Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(inrisa @ 2008 10 08, 13:46)
sveikos,labaj jieskau recepto ir foto.balandelio tokio didelio vieno,kal kas zinot kur?maciau kazkur,bet neatsimenu verysad.gif


speju jog sito didelio balandelio ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridikute @ 2008 10 08, 05:39)
Sveikos, prisiziurejau jusu sedevru, pagalvojau, gal ir man prisijungt? smile.gif
Tik kad pas mane anokie ten sedevrai ax.gif
Darzoviu veduokle,

nuostabi ideja 4u.gif aciu..
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 07, 11:44)
biggrin.gif

Jei gu nori tokios'' sovietines'' geros tusonkes ir neturi autoklavo, tai gal greitpuodi turi g.gif Nu iseina lygiai tokia pati ir dar skanesne.As daznai pasidarau, man ant bulviu paskui labai skanu uzdeti ir su kefyru wub.gif .Reikia i ''skorovarke'' bigsmile.gif sudeti mesyte, supjaustyta mazdaug 3cm. kubeliais, deti su viskuo ir skuryciu nenupjauti, bet reikia truputi jautienos, geriausiai tinka tie apvalus kulniukai jautienos, jie ne tokie brangus ir greitpuodi sukrenta buna labai skanu.Gerai butu, kad butu bent trecdalis jautienos ir kita kiauliena, o idealu, tai puse ant puses.Tai va supjaustai tas mesytes sumeti i'' skorovarke'', pripjaustai cesnako nemazai skilteliu, svoguno negalima, del laikymo geriau nedeti, dedi kvepianciu ir karciu pipiru zirniukais, druskos ir ant 3kg. mesos mazdaug 2 stiklines vandens ipili, nu zodziu vandens reikia minimumo, tik, kad neprisviltu, kol mesa isskirs savo sultis, uzdarai ir verdi virs valandos, nes turi gerai sukristi mesyte.Kai isverdi, atidarai, tada staigiai karsta sudedi i stiklainius, pakaitintus orkaiteje(ir dangtelius) ir gerai uzsuki, atsaldai saldytuve ir gali laikyti kiek nori ir gaunas be jokiu laikymo konservantu ir labai skani ''tusonke''.Orkaitej kepti irgi galima, taciau jau skonis ne toks, bet irgi neblogai, standesne mesa buna, taip neiskepa, kaip suverda greitpuodi.Tai tiek, jei supratai, is mano tos rasliavos ka nors, tai skaitykim, kad man pavyko biggrin.gif


nu va,tsakant,daiktinis "sovietinės tušonkės" įrodymas lotuliukas.gif
user posted image
kaip pirmam kartui gavosi liuks thumbup.gif bet kitą kartą darysiu tik iš jautienos ir kiaulienos kulniukų tikriausiai,nes visokios mentės yra per sausos tokiam patiekalui.pilsiu mažiau vandens,dėsiu daugiau česnako ir mesiu lauk maltus kvapniuosius pipirus doh.gif vakar cielų negavau.malti per stiprų skonį turi,nors ir mažai bėriau doh.gif širdingai dėkoju Srovei už nostalginio patiekalo receptą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 08 spalio 2008 - 22:26
nu kaip uzsimaniau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 10 08, 23:23)
nu va,tsakant,daiktinis "sovietinės tušonkės" įrodymas  lotuliukas.gif

kaip pirmam kartui gavosi liuks  thumbup.gif bet kitą kartą darysiu tik iš jautienos ir kiaulienos kulniukų tikriausiai,nes visokios mentės yra per sausos tokiam patiekalui.pilsiu mažiau vandens,dėsiu daugiau česnako ir mesiu lauk maltus kvapniuosius pipirus  doh.gif vakar cielų negavau.malti per stiprų skonį turi,nors ir mažai bėriau  doh.gif širdingai dėkoju Srovei už nostalginio patiekalo receptą bigsmile.gif

Prasom, nera uz ka, tik matau, kad vandens tai nepagailejai, turi matytis vos vos jo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 08 spalio 2008 - 23:28
pasirodysiu savo paprasta bet skanią vakarienę, gal kuriai patiks blush2.gif
user posted image
Blyneliai su sūriu ir dešrele
2 kiaušiniai
100 ml pieno
200 ml vandens
druskos
miltu
siek tiek aliejaus

kiaušinukus išplakiau, idejau druską, supyliau pieną, vandenį, aliejų. Plakdama mikseriu dėjau miltus. Tešla turi gautis skystoka.
Kepiau plonus blynelius per visą ketuvę. tik nereikia daug apkepti, kad vos vos pakeptu ir viskas.

Įdarui:
mėgstamų pieniškų dešrelių
fermentinio sūrio

ant blynelių dėjau per pus perpjaustas dešreles, sūrį ir susukau į volelį. tada kar šiek tiek pakepinau.

Valgom su pomidorų padažų.
MB laaaaaaaaaaabai jie patinka.
Tik užima šiek tiek laiko kol juos pagaminu.
Atsakyti
[quote=jurguliux,2008 10 09, 09:57
Cia mano vyro irgi miegstamiausias patiekalas drinks_cheers.gif bet pas tave kazkaip graziau atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 09, 08:57)
pasirodysiu savo paprasta bet skanią vakarienę, gal kuriai patiks blush2.gif

Ačiū už idėją thumbup.gif drinks_cheers.gif būtinai išbandysiu. Maniškiui turėtų laaaabai patikt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2008 10 09, 09:44)
Cia mano vyro irgi miegstamiausias patiekalas drinks_cheers.gif  bet pas tave kazkaip graziau atrodo thumbup.gif

as anksciau kepdavau mazesnej keptuveje...tai nedickiai gaudavosi, budavo kazkur mazdaug desreles skersmens..
dabar jau kepu didesnej, tai graziau susivinioja, pirma uzlenkiu sonus, tada susuku i gumuliuka...

aciu 4u.gif

QUOTE(Cinside @ 2008 10 09, 09:45)
Ačiū už idėją  thumbup.gif  drinks_cheers.gif būtinai išbandysiu. Maniškiui turėtų laaaabai patikt  bigsmile.gif

prašom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 09 spalio 2008 - 08:48
QUOTE(Ridikute @ 2008 10 08, 14:39)
Darzoviu veduokle,

wow ideja thumbup.gif

jurguliux tuos blynus praryciau mikliai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 09 spalio 2008 - 10:38
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 09, 08:57)
pasirodysiu savo paprasta bet skanią vakarienę, gal kuriai patiks blush2.gif

ant blynelių dėjau per pus perpjaustas dešreles, sūrį ir susukau į volelį. tada kar šiek tiek pakepinau.

Valgom su pomidorų padažų.


thumbup.gif
Aš irgi taip pat darau, tik iškepusį blyną iškarto patepu pomidorų padažu ir dedu įdarą thumbup.gif Vaikai laaabai mėgsta essen.gif
Atsakyti
sveikos norejau idet savp pyragelius bet per didele foto neleidzia verysad.gif ideti teks atidet verysad.gif
Atsakyti