Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Vakar kepiau bandeles su cinamonu thumbup.gif Labai skanios ir minkstos thumbup.gif Aciukas tau Sonatina uz puikius receptus aciuks.gif
Atsakyti
ruosiuosi kepti "Mielini obuoliu pyraga su trupiniais" gal kuri kepete,kaip gavosi,ar skanus? Vakare parasysiu,kaip iskepsiu.
Atsakyti
Noriu padaryti Itališkos salotos, bet ar galima pakeisti suri Edama i koki kita, pvz. mozarela ir Aicberg salota i Pekino kopustu, nes niekur nerandu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2008 10 17, 17:26)
Noriu padaryti Itališkos salotos, bet ar galima pakeisti suri Edama i koki kita, pvz. mozarela ir Aicberg salota i Pekino kopustu, nes niekur nerandu... 4u.gif

Esu darius šias salotas, bandysiu prisimintm, g.gif bet man atrodo, kad nedėjau jokių salotų, nes vasarą, kai yra pomidorų ir agurkų salotų sezonas jau būna pasibaigęs, buvo skanu ir be to. O mocarelos sūrio skonis yra kitoks negu Edamo, nors vėl gi, mocarela tinka su pomidorais, gal nieko blogo neatsitiks. Man atrodo, kad jokio sūrio nedėjau, nes ko gero po ranka neturėjau, tik žinau, kad salotų buvo laabai daug, jei nedidelė šeimyna, reik mažint kiekius
Atsakyti
O kodėl nebepapildomi Sonatinos receptai tiek bloge, tiek čia, SM? Išsisėmė idėjos ar nebėra laiko publikuoti receptų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.j @ 2008 10 17, 13:14)
ruosiuosi kepti "Mielini obuoliu pyraga su trupiniais" gal kuri kepete,kaip gavosi,ar skanus? Vakare parasysiu,kaip iskepsiu.

Kas megsta mielinius pyragus tai tikrai labai skanus mirksiukas.gif Nuostabus Sonatinos receptai
Atsakyti
Užsikabinau už Sonatinos receptų lotuliukas.gif dabar darau viską iš eilės, jei tik turiu po ranka tinkamų produktų.
Šiandien kepiau Aharoni obuolių pyragą. Na skonis tiesiog thumbup.gif Visas purutis ir minkštutis kaip kad ir nuotraukoje prie recepto atrodo. O dar tas citrinos aromatas bigsmile.gif rolleyes.gif Brendžio tai nepagailėjau ir ilgiau palaikiau obuolius jame, skonis laabai aromatingai skanu, niam niam nestuke.gif


O čia jau tik likučiai.. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjuvena po krūmu: 18 spalio 2008 - 00:37
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 18, 01:08)
Užsikabinau už Sonatinos receptų  lotuliukas.gif  dabar darau viską iš eilės, jei tik turiu po ranka tinkamų produktų.
Šiandien kepiau Aharoni obuolių pyragą. Na skonis tiesiog  thumbup.gif  Visas purutis ir minkštutis kaip kad ir nuotraukoje prie recepto atrodo. O dar tas citrinos aromatas  bigsmile.gif rolleyes.gif  Brendžio tai nepagailėjau ir ilgiau palaikiau obuolius jame, skonis laabai aromatingai skanu, niam niam  nestuke.gif
O čia jau tik likučiai..  ax.gif  blush2.gif


man tai jis irgi labai patiko. Daug isbandziau pyragu, kur obuoliu rekia, tai sitas tikrai vienas is geriausiu, nors as ir brendzio nenaudojau, bet vis tiek thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Kaip gundot išbandyt, nors ir tingisi, bet jaučiu ryt šeimyną reiks nustebint. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2008 10 18, 12:53)
bigsmile.gif  Kaip gundot išbandyt, nors ir tingisi, bet jaučiu ryt šeimyną reiks nustebint. mirksiukas.gif


Parašyk kaip sekėsi bigsmile.gif
Atsakyti
biggrin.gif butinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na išbandžiau ir aš šitą receptuką Pyragas su varške ir persikais
Na ir galit įvertinti bent vaizdą :

user posted image čia prieš kepimą biggrin.gif

user posted image user posted image o čia jau iškeptas ir tuoj bus ragaujamas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

tik truputi pakeičiau receptą- persikus, ananasais ir slyvų puselėm iš uogienės.
Atsakyti