Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(guziukas @ 2009 06 16, 14:45)
O kas zino(Sonatina)  mirksiukas.gif  kaip pasidaryt ale koldunus,tik ant garu,tiksliau MANTY g.gif

visai neseniai buvo receptuose su nuotraukomis, paieškok mirksiukas.gif
Atsakyti
Sonatinos bloge nauji receptai clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif

Saunu, kad grizta.... thumbup.gif
Atsakyti
Aha as ir nustebau atradus nauju receptu drinks_cheers.gif saunu kad vel sugryzo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 19, 09:59)
O pas mus vis dar nesibaigia obuoliai... ax.gif

user posted image

Obuolių – varškės pyragas

Trapiai tešlai:
250 g miltų
100 g cukraus
1 žiupsnelis druskos
125 g šalto sviesto

Įdarui:
500 g varškės
1 pakelis vanilinio pudingo miltelių (~40 g)
100 g cukraus
3 kiaušiniai
200 ml grietinėlės
50 g razinų
500 g obuolių

Miltus suminkyti su cukrumi, druska, sviestu ir 2 – 4 v. š. ledinio vandens. Padėti į šaldytuvą 1 val.
Atskirti kiaušinių trynius ir baltymus.
Varškę išplakti su grietinėle, pudingo milteliais, cukrumi ir tryniais. Baltymus atskirai išplakti iki standumo. Į varškės masę atsargiai įmaišyti razinas ir baltymus.
Obuolius nulupti ir supjaustyti skiltelėmis.
26 cm skersmens kepimo formą iškloti kepimo popieriumi, ištepti riebalais. Tešlą iškočioti ir iškloti formos dugną bei sieneles. Ant tešlos supilti varškės masę, išlyginti paviršių. Ant viršaus gražiai išdėlioti obuolių skilteles.
Kepti iki 180º C įkaitintoje orkaitėje ant apatinės lentynos 1 val. ir 15 min. Ataušusį pabarstyti cukraus pudra.

P. S. Įdarui naudojau 2 indelius Mūsų švelniosios liesos varškės ir 1 indelį Mūsų tepamo natūralaus sūrelio. Grietinėlė buvo neriebi... Razinų nedėjau. Vietoje vanilinio pudingo įdėjau karamelinio, todėl ir spalva tokia... Jeigu norite, kad pyragas būtų aukštesnis, galite naudoti 24 cm skersmens formą, tik tada liks šiek tiek tešlos... Ant viršaus išdėliojau tris vidutinio dydžio obuolius... Cukraus pudra nebarsčiau, o aptepiau pakaitintu braškių džemu...  ax.gif Labai skanus ir ne per saldus pyragas...  rolleyes.gif

user posted image



help!!!! blush2.gif
as esu dariusi si pyraga, labai skanus thumbup.gif dabar vel uzsimaniau ji issikepti ir neturiu pudingo ir neturiu parduotuves salia, patarkit ka vietoj jo galima butu deti, gal kokiu manu kruopu su grietinele ar su pienu, o gal nusisnekejau.. blush2.gif o gal tiesiog visai nedeti , kazin ar sugadins skoni g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 06 19, 18:30)
help!!!!  blush2.gif
as esu dariusi si pyraga, labai skanus  thumbup.gif  dabar vel uzsimaniau ji issikepti ir neturiu pudingo ir neturiu parduotuves salia, patarkit ka vietoj jo galima butu deti, gal kokiu manu kruopu su grietinele ar su pienu, o gal nusisnekejau..  blush2.gif  o gal tiesiog visai nedeti , kazin ar sugadins skoni  g.gif

Aš bent kiek įsivaizduoju į pudingo miltelius krakmolas įeina,tai va gal jo truputi įdėčiau g.gif Ir daugiau nieko nedėčiau.
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2009 06 19, 18:07)
Aš bent kiek įsivaizduoju į pudingo miltelius krakmolas įeina,tai va gal jo truputi įdėčiau  g.gif Ir daugiau nieko nedėčiau.

aciu labai uz atsakyma, net nepagalvojau apie krakmola 4u.gif
bet jau issikepiau labai skanu puru varskes apkepa thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
aš irgi prisidedu prie Sonatinos gerbėjų.

Čia kaip toj reklamoj Maggy Idea,jei nežinai ką pasigaminti pietums ateik į supermamą ir susirask Sonatinos receptus biggrin.gif

Vakar viriau baklažanų ir grybų sriubą essen.gif blush-anim-cl.gif Na labai skanu buvo,esu sriubų mylėtoja,manau tai pirma sriuba kuri buvo tokia skani. Ir nusprendžiau virti ją dažniau nes labai soti.Kitą syki virdama dar įdėsiu keptu spirgiukų, MB buvo labai patenkintas.

Nusižiūrėjau dar keletas patiekalų,kuriais galėsiu nustebinti aplinkinius.Kai pasigaminsiu pranešiu,pasistengsiu įkelti ir foto.

Didelė padėka Sonatinai už labai gerus receptukus.Visus juos turiu atsispausdinusi.
Atsakyti
Saunus receptai, jau daug ka isbandziau ir dar toliau bandysiu gaminti thumbup.gif
Atsakyti
saunus receptai, pagalba kiekv seimininkei thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau keksiukus su braskem. Iskilo, grazus, kvapnus, bet man skonis nelabai kazko, gerai kad vyras beveik viska jau ir suvalge.. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ką tik visa šeimyna prikirtom kepenų karališkai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai labai skanu, ačiū Sonatinai 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, blink.gif ohmy.gif Metų atradimas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Sonatina sugrįžo bigsmile.gif bigsmile.gif man lengvas šokas ir jaučiuosi nusipelniusi mažiausiai medalio ohmy.gif hihihi.gif wub.gif
Atsakyti