Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 23, 10:39)
jei manų nerasi paprastam supermarkete, bandyk turkų, arabų parduotuvėlėse, ten visada būna  rolleyes.gif grikių, irgi yra, jei ką  biggrin.gif  mirksiukas.gif Kokiam tu mieste?  blush2.gif  rolleyes.gif


Kažkokia nesąmonė, norėjau daryt įdarytus makaronus, bet didelių makaronų niekur neradau doh.gif
Jaskolka, kad mes mažam miestely gyvenam, tai matyt ne visko užveža, net makaronų mūsų keturiose pardėse neradau lotuliukas.gif Gyvenam mes Aarse, tai nėra čia nei turkų, nei arabų pardžių schmoll.gif Gal reiks savaitgalį iki aalborgo palėkti. O tu ką, gal irgi Danijoj? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjuvena po krūmu: 23 spalio 2008 - 13:27
Siandien kepiau Sviestinius sausainius"Kapucino" thumbup.gif Labai skanus thumbup.gif

Aciukas tau Sonatina uz nuostabius receptus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 23, 14:26)
Kažkokia nesąmonė, norėjau daryt įdarytus makaronus, bet didelių makaronų niekur neradau  doh.gif
Jaskolka, kad mes mažam miestely gyvenam, tai matyt ne visko užveža, net makaronų mūsų keturiose pardėse neradau  lotuliukas.gif  Gyvenam mes Aarse, tai nėra čia nei turkų, nei arabų pardžių  schmoll.gif Gal reiks savaitgalį iki aalborgo palėkti. O tu ką, gal irgi Danijoj?  bigsmile.gif


tau ką, siuntinį sukraut? biggrin.gif o kokios pardės? g.gif
Aha, aš Århuse rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 23, 13:26)
Kažkokia nesąmonė, norėjau daryt įdarytus makaronus, bet didelių makaronų niekur neradau  doh.gif
Jaskolka, kad mes mažam miestely gyvenam, tai matyt ne visko užveža, net makaronų mūsų keturiose pardėse neradau  lotuliukas.gif  Gyvenam mes Aarse, tai nėra čia nei turkų, nei arabų pardžių  schmoll.gif Gal reiks savaitgalį iki aalborgo palėkti. O tu ką, gal irgi Danijoj?  bigsmile.gif

važiuoju kitą savaitgalį į Kopenhagą, gal atvešti biggrin.gif
aš vis skaitau, skaitau temelę šią ir kaupiusoi gaminimui... nes labai jau čia receptukai išgirti. Mėgstu labai gaminti ir skaniai pavalgyti, tik dietos laikiausi, tai vyras pamato kaip vakare žiūriu šiuos receptukus, sako vakarieniauji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 10 23, 20:20)
važiuoju kitą savaitgalį į Kopenhagą, gal atvešti  biggrin.gif
aš vis skaitau, skaitau temelę šią ir kaupiusoi gaminimui... nes labai jau čia receptukai išgirti. Mėgstu labai gaminti ir skaniai pavalgyti, tik dietos laikiausi, tai vyras pamato kaip vakare žiūriu šiuos receptukus, sako vakarieniauji  biggrin.gif


aha bigsmile.gif sūrelių glaistytų lotuliukas.gif gaila, iki kph man toli verysad.gif
aš apkepo sonatinos persivalgiau rolleyes.gif
Atsakyti
Pasigaminau ir as "marsa" thumbup.gif
Atsakyti
Atnesu Ahorinio obuoliu pyrago gabaliuka 4u.gif Laaabai skanus obuoliu pyragas thumbup.gif Aciu uz recepta 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 24 spalio 2008 - 16:03
g.gif manau atėjo laikas man ji kept lotuliukas.gif ,šitaip visos giriat. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2008 10 24, 16:45)
g.gif manau atėjo laikas man ji kept  lotuliukas.gif ,šitaip visos giriat. mirksiukas.gif

Kepiau ir aš vakar Aharoni obuolių pyragą. Manau, jam "cinkelio" priduoda brendis biggrin.gif Aš obuolius dėjau per vidurį tešlos, ne apačioj, kad lengviau pyragą iš formos išimt būtų. Kas ragavo, visiems patiko, nors ir be cukraus pudros maniškis buvo biggrin.gif .
Atsakyti
O aš šiandien antrą kart kepsiu Sonatinos purius blynus (daba iš 3jų normų užsimaišiau tešlą blush2.gif ) biggrin.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Nu jau tada tikrai kepu , nes kaip tik bus ka vaišint. biggrin.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad taip nesenai atradau Sonatinos receptus.. Kokie saldumynai, kokie mesos patiekalai.. Ech..
Aciu tau, Sonatina, kad esi biggrin.gif
Atsakyti