Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(aikstinga @ 2008 10 21, 15:19)
esu kepus tokį  ax.gif  mano tėvam žiauriai patiko,o man irgi visai nieko, bet tuo metu kažkaip užėjo noras saldaus valgyt, tai apkepas nebe į temą pasidarė,bet šiaip super thumbup.gif
joa aš turiu į word'ą susidėjus,bet jaučiu ne visus,o tik tuos, kurie beskaitant labiausiai įstrigo biggrin.gif

kaip sakiau iškepiau "Marsą", per 10min viską suplakiau staigiai,bet gavos pasakiškas bigsmile.gif  MB alpo,o uošvienė išvis girt nenustojo lotuliukas.gif



o gal galit cia ikelt sito torto receptuka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 10 21, 16:35)
o gal galit cia ikelt sito torto receptuka?  mirksiukas.gif


gal nuorodos uzteks g.gif
Marsas
Atsakyti
Artimiausiu metu planuoju gaminti "Įdaryti makaronai - kriauklės" (tik tų chytrų makaronų reiks pasiieškoti parduotuvėj).
Ir "Kepenys karališkai". Beje, merginos, nelabai žinau kuom pakeisti manų kruopas, nes gyvenu ne Lt ir kažkaip niekur aš jų neužmačiau g.gif O kaži jei vietoj sodos kepimo miltelių įdėčiau? Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 22, 03:14)
Artimiausiu metu planuoju gaminti "Įdaryti makaronai - kriauklės" (tik tų chytrų makaronų reiks pasiieškoti parduotuvėj).
Ir "Kepenys karališkai". Beje, merginos, nelabai žinau kuom pakeisti manų kruopas, nes gyvenu ne Lt ir kažkaip niekur aš jų neužmačiau  g.gif  O kaži jei vietoj sodos kepimo miltelių įdėčiau? Ačiū už patarimus  4u.gif


as tai vietoj manu deciau miltu, tik del kiekio nezinau, reiktu ziuret pagal tirstuma, o kepimo milteliai manau irgi vietoj sodos tiktu, juk efektas tai tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 22 spalio 2008 - 08:08
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 22, 03:14)
Artimiausiu metu planuoju gaminti "Įdaryti makaronai - kriauklės" (tik tų chytrų makaronų reiks pasiieškoti parduotuvėj).
Ir "Kepenys karališkai". Beje, merginos, nelabai žinau kuom pakeisti manų kruopas, nes gyvenu ne Lt ir kažkaip niekur aš jų neužmačiau  g.gif  O kaži jei vietoj sodos kepimo miltelių įdėčiau? Ačiū už patarimus  4u.gif


pjuvena, blogai žiūri hihihi.gif Vadinasi jos - manna gryn, ir bent jau pas mane dabar stovi firmos Delicata 4u.gif
Atsakyti
Pagaminau "vistiena su darzovem jogurto padaze","kremine cukijos sriuba su kariu'' ir desertui vel "obuoliu ruduo" biggrin.gif na bet ir skanus Sonatinos receptukai thumbup.gif
Atsakyti
pyraga valgiau su vaniliniais ledais thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 10 21, 09:46)
Gal kuri turite Sonatinos receptus susidejusi i koki worda ar kita programa spausdinimui? Esu jos fane ir bijau kad laikui begant internete receptu gali nelikti wink.gif
Idomu, o pati Sonatina nesilanko sitoj temelej? biggrin.gif


Aš visad pas save nusikopinu į wordą. Bet prie špusmetį buvo atvejis, kai dingo viskas iš kompiuterio, tai dabar darau , senoviniu būdu: tasispausdinu ir į segtuvą. Jame jau tikrai neišsitrisn nieks.
Nu prisikaičiau čia receptų, tik reikia dabar rasti laiko gamybai ir į trasą... greitoj ateity: vištiena jogyurto padaže, mėsos apkepas ir Marsas. išeisiu į dekretines, džiuginsiu šeimyną sonatinos receptais tikrai essen.gif pioneer.gif
Atsakyti
Kepiau vakarienei Mėsos apkepą - http://www.supermama...p;#entry6774835
thumbup.gif Apsivalgėm su vyru, liuks, skanumėlis thumbup.gif Dėjau porą antaninių obuolių, tai gavosi su tokia rugštele, žodžiu pasaka wub.gif
Atsakyti
Noriu padekoti Sonatinai uz velniskai skanaus morku pyrago su migdolais recepta 4u.gif
Rezultatas pranoko visus lukescius thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2008 10 22, 08:06)
as tai vietoj manu deciau miltu, tik del kiekio nezinau, reiktu ziuret pagal tirstuma, o kepimo milteliai manau irgi vietoj sodos tiktu, juk efektas tai tas pats.


Labai dėkavoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 22, 09:45)
pjuvena, blogai žiūri hihihi.gif Vadinasi jos - manna gryn, ir bent jau pas mane dabar stovi firmos Delicata  4u.gif


Ane? g.gif Kitą kartą reiks veizolus geriau pasitrint, žiūrinėjant lentynas pardėse blink.gif
Ačiū už info mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Kepiau šiandien kiaušinius škotiškai. Na, visai neblogai gavosi, vieną "kotletą" vos suvalgiau, su tuo kiaušu labai sotu. Bet šiaip sakyčiau nieko ypatingo g.gif Mėsos apkepas labiau patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 23, 01:38)
Labai dėkavoju  4u.gif
Papildyta:
Ane?  g.gif  Kitą kartą reiks veizolus geriau pasitrint, žiūrinėjant lentynas pardėse  blink.gif
Ačiū už info  mirksiukas.gif  4u.gif
Papildyta:
Kepiau šiandien kiaušinius škotiškai. Na, visai neblogai gavosi, vieną "kotletą" vos suvalgiau, su tuo kiaušu labai sotu. Bet šiaip sakyčiau nieko ypatingo  g.gif  Mėsos apkepas labiau patiko  rolleyes.gif


jei manų nerasi paprastam supermarkete, bandyk turkų, arabų parduotuvėlėse, ten visada būna rolleyes.gif grikių, irgi yra, jei ką biggrin.gif mirksiukas.gif Kokiam tu mieste? blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti