Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Srove @ 2008 10 06, 23:47)
Turbut apie autoklava kalbi.Zinoma galima ir su autoklavu daryti, bet neblogai gaunas ir be jo.Autoklave gal terminas ilgesnis vartojimo, bet taip iskepta, gerai uzdaryta saldytuve menesi gali drasiai laikyti. mirksiukas.gif

turbut apie ta pati, bet sio daikto neturiu, tai bandysiu siuo budu gaminti.aciu 4u.gif
Atsakyti
Srovei ir Eileitijai vacation4.gif

o as neturiu kada sia savaite gaminti.....mokslu savaite sad.gif
sekmadieni bus kalakutienos guliasas ....o jei MB sonines nesues...tai dar ir Sroves receptu pasinaudosiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sioje temoje kelios mamos rase, kad grikiu neverda, o tik brinkina. Susigundziau ir as isbandyti bigsmile.gif bet kilo kvailas klausimas, pries patiekiant mikrobangej pasildyti ar ant virykles su pvz sviesto sauksteliu? g.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 10 07, 09:43)
Sveikos  4u.gif sioje temoje kelios mamos rase, kad grikiu neverda, o tik brinkina. Susigundziau ir as isbandyti  bigsmile.gif bet kilo kvailas klausimas, pries patiekiant mikrobangej pasildyti ar ant virykles su pvz sviesto sauksteliu?  g.gif

Aciu  smile.gif

ogi kaip nori...as kartais puode, kartais mikrobangej... nera didelio skirtumo smile.gif
Atsakyti
Gal man padėsit 4u.gif
perverciau ir praejusia temea, ir šia, bet niekur nerandu verysad.gif
kažkur kalbėjot apie kopūstus, kad galima juos užpilti marinatu ir valgyti vėliau ir jie bus lyg siek tiek pamarinuoti.... blush2.gif
gal galit man priminti....
atveze man didziuuuuuuuuuuli kopusta, o garnyro reikia gan daznai, tai galvoju, gal reiktu pritaisyti ir sudeti i saldytuva, kokiai savaitėlei būtų... blush2.gif

gal kuri prisiminsit... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 07, 09:39)
Gal man padėsit 4u.gif
perverciau ir praejusia temea, ir šia, bet niekur nerandu verysad.gif
kažkur kalbėjot apie kopūstus, kad galima juos užpilti marinatu ir valgyti vėliau ir jie bus lyg siek tiek pamarinuoti....  blush2.gif
gal galit man priminti....
atveze man didziuuuuuuuuuuli kopusta, o garnyro reikia gan daznai, tai galvoju, gal reiktu pritaisyti ir sudeti i saldytuva, kokiai savaitėlei būtų... blush2.gif

gal kuri prisiminsit... blush2.gif



Reikia užkandžiuose ieškoti,tik senoje temoje. biggrin.gif


Atsakyti
o aš gal pabandysiu pagal Sroves VIŠTOS SVEČIAMS principą mėsą pagaminti g.gif kiaulieną ar jautieną...turėtų panašiai į tušonkę sovietinę gautis,turbūt? labai jos pasiilgau wub.gif nes dabartiniai konservai tai feeee,vien šlamštą sukiša blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2008 10 07, 09:58)
Reikia užkandžiuose ieškoti,tik senoje temoje. biggrin.gif

radau radau clap.gif

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 07, 09:39)
Gal man padėsit 4u.gif
perverciau ir praejusia temea, ir šia, bet niekur nerandu verysad.gif
kažkur kalbėjot apie kopūstus, kad galima juos užpilti marinatu ir valgyti vėliau ir jie bus lyg siek tiek pamarinuoti....  blush2.gif
gal galit man priminti....
atveze man didziuuuuuuuuuuli kopusta, o garnyro reikia gan daznai, tai galvoju, gal reiktu pritaisyti ir sudeti i saldytuva, kokiai savaitėlei būtų... blush2.gif

gal kuri prisiminsit... blush2.gif

nors ne čia reikia rašyt,bet parašysiu 4u.gif
1 litrui reikia:
150gr acto
5 šaukštai cukraus
1 šaukštas druskos.
Viską užvirinti ir užpilti ant kopūstų.kai atvės,įdėt į šaldytuvą.Kitą dieną ragaut.Nors aš ryte padarau,o vakare jau ragaujam.Skanu.

nu va,nebespėjau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 07 spalio 2008 - 09:34
QUOTE(zebra @ 2008 10 07, 10:33)
nors ne čia reikia rašyt,bet parašysiu 4u.gif

ačiū labai 4u.gif kur buvau radusi, nebuvo proporcijų

o kažink kiek ilgai galima jas laikyti ax.gif

na tiks ir toje temoje, juk prie antrų patiekalų valgosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 07, 10:44)
ačiū labai 4u.gif kur buvau radusi, nebuvo proporcijų

o kažink kiek ilgai galima jas laikyti ax.gif

na tiks ir toje temoje, juk prie antrų patiekalų valgosi biggrin.gif

juos ilgai galima laikyt,juk jie karštu marinatu pilasi.Ir be to jie balti išlieka(kopūstai). 4u.gif
Atsakyti
Vakar pasinaudojau 6663 ideja,tik vietoj batono naudojau mesyte tongue.gif . Mesyte pamusiau ir paprieskoniavau.Idejau i kepimo inda,o ant jos tarkuotus pievagrybius sumaisiau su suriu, svogunu,petrazolem ir majonezu ir daug cesnako...Pasoviau kepti apie 50 min.Labai skani ideja 4u.gif Kroketai: issiviriau 4 didesnes bulves,sutryniau.Tada dejau kiausini, 2 saukstus miltu ir 2 saukstus krakmolo,druskos.Suformavus isviriau aliejuj ..
user posted image
Atsakyti