Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Larissa @ 2008 10 09, 14:30)
aš gi kaip tikrų-tikriausia pionierė įpyliau 2 stiklines vandens,kaip parašei  lotuliukas.gif

Pala, o tai ant kokio kiekio mesos bigsmile.gif g.gif ?

Papildyta:
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 09, 22:07)
Nesuprantu...  schmoll.gif  Cia tas pats suktinukas? Tik vienur patroskintas kitur ne?
O "subintuojam su siulu", tai cia subintuojam, o paskuj su siulu? ar su siulu tik apvyniot? O jei su bintu, tai taip ir kept? g.gif  (labai noriu viska zinot  lotuliukas.gif )


Bliamba Eileitija greiciau trink, kol eina ne ta nukopinau lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Bet tavo greitumas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ne nu, tu cia iki asaru sujuokinai doh.gif lotuliukas.gif , nu subintuoti su siulu reiskia suvynioti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 09 spalio 2008 - 21:12
wow wow wow blink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2008 10 09, 14:56)
visgi kokia mesyte naudojama siam patiekalui?tinka karbonadas?ir kokiu budu keptuveje taip graziai apskrudinat tuos kepsnelius, nes man dziuveseliai tai svyla doh.gif

aš naudojau karbonadą, nežinau man nesvyla g.gif , kepu ant lėtos ugnies dažnai vartydama

QUOTE(emilly @ 2008 10 09, 18:24)
Sveikos super mamos,esu pastovi šio forumo lankytoja - stebėtoja.Ačiu visom už

jai jai kaip gražu ir ne tas žodis kaip skanu , o su tom fotkėm tai geras lotuliukas.gif
Atsakyti
einu kokį penkioliktą kartą emilly klausti, ir vis pamirštu doh.gif O kaip tokius gražius geltonus ryžius išverdi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 09, 22:09)
Pala, o tai ant kokio kiekio mesos bigsmile.gif  g.gif ?

Papildyta:
Bliamba Eileitija greiciau trink, kol eina ne ta nukopinau lotuliukas.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif
Bet tavo greitumas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ne nu, tu cia iki asaru sujuokinai doh.gif  lotuliukas.gif , nu subintuoti su siulu reiskia suvynioti biggrin.gif



Pavelavai brangioji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Didziulis notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 10 spalio 2008 - 00:09
LAbas rytelis,

Bulviniai blynai:
Sutarkavau bulves, imusiau kiausini, prieskoniu, selenu....ir i keptuve...ant virsaus po gabaliuka likusio vistienos farso...ir apkepiau is abieju pusiu...skanaus smile.gif
user posted image

Vistienos kotletukai:
I vistienos farsa imusiau pora kiausiniu, iberiau sezamo, vistienos prieskoniu ir selenu, viska ismaisiau ir suformavusi kotletukus sudejau i kepmo inda ir i orkaite... MB dar padariau atskirai ale padazo...supjausciau svoguno....sumaisiaiu su grietine...ir pakepiau.....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 09, 14:53)
einu kokį penkioliktą kartą emilly klausti, ir vis pamirštu  doh.gif O kaip tokius gražius geltonus ryžius išverdi? rolleyes.gif

ish mano patirties- kario prieskoniai padeda tam geltonumui mirksiukas.gif Dar megstu raudona papika, spalva grazi...smile.gif

Brilijantik- skanu, man naktipieciams.. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 09, 22:01)
Sprandines suktinukai su vistiena.

eik tu sau blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif noriu valgyyyt
Atsakyti
bigsmile.gif Srove,is kur pas tave tiek ideju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 10 09, 15:44)

Pas kiekvieną vis kitaip bigsmile.gif .Laaabai gardžiai atrodo thumbup.gif

QUOTE(emilly @ 2008 10 09, 18:24)
šašlykus orkaitėje:

swoon.gif oi oi oi suryčiau nemirktelėjus

QUOTE(Eileitija @ 2008 10 09, 20:59)
Pridariau vyrui kepsniuku.

essen.gif .

QUOTE(Srove @ 2008 10 09, 22:01)
Sprandines suktinukai su vistiena.

Va čia tai suprantu..mėsa mėsoje laugh.gif .MB geriau nerodysiu,nes lieps daryt lotuliukas.gif .
Atsakyti
Na jus cia ir pavarot!!!! As jau spejau pasinaudoti ideja, jau uzmarinavau mesytes saslikams siam vakareliui! thumbup.gif
Aciu jums uz super idejas ir priminimus pamirstu valgiu! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 09, 21:01)
Sprandines suktinukai su vistiena.

Srooove, Dievuli tu mano, kaip gražu ir jaučiu, kad BEPROTIŠKAI skanu thumbup.gif Na, tavo receptai - tarp lyderių visada. Nuostabiai gamini, nuostabiai viską dėlioji lėkštėje - visada kyla noras valgyt po tokių fotkių smile.gif
Atsakyti