau varskes biggrin.gif , druskos truputi, kiausini ir miltu labai nedaug, tik, kad eitu padaryti juos.Kitus dar apkepiau ant sviesto, kai kam skaniau cool.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 10 10, 19:01)
Kurkuma ir ciberžolė tas pats  mirksiukas.gif
Nesu bandžius ryžių su ciberžole, ar priduoda kokį specifinį skonį?  g.gif 

aaaa, dabar ir as apsisvieciau thumbup.gif
o skonio tai jokio nepriduoda,bent man,tik spalva gera gaunas..

Srove o dabar sukirsciau pora keptu varskeciu wub.gif
Atsakyti
noooooooooooriu rolleyes.gif tik varškė šaldiklyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 10, 10:26)
Griebkit po balioncika ir einam ant varskeciu, norit virtu, norit keptu-jusu teise rinktis.O jei nenorit, tai ir nevalgykit lotuliukas.gif Uzteks cia mesas kirsti cool.gif
O i varskecius dejau varskes biggrin.gif , druskos truputi, kiausini ir miltu labai nedaug, tik, kad eitu padaryti juos.Kitus dar apkepiau ant sviesto, kai kam skaniau cool.gif


nu zinai..tikrai sugebi sukelt adrenalino kieki.. blink.gif
ir atrodo, gi kuom jie skiriasi nuo manuju..ale skiriasi..
ar liko dar?
oi kaip uzviliojai... blink.gif
Atsakyti
Kadangi isigijau mesmale flirt.gif tai siandien kepiau zuvies kotletuku:
6 gabaliukus zuvies atsisaldziau ir susimaliau,musiau kiausini, pora dideliu saukstu manu, prieskoniu ir pakepintu svogunu idejau. sumaisiau i vientisa mase,suformavau ir iskepiau..padazas paprastas baltas su daug krapu ..
user posted image
p.s.is tikruju man skaniausia salti zuvies kotletai su majonezu thumbup.gif ,tai laukiu rytojaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 10 10, 22:13)
Kadangi isigijau mesmale  flirt.gif  tai siandien kepiau zuvies kotletuku:

Jau žinau,kas bus ryt pietums 4u.gif Dėkui už mintį
Atsakyti