Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

matai, kaip būna 4u.gif biggrin.gif
cukiniją ar agurotį? biggrin.gif
an irgi buvo labai skanu, dar padažo liko, ryt pusryčiams kaip čili troškinys su paskrudinta duona sueis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2008 10 07, 15:06)
Sveikos kepėjėlės
Kepiau kątik kibinus. Gavosi thumbup.gif 
Receptas
Video, kaip aš darau virvutę 4u.gif

bet tau visai nelimpa tešla, nesuprantu g.gif , aš irgi pagal šitą dariau, bet tešla kažkokia gavosi skysta ir limpanti ax.gif
o virvutę aš ne taip dariau, dabar jau mokėsiu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 07, 20:15)
cukiniją ar agurotį?  biggrin.gif

nežinau blush2.gif agurotis gal, tingiu eit į apačią pažiūrėt angliško pavadinomo... blush2.gif
Atsakyti
Labai patiko Sroves tushonkiniai aprashymai..Skaiciau, vaizduote isijunge, seiles varvejo biggrin.gif ..Reiks kada griebt ir pasigamint..

Aguonele, labai grazuciai kepsniukai, o Mintibute kiek prigamino, oho bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 05, 22:53)
O kas cia prie kugelio smulkiai pjaustyta (kiek matau desryte, bet padazas koks?) ?  g.gif  kaip graziai isdestyti pomidorai mazejancia tvarka  4u.gif  thumbup.gif

Oi senai tas buvo blush2.gif Ten karšto rūkymo kumpis smulkiai pjaustytas. O padažiukas paprastas labai: tarkuotas svogūnas, paprikos gabaliukas sutarkuotas, ir pomidoro minkštimas, viskas patroškinta keptuvėje 4u.gif Gal dar vyno šlakelis, nepamenu, nes ir aš turėjau tokio negeriamo (Vermuto), tai pyliau visur lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 08 spalio 2008 - 02:02
Kepti koldunai - i kepimo inda sumeciau "Liutuko" kaldunus....pakepiau....veliau uzdejau morku, svoguno...cesnako....grietines...ir surio ant virsaus....dar pakepiau kol suris issilyde ir skanaus smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 10 08, 08:23)
Kepti koldunai - i kepimo inda sumeciau "Liutuko" kaldunus....pakepiau....veliau uzdejau morku, svoguno...cesnako....grietines...ir surio ant virsaus....dar pakepiau kol suris issilyde ir skanaus smile.gif

Ar cia kepta orkaiteje ar keptuveje? As kai kepu keptuveje, tai labai kieti gaunasi verysad.gif O taip noretusi tokiu, kaip Cili blush2.gif
Atsakyti
manau kad cilli jie yra apvirti truputi, paskui tik kepami g.gif
briliantas, skaniiai atrodo, ale riebumelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 07, 19:53)
mamkos pageidavimu  mirksiukas.gif  blush2.gif

Dėkavoju notworthy.gif .Jau makaronus kaip mėgstu,ypač spagečius thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2008 10 08, 09:43)
manau kad cilli jie yra apvirti truputi, paskui tik kepami g.gif
briliantas, skaniiai atrodo, ale riebumelis doh.gif

Ciliake isima is kameros, suberia i ikaitinta gruzdintuve ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 07, 20:39)
bet tau visai nelimpa tešla, nesuprantu  g.gif , aš irgi pagal šitą dariau, bet tešla kažkokia gavosi skysta ir limpanti  ax.gif
o virvutę aš ne taip dariau, dabar jau mokėsiu aciuks.gif

Aš miltų nedėjau tiksliai tiek, kiek recepte nurodyta. Kadangi dariau pusę porcijos, tai miltų sunaudojau maždaug 750g. Ir tešla nelipo ne tik kad prie rankų, bet ir prie stalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuteee @ 2008 10 08, 11:37)
Ciliake isima is kameros, suberia i ikaitinta gruzdintuve ir viskas  mirksiukas.gif

Na abejuoju tuo, nes irgi bandziau gruzdintuvej ir vis tiek pakankamai kieti gavosi. Dar galvoju, kad reikia apvirti, o paskui orkaitej uzkepti, gal tada bus ir minksti ir apskrude g.gif
Atsakyti