Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(*joli* @ 2008 10 19, 17:27)
Na išbandžiau ir aš šitą receptuką Pyragas su varške ir persikais
Na ir galit įvertinti bent vaizdą :



Atrodo skaniai rolleyes.gif O kaip skonis su ananasais?
Atsakyti
thumbup.gif manau tinka visokie vaisiai
Atsakyti
Dariau torta Marsas. Skonis fantastikas wub.gif darbo ir produktu mazai, o rezultatas tikrai thumbup.gif thumbup.gif
Tik vis galvojau ka man tas skonis primena ir prisiminiau Cili toki pyraga su vysniom. Nu tas pats, pagrindas is sausainiu ir ant virsaus varsek, tik ten dar tarp varskes ir sausainiu vysniu buna ideta, nu labai skanu. Reisk ir man pabandyti dar vysniu idet, kaip tik yra spirite mirkytu, bus manau wub.gif
Atsakyti
Siandienos pietus smile.gif kepenys karaliskai prie ju bulviu bandeles thumbup.gif vel prisivalgiau nerealiai doh.gif dabar kepu pyraga obuoliu ruduo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2008 10 20, 13:21)
vysniu idet, kaip tik yra spirite mirkytu, bus manau  wub.gif



bus puikus desertas bigsmile.gif o daugiau idejus gyvenimas labai pagrazeja, esu kepus pyraga su daaaaaaug vysniu is spirito istrauktu cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 18, 01:08)
Šiandien kepiau Aharoni obuolių pyragą.

nu ir skaniai atrodo thumbup.gif bus mano sekantis kepinys,tik galvoju pabandysiu su slyvomis,jei dar ju kur gausiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri turite Sonatinos receptus susidejusi i koki worda ar kita programa spausdinimui? Esu jos fane ir bijau kad laikui begant internete receptu gali nelikti wink.gif


Idomu, o pati Sonatina nesilanko sitoj temelej? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 16, 23:26)
Kepiau šiandien mėsos apkepą. Gavosi laaaabai skanus ir labai sotus. Kai kepė, visi namai česnakiuku pakvipo, mmmm  rolleyes.gif  Dėjau 400g sūrio, nes buvo dvigubai daugiau mėsos, ir šiaip tokį išsilydžiusį sūrį labai mėgstu. Likus pusvalandžiui kepimo uždengiau folija, nes pabijojau, kad sūris labai suskrus, labai  parudavo, Bet iškepė puikiai. MB labai gyrė  thumbup.gif


esu kepus tokį ax.gif mano tėvam žiauriai patiko,o man irgi visai nieko, bet tuo metu kažkaip užėjo noras saldaus valgyt, tai apkepas nebe į temą pasidarė,bet šiaip super thumbup.gif

QUOTE(kice @ 2008 10 21, 08:46)
Gal kuri turite Sonatinos receptus susidejusi i koki worda ar kita programa spausdinimui? Esu jos fane ir bijau kad laikui begant internete receptu gali nelikti wink.gif
Idomu, o pati Sonatina nesilanko sitoj temelej? biggrin.gif


joa aš turiu į word'ą susidėjus,bet jaučiu ne visus,o tik tuos, kurie beskaitant labiausiai įstrigo biggrin.gif

kaip sakiau iškepiau "Marsą", per 10min viską suplakiau staigiai,bet gavos pasakiškas bigsmile.gif MB alpo,o uošvienė išvis girt nenustojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2008 10 21, 14:19)
esu kepus tokį  ax.gif  mano tėvam žiauriai patiko,o man irgi visai nieko, bet tuo metu kažkaip užėjo noras saldaus valgyt, tai apkepas nebe į temą pasidarė,bet šiaip super thumbup.gif
joa aš turiu į word'ą susidėjus,bet jaučiu ne visus,o tik tuos, kurie beskaitant labiausiai įstrigo biggrin.gif

kaip sakiau iškepiau "Marsą", per 10min viską suplakiau staigiai,bet gavos pasakiškas bigsmile.gif  MB alpo,o uošvienė išvis girt nenustojo lotuliukas.gif


As ir viska sumaisiau, nesicackinau ax.gif
Bet skonis thumbup.gif Kokiai progai, is dvigubos normos iseis thumbup.gif torciukas
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2008 10 21, 14:19)
esu kepus tokį  ax.gif  mano tėvam žiauriai patiko,o man irgi visai nieko, bet tuo metu kažkaip užėjo noras saldaus valgyt, tai apkepas nebe į temą pasidarė,bet šiaip super thumbup.gif
joa aš turiu į word'ą susidėjus,bet jaučiu ne visus,o tik tuos, kurie beskaitant labiausiai įstrigo biggrin.gif

kaip sakiau iškepiau "Marsą", per 10min viską suplakiau staigiai,bet gavos pasakiškas bigsmile.gif  MB alpo,o uošvienė išvis girt nenustojo lotuliukas.gif

Pasakykit man tundrai,kaip susideti receptus i word'a ar kaip kitaip,kad butu galima atsispausdinti.Nelabai as moku situ kompiuteriniu gudrybiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2008 10 21, 13:44)
As ir viska sumaisiau, nesicackinau  ax.gif
Bet skonis  thumbup.gif Kokiai progai, is dvigubos normos iseis thumbup.gif  torciukas


nu aš dariau viską pagal receptą kaip priklauso,bet reikėjo staigiai išbėgt,tai greitai viską pasidariau,o ne ramiai kaip visad rolleyes.gif todėl bijojau, kad ko pamiršus nebūčiau,bet viskas super thumbup.gif

QUOTE(*AMRI* @ 2008 10 21, 14:13)
Pasakykit man tundrai,kaip susideti receptus i word'a ar kaip kitaip,kad butu galima atsispausdinti.Nelabai as moku situ kompiuteriniu gudrybiu blush2.gif


aš tai paprastai receptus po vieną kopinau su fotkėm ir dėjaus į word'ą.kaip kitaip galima nzn unsure.gif
Atsakyti
daug jau Sonatinos receptų esu išmėginus. visų net nepamenu, bet tikrai siūlau pamėginti "Grybų sriubą su baklažanais" (aš dėjau cukiniją vietoj baklažano), "Kepta kiaulieną" su slyvom (pasaka gaunas bigsmile.gif ),"Įdaryti makaronai-kriauklės" (gaminu ir gaminu.pasakiškai skanu),"Balti kukuliukai" be galo skanu irgi, tortas "Mėnulis" labai skanus,"Napoleonas keptuvėje" paprastas. Na ir dar daug ko,bet ttiesiog nebeatsimenu pavadinimų doh.gif niekada nesu dar nusivylus receptėliais thumbup.gif
Atsakyti