Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(simulka @ 2008 10 09, 16:12)
jurgeliux_lietiniai net apetita sukele thumbup.gif

blush2.gif
tikuosi dar ju rasiu gryzusi is darbo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
zuvies bluneliai dedam smulkinta zuvi dedame pipurus majonez druska ir tarkuota morka svoguna viska ismaisom ir paliekam pasistovet po to musam kaiusini ir dedam karkmola viska gerai ismaisom ir kepam 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2008 10 09, 15:39)
zuvies bluneliai dedam smulkinta zuvi dedame pipurus  majonez druska ir tarkuota morka svoguna viska ismaisom ir paliekam pasistovet po to musam kaiusini ir dedam karkmola viska gerai ismaisom ir kepam  4u.gif

matyt labai valgyt norėjai,skubėdama rašei biggrin.gif
sorry, nesikabinėju, tik juokas suėmė blush2.gif
bet visai norėčiau tokių, seniai bevalgiau žuvies.
Atsakyti
Vakar gaminau kotleciukus pagal RiMami receptuka... Gyvenime nemokejau gamint, tiksliau nervindavo, kai jie issiskleisdavo, o cia... Superrrrr. O poto istraukus is orkaites su padaziuku thumbup.gif: Mano Mazius sake "Mama, nu kaip skaniai cia pagaminai..." laugh.gif

Aciu !
Atsakyti
Sveikos super mamos,esu pastovi šio forumo lankytoja - stebėtoja.Ačiu visom už nuostabias idėjas 4u.gif Bandysiu ir aš prisijunti prie jusu..
Kadangi vasarėlė deja jau baigėsi,o šašlykų taaaip norisi,kepiau ale šašlykus orkaitėje:
Marinuojam mėsyte kas kaip mėgstam.Aš naudojau sprandinę,dėjau svogūnų,majonezo,šiek tiek pomidorų padažo,spaudžiau citrinos sulčių,ir prieskoniai,palikau per naktį.
Kitą dieną viską suverčiau į blėką,kepiau orkaitėje~200 temp. 10-15min.tada įjungiau grilio funkciją ir dar kepiau ~10min.
user posted image

user posted image
p.s kepimo eigoje dar aplaisčiau alumi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilly: 09 spalio 2008 - 17:29
[quote=emilly,2008 10 09, 18:24]
Sveikos super mamos,esu pastovi šio forumo lankytoja - stebėtoja.Ačiu visom už nuostabias idėjas 4u.gif Bandysiu ir aš prisijunti prie jusu..
Kadangi vasarėlė deja jau baigėsi,o šašlykų taaaip norisi,kepiau ale šašlykus orkaitėje:
Marinuojam mėsyte kas kaip mėgstam.Aš naudojau sprandinę,dėjau svogūnų,majonezo,šiek tiek pomidorų padažo,spaudžiau citrinos sulčių,ir prieskoniai,palikau per naktį.
Kitą dieną viską suverčiau į blėką,kepiau orkaitėje~200 temp. 10-15min.tada įjungiau grilio funkciją ir dar kepiau ~10min.


Jau kaip skaniai atrodo thumbup.gif Kaip noriu! doh.gif ...gal dar liko? g.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jamu puse saslu thumbup.gif
Atsakyti
o aš ryžius ir svogūnus griebiu bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Pridariau vyrui kepsniuku. Aisku ideja is SM pasiskolinta, taigi dabar skola grazinu blush2.gif lotuliukas.gif Mesa (nugarine) stambokai supjausciau (apie 1,5 cm), truputi pamusiau, itryniau mesos prieskoniais ir alyvuogiu aliejumi, laikiau nuo vakar vakaro, nes nebuvo butinybes kepti rolleyes.gif Apvoliojau mesyte kiausinyje (taip neblogai pamirkiau), tada i miltus, vel i kiausini ir i dziuveselius. Kepiau neilgai (todel, kad ilgai stovejo saldytuve su prieskoniais), apie 5 - 10 min is pradziu ant silpnos ugnies su dangciu, paskuj nuemiau dangti ir padidinau liepsna iki maximumo. Baigus kepti uzdejau surio ir pomidoro ir idejau i "mikrobange", ijungiau griliaus funkcija ir kepiau pora minuciu. Valgem su bulvemis (apibarsciau amerikietisku bulvyciu priekoniais "kotany"), pomidoru ir agurku. Oi, vos nepamirsau svarbiausio, mesyte merkem i brukniu dzema (pagrindinis akcentas, laabbbaiiii skanu!) ax.gif tai tiek 4u.gif
user posted image

P.S. Labai pamegau mesytes kepsnius, neilgai keptus keptuveje su ivairiu uogu dzemais ir uogienemis wink.gif...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 09 spalio 2008 - 20:01
Labai cia pas jus skanu thumbup.gif

Musu lengva vakariene - idaryti kiausiniai 4u.gif Naudojau kumpiuka, zalia agurka, paprika, svoguniuka ir virtus trynius,kuriuos isemiau is kiausiniu, bet as idedu tik kelis, man nepatinka daug, viska ismaisau su majonezu ir prikemsu kiausiniu puseles 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sprandines suktinukai su vistiena.Sprandine plonai supjaustom, pamusam, pabarstom pipirais ir druska, keptuveje ant trupucio sviesto pasikepam koki trejeta supjaustytu svogunu.Isklojam svogunais sprandine, tada dedam ant virsaus vistienos nukaulinta slaunele(taip pat pamusta)ir vel barstom pipirais, druska ir vel klojam svogunais.Visa sita geri susukam ir subintuojam bigsmile.gif su siulu.Kepam keptuveje ant sviesto.Kai apkepa dedam i puoda su nedaug vandens, metam magi kostilija kubeli, daug morku, poru, pipiru lapeliu ir troskinam, pries pabaiga pilam grietineles.Buvo skanu tongue.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 09 spalio 2008 - 21:05
QUOTE(Srove @ 2008 10 09, 22:01)


Nesuprantu... schmoll.gif Cia tas pats suktinukas? Tik vienur patroskintas kitur ne?
O "subintuojam su siulu", tai cia subintuojam, o paskuj su siulu? ar su siulu tik apvyniot? O jei su bintu, tai taip ir kept? g.gif (labai noriu viska zinot lotuliukas.gif )
Atsakyti