Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(bonda @ 2008 10 07, 14:26)
pirmiausia tai reikia pirkt mesa gabalais ir paciai malt mirksiukas.gif skonis visai kitas  mirksiukas.gif
o su tom bulbom kotlietai gaunas nerealiai minkstuteliai -mano mergina net praso -noriu tu koklietu minkstu biggrin.gif

O kokia mesa geriausia pirkti? Sprandines? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renytė: 07 spalio 2008 - 13:52
Farsiruota paprika

pasiruosiam farsa,kaip balandeliams,prikamsame paprikas ir dedam i puoda.Tada pripjaustam darzoviu (morka,bulve,svoguna,cesnaka ir t.t),pabarstrome prieskoniais,uztarkuojame pomidora(burokine tarka),uzpilame grietine ir i greitpuodi 10min. Viskas

user posted image
Papildyta:
Greita vakariene:
rukytos sonines padaziukas su grybais ( pakepinti svogunai,lasinukai,grybukai,miltai ir pienas) su juodais makaronais



user posted image

Mano megstami aviziniu dribsniu kotletai: dribsnius uzpilti karstu buljonu (naudoju kubelius) isbrinkinti,tada sutarkuoju morka,svoguna,cesnaka,sudedu prieskonius,imusu kiausini,iberiu manu ir kepu,kaip kotletus..... man labai patinka

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintibutė: 07 spalio 2008 - 14:07
QUOTE(Renytė @ 2008 10 07, 14:50)
O kokia mesa geriausia pirkti? Sprandines?  blush2.gif

siaip vyras uz mesa atsakingas blush2.gif lotuliukas.gif malimui tai kumpi dazniausiai perkam mirksiukas.gif bet as farsa darau is puse kiaulienos ir puse jautienos thumbup.gif
tikrai pabandykit patys malt thumbup.gif thumbup.gif -niekur nesu nupirkus jokio farso skanesnio nei akd patys kai sumalam wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 07 spalio 2008 - 14:05
Sveikos kepėjėlės
Kepiau kątik kibinus. Gavosi thumbup.gif
user posted image
Receptas
Video, kaip aš darau virvutę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiosyte: 07 spalio 2008 - 14:25
Sonkauliukai su Coca-Cola : uzmarinuoti su megstamais prieskoniais ir actu (bet,nedaug),tada uzpilti sojos padazu ir cola. Gaunasi tirkai neblogi,saldziarugsciai sonkauliukai...Mb nemegsta jokiu receptu su Cola,bet sis jam labai patiko.
user posted image

Viniuotinis : pirma sudeti rukytos sonines juosteles (deti taip,kad truputi uzliptu viena ant kitos...,panasiai,kaip kadaise buvo idetos ale sraiges),tada sudeti vistienos krutineles file (geriau,jei kiek pamustos,plonesnes) ir sukresti norima idara ( as dejau riesutus,suri).Viska suvinioti,apristi ir kepti orkaiteje kartu su bulvemis.

user posted image

user posted image

Kotletukai orkaiteje : paruosti megstama farsa,formuoti kotletus ir daryti duobute.Tada sudeti i bleka ir i kiekviena duobute ideti tarkuoto surio rituliuka.Tarp kotletu sudeti pjaustytas bulves ir pabarstyti prieskoniais,uzpilti grietinele,uzbasrtyti tarkuotu suriu ir pasauti i orkaite.

user posted image

user posted image


Verinukas : is desreliu likuciu (pas mane visada lieka,tad jas uzsaldau) pasidarom verinuka,ji apkepam keptuveje ir pateikiam su salotomis
user posted image

Zuvis orkaiteje : zuvi (cia Cazon,nezinau ar Lt yra,bet dariau su panga (pangasija,ar kaip ji ten pas jus vadinasi) irgi gavosi labai skanu.Zuvi uzmarinuoju su tarkuotu imberu+cesnakas+
citrinos sultys+ druska+pipiarai.Bulves supjaustau riekelemis,antu dedu zuvi,uzpilu balto vyno ir slakeli aliejaus.Kepu orkaiteje.
user posted image


Einu lauk,kol neisvaret biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2008 10 07, 17:36)
Sveikos kepėjėlės
Kepiau kątik kibinus. Gavosi thumbup.gif 
Video, kaip aš darau virvutę 4u.gif

as irgi ruosiuos siuos kibinus gamint,o koki kieki tu darei?
Atsakyti
Mintibute blink.gif blink.gif Ar su protu nesutari? mega_shok.gif Sitiek skanumynu thumbup.gif thumbup.gif Saunuole thumbup.gif O taip noriu valgyt... doh.gif
Atsakyti
Mintibute blink.gif wobas,o čia tai jooo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 07, 11:44)
biggrin.gif

Jei gu nori tokios'' sovietines'' geros tusonkes ir neturi autoklavo, tai gal greitpuodi turi g.gif Nu iseina lygiai tokia pati ir dar skanesne.As daznai pasidarau, man ant bulviu paskui labai skanu uzdeti ir su kefyru wub.gif .Reikia i ''skorovarke'' bigsmile.gif sudeti mesyte, supjaustyta mazdaug 3cm. kubeliais, deti su viskuo ir skuryciu nenupjauti, bet reikia truputi jautienos, geriausiai tinka tie apvalus kulniukai jautienos, jie ne tokie brangus ir greitpuodi sukrenta buna labai skanu.Gerai butu, kad butu bent trecdalis jautienos ir kita kiauliena, o idealu, tai puse ant puses.Tai va supjaustai tas mesytes sumeti i'' skorovarke'', pripjaustai cesnako nemazai skilteliu, svoguno negalima, del laikymo geriau nedeti, dedi kvepianciu ir karciu pipiru zirniukais, druskos ir ant 3kg. mesos mazdaug 2 stiklines vandens ipili, nu zodziu vandens reikia minimumo, tik, kad neprisviltu, kol mesa isskirs savo sultis, uzdarai ir verdi virs valandos, nes turi gerai sukristi mesyte.Kai isverdi, atidarai, tada staigiai karsta sudedi i stiklainius, pakaitintus orkaiteje(ir dangtelius) ir gerai uzsuki, atsaldai saldytuve ir gali laikyti kiek nori ir gaunas be jokiu laikymo konservantu ir labai skani ''tusonke''.Orkaitej kepti irgi galima, taciau jau skonis ne toks, bet irgi neblogai, standesne mesa buna, taip neiskepa, kaip suverda greitpuodi.Tai tiek, jei supratai, is mano tos rasliavos ka nors, tai skaitykim, kad man pavyko biggrin.gif

O idomu ne saldytuve issilaiko g.gif ,daznai vasara vaziuojam prie ezeru,butu thumbup.gif ,bet reiktu laikyti ne saldytuve g.gif



QUOTE(Mintibutė @ 2008 10 07, 15:34)

Einu lauk,kol neisvaret biggrin.gif

Labai thumbup.gif ,tiek geru ideju clap_1.gif
Atsakyti
Įdarytos bulvės

Bulves išverdame su lupyna,ir vidų išimame.
Įdarui naudojau:rūkytus lašinukus su kumpiu,porą,grybų miltelius,kukurūzus,pomidorą ir pomidorų pasta.Kai apkepa,dėjau majonezą,ir sūrį.
Kepė apie 45min,180C temp.
Labai skanu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 03, 02:19)
o šiandien valgėme "mėsos kišenes"
mėsą dvi paras išmarinavau kaip šašlykams,
majonezas, svogūnai, prieskoniai, mineralinis vanduo, tada ją įpjoviau taip kad gautusi kišenėlės kur sudėti įdarą

įdarui, virtos morkos, slyvos, cukinija,sviesto truputį, žalumynai,  ir tą mišinį vyniojau į sūrį, nes kitokio sūrio neturėjau  biggrin.gif
user posted image
tada sukimšau ir susmeigiau pagaliukais
user posted image
tada mirkiau į kiaušinį ir džiuvėsius 2 kartus, kad sūris nepabėgtų , ir kepiau keptuvėje, nes orkaitėje manlabai išsausėja  doh.gif
user posted image
ir skanaus
user posted image

jau sitas receptas mano galvoje ilgai krapstosi lotuliukas.gif norejau paklausti kokia mesyte naudojate???kiauliena?jautiena?kumpis cia ar kas? darysiu ir as tokius:)
beje cia gal visoms tinka, jus kai kepat su dziuveseliais apvoliota patiekala, nesvyla jums jie?man kad keptuve ir gera bet kazkaip nepavyksta graziai apkepti verysad.gif
Atsakyti
na, kam reikia nuotraukas cituoti, ir dar visas? unsure.gif doh.gif
Atsakyti