Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Prisiskaiciau apie Aharoni pyraga, visos tik kepa, nusprndziau ir as isbandyti ir. jau kepa. Laukiu rezultato g.gif smile.gif
Atsakyti
o jis man neisejo verysad.gif savatgali ir bandziau bet jis man neiskilo ir kaip atsalo toks kietokas pasidare , nors viska dejau pagal receptuka matyt gal kepimo milteliu mazoka
Atsakyti
Aš tai labai pamėgau piragaičius su Nutella thumbup.gif Visada super gaunasi. Tik dabar miltų mažai turėjau, tai dėjau biški manų kruopų ir biški krakmolo. Kaži kas išeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2008 10 27, 19:37)
o jis man neisejo verysad.gif savatgali ir bandziau bet jis man neiskilo ir kaip atsalo toks kietokas pasidare , nors viska dejau pagal receptuka matyt gal kepimo milteliu mazoka


Aš irgi dėjau visko pagal receptą bet puikiai iškilo, labai purus buvo. Gal orkaitė kalta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 28, 03:16)
Aš irgi dėjau visko pagal receptą bet puikiai iškilo, labai purus buvo. Gal orkaitė kalta?  g.gif


Kai kepdavau savo senojoj orkaitej, tai jokie pyragai normaliai nesigaudavo, nors produktus gramo tikslumu dedavau, o kai pakeiciau orkaite viskas gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
na jo orkaite senoka ,bet nesiskundziu gerai kepa ,matyt galmiltu perdauk gal to permazai taip ir susidejo g.gif na as cia save taip guodziu lotuliukas.gif kita syk velbandysiu tik reik truputi laiko po nevykusio gaminio kad vel ji gamint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2008 10 28, 09:38)
na jo orkaite senoka ,bet nesiskundziu gerai kepa ,matyt galmiltu perdauk gal to permazai taip ir susidejo  g.gif na as cia save taip guodziu  lotuliukas.gif kita syk velbandysiu tik reik truputi laiko po nevykusio gaminio kad vel ji gamint mirksiukas.gif


as tai daug obuoliniu pyragu isbandziau, bet kazkaip sitas geriausiai visiems tiko, tai ji paskui dar kelis kart kepiau ir visus kartus viskas gavosi
Atsakyti
pyragas gavosi thumbup.gif kita karta, kaip siule viena mamyte, badysiu deti i vidu obuolius smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau "Obuolių rudens" pyragą, super thumbup.gif . Niekada nebuvau plakus baltymų su cukrum, bet su Tupperware plaktuvu neužtrukau nei minutės, patinka man tas daikčiukas smile.gif .
Atsakyti
Vakar gaminau kepenėles karališkai. Vaizdas neblogas, o skonis kažkodėl saldokas. Gal morkos ar svogūnai kalti g.gif . Žodžiu, nelabai pavyko eksperimentas.
Atsakyti
O aš vakar kepiau cukinijų ir tuno apkepąsmile.gif.
Skanesnis buvo pravėsęs, nes karštas man ir mano šeimynai riebokas pasirodė. Kitą kartą daržoves kepsiu ne aliejuj, o patroškinsiu vandeny ir dėsiu liesą grietinę arba pieną...bet šiaip tai labai skanus, tik daug laiko trunkantis pagaminti patieklas...beje, ne vakarienei, o pietums labiau tiktųsad.gif
Atsakyti
biggrin.gif Kepiau "žuvį prancūziškai" (lygtai taip vadinasi) , tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir "Napoleona keptuvėje" irgi liuks wub.gif , greitai ir paprastai.Bendradarbiai sužavėti buvo tortu wub.gif
Atsakyti