Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(aguonele @ 2008 10 07, 11:00)


niu kroketų grožis.... rolleyes.gif kaip dešrelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 10 07, 10:33)
nors ne čia reikia rašyt,bet parašysiu 4u.gif
1 litrui reikia:
150gr acto
5 šaukštai cukraus
1 šaukštas druskos.
Viską užvirinti ir užpilti ant kopūstų.kai atvės,įdėt į šaldytuvą.Kitą dieną ragaut.Nors aš ryte padarau,o vakare jau ragaujam.Skanu.

nu va,nebespėjau doh.gif

o kopūstus pjaustyti kaip raugimui ar stambiais gabalais? g.gif
Atsakyti
aguonele, o kur originalas idėjos? noriu paskaityt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 06, 17:46)
Sonine, suvyniota su farsu.

vaje, dabra man seile iki keliu bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

o kaip sonine taip plonai atpjauni?? blush2.gif blush2.gif


Tuos kokletus su bulvem as irgi gaminu -ir buvau idejus cia mirksiukas.gif tik as dedu maziau bulviu, ir dar morka itrakuoju thumbup.gif vaikui mano -tai skanumelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Larissa @ 2008 10 07, 10:28)
o aš gal pabandysiu pagal Sroves VIŠTOS SVEČIAMS principą mėsą pagaminti  g.gif kiaulieną ar jautieną...turėtų panašiai į tušonkę sovietinę gautis,turbūt? labai jos pasiilgau  wub.gif nes dabartiniai konservai tai feeee,vien šlamštą sukiša  blink.gif


Jei gu nori tokios'' sovietines'' geros tusonkes ir neturi autoklavo, tai gal greitpuodi turi g.gif Nu iseina lygiai tokia pati ir dar skanesne.As daznai pasidarau, man ant bulviu paskui labai skanu uzdeti ir su kefyru wub.gif .Reikia i ''skorovarke'' bigsmile.gif sudeti mesyte, supjaustyta mazdaug 3cm. kubeliais, deti su viskuo ir skuryciu nenupjauti, bet reikia truputi jautienos, geriausiai tinka tie apvalus kulniukai jautienos, jie ne tokie brangus ir greitpuodi sukrenta buna labai skanu.Gerai butu, kad butu bent trecdalis jautienos ir kita kiauliena, o idealu, tai puse ant puses.Tai va supjaustai tas mesytes sumeti i'' skorovarke'', pripjaustai cesnako nemazai skilteliu, svoguno negalima, del laikymo geriau nedeti, dedi kvepianciu ir karciu pipiru zirniukais, druskos ir ant 3kg. mesos mazdaug 2 stiklines vandens ipili, nu zodziu vandens reikia minimumo, tik, kad neprisviltu, kol mesa isskirs savo sultis, uzdarai ir verdi virs valandos, nes turi gerai sukristi mesyte.Kai isverdi, atidarai, tada staigiai karsta sudedi i stiklainius, pakaitintus orkaiteje(ir dangtelius) ir gerai uzsuki, atsaldai saldytuve ir gali laikyti kiek nori ir gaunas be jokiu laikymo konservantu ir labai skani ''tusonke''.Orkaitej kepti irgi galima, taciau jau skonis ne toks, bet irgi neblogai, standesne mesa buna, taip neiskepa, kaip suverda greitpuodi.Tai tiek, jei supratai, is mano tos rasliavos ka nors, tai skaitykim, kad man pavyko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 10 07, 11:13)
o kaip sonine taip plonai atpjauni?? blush2.gif  blush2.gif

Tai, kad visai neplonai, normaliai pjaunu, kad eitu atpjauti, tik pamusti truputuka reiktu, nors nelabai pasiduoda isilgine mesa musimui, ale vistiek biski pasitezena biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Srove tu auksas wub.gif kaip tik galvojau per pusę kiaulieną ir jautieną dėti thumbup.gif tik gerai,kad apie svogūnus parspėjai,nes irgi ketinai kišti doh.gif lekiu šiandien pas mamą greitpuodį skolintis lotuliukas.gif tik vienas durnas klausimas: tie jautienos kulniukai gi su kaulais g.gif reikia atskirti dar prieš troškinant,juk nekišiu į slovikus su kanopom?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 07 spalio 2008 - 11:07
QUOTE(Larissa @ 2008 10 07, 12:04)
g.gif reikia atskirti dar prieš troškinant,juk nekišiu į slovikus su kanopom?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tai sujuokinai biggrin.gif ,ten taip pavadinau kulniukais bigsmile.gif , nu yra pirkti maximose tokie apvalus jautienos gabaliukai nedideli, vidury su apvaliu kauliuku, ne kumpis, bet nuo koju apacios mesyte buna, ne kanopos doh.gif biggrin.gif , beje ten kauliuko labai mazai buna, aisku juos reikia nukaulinti pries dedant i puoda.O apie kanopas girdejau, kad labai skani saltiena buna, bet pati nebandziau biggrin.gif lotuliukas.gif
Ir dar tie vadinami kulniukai labai gerai suklijuoja tusonke t.y. labai gerai susala.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 07 spalio 2008 - 11:16
QUOTE(Srove @ 2008 10 07, 12:12)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu tai sujuokinai biggrin.gif ,ten taip pavadinau kulniukais bigsmile.gif , nu yra pirkti maximose tokie apvalus jautienos gabaliukai nedideli, vidury su apvaliu kauliuku, ne kumpis, bet nuo koju apacios mesyte buna, ne kanopos doh.gif  biggrin.gif , beje ten kauliuko labai mazai buna, aisku juos reikia nukaulinti pries dedant i puoda.O apie kanopas girdejau, kad labai skani saltiena buna, bet pati nebandziau biggrin.gif  lotuliukas.gif
Ir dar tie vadinami kulniukai labai gerai suklijuoja tusonke t.y. labai gerai susala.

tai aš juokaudama taip pavadinau tongue.gif supratau,apie ką rašei mirksiukas.gif tik niekada tų kulniukų nepirkau,bet įsivaizduoju,kad juose turėtų būti kaulų..todėl ir paklausiau,ar reikia juos išimti ar virti su viskuo smile.gif
Atsakyti
O ką jei iš žuvies tokius koncervus pabandyt pasidaryt g.gif Pvz iš skumbrės. Niekas nebandėt? Įsivaizduoju kad reikia sudėti į stiklainiukus ir aliejum užpilti. O kaip su prieskoniais g.gif
Atsakyti
Man ne visada gaunasi skanus kotletai, buna per kieta mesa. Farsa perku parduotuvese IKI arba Maxima. Kaip padaryti kad butu skani ir minksta mesyte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renytė: 07 spalio 2008 - 13:13
QUOTE(Renytė @ 2008 10 07, 14:12)
Man ne visada gaunasi skanus kotletai, buna per kieta mesa. Farsa perku parduotuvese IKI arba Maxima. Kaip padaryti kad butu skani ir minksta mesyte?

pirmiausia tai reikia pirkt mesa gabalais ir paciai malt mirksiukas.gif skonis visai kitas mirksiukas.gif
o su tom bulbom kotlietai gaunas nerealiai minkstuteliai -mano mergina net praso -noriu tu koklietu minkstu biggrin.gif
Atsakyti