Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Labas rytas smile.gif
Man trortas su braskem, net nz...siaip skanu, bet pagal Sonatinos recepta man ne toks kremas gavosi blush2.gif nu ne tokio storo sluoksnio, bet siaip skanu, va su kavute ragauju tai skonis nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 14, 11:21)
Labas rytas smile.gif
Man trortas su braskem, net nz...siaip skanu, bet pagal Sonatinos recepta man ne toks kremas gavosi blush2.gif  nu ne tokio storo sluoksnio, bet siaip skanu, va su kavute ragauju tai skonis nieko 4u.gif

va,va man irgi tas pats šiaip gal ir nieko visai skanus,bet toks neišėjo kaip sonatinos g.gif labai mažas gavosi,biskvitas labai plonas,o dar reikėjo pusiau perpjauti ir kremo tiek nesigavo kiek pas sonatina,nežinau kame čia šaknys ir toks ištižęs gavosi doh.gif
parodysiu savo šedevrą tik nelabai vykusį ir ne tokį kaip Sonatinos blush2.gif blush2.gif negalėjau,net nuo skardos nuimti niekaip sveiko torto nebūčiau perdėjusi schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 14 birželio 2009 - 18:20
QUOTE(Lina444 @ 2009 06 12, 18:36)
sveikos,gal kas gaminote šį braškių tortą,kadangi dabar braškių sezonas labai noriu jį pagaminti  ax.gif  visus produktus susipirkau ir deja niekur nerandu pirkti kukurūzų krakmolo  doh.gif  sakykit ar galima jį kuo kitu pakeisti???? gal bulvių krakmolas tiktų  g.gif 
ir dar vienas klausimukas jogurtas turi būti natūralus tai yra be jokių priedų??  g.gif  g.gif

Kukuruzu krakmolo reikia ieskoti tam skyriuje(bent jau MAXIMOJ),kur sudeti yra kepimo milteliai,zele ir t.t.,vienu zodziu viskas kepiniams ir tortams,o ne prie miltu,kruopu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 06 14, 19:18)
Kukuruzu krakmolo reikia ieskoti tam skyriuje(bent jau MAXIMOJ),kur sudeti yra kepimo milteliai,zele ir t.t.,vienu zodziu viskas kepiniams ir tortams,o ne prie miltu,kruopu ir t.t.

vat kaip,gali būti,kad galėjo būti kur torčiukams viskas,tikrai aš nepažiūrėjau,ieškojau kur ir bulvių krakmolas biggrin.gif bet,šiaip ne taip radau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 14 birželio 2009 - 18:25
QUOTE(Lina444 @ 2009 06 14, 19:17)
va,va man irgi tas pats šiaip gal ir nieko visai skanus,bet toks neišėjo kaip sonatinos  g.gif labai mažas gavosi,biskvitas labai plonas,o dar reikėjo pusiau perpjauti ir kremo tiek nesigavo kiek pas sonatina,nežinau kame čia šaknys  ir toks ištižęs gavosi doh.gif 
parodysiu savo šedevrą tik nelabai vykusį ir ne tokį kaip Sonatinos  blush2.gif  blush2.gif negalėjau,net nuo skardos nuimti niekaip sveiko torto nebūčiau perdėjusi  schmoll.gif
user posted image

Nu mano irgi toks pat gavosi...as neturiu fotiko namie, su dukra i kaima isvykes, negaliu nufotkinti blush2.gif Dar gailiuosi,kad grietineles plaktos nepasaldziau, nes db skonis toks grietines paprastos biggrin.gif nu zodziu,....antra karta sito torto nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 14, 20:19)
Nu mano irgi toks pat gavosi...as neturiu fotiko namie, su dukra i kaima isvykes, negaliu nufotkinti blush2.gif  Dar gailiuosi,kad grietineles plaktos nepasaldziau, nes db skonis toks grietines paprastos biggrin.gif  nu zodziu,....antra karta sito torto nedarysiu schmoll.gif

man irgi kažkaip keista,kad toks mažas išėjo,gal pas sonatina nuotraukoj darytas tortas dvigubas tai yra iš produktų dvigubai daugiau,net nežinau,o su plakta grietinėle tai pas mane komedija gavos,pirmą kartą kai plakiau pamaniau,kad įbersiu cukraus,kaip,kad parašyta prie recepto,kad galima,tai kai įbėriau sukrito visa ir pavandeniavo kaip maslionkos pasidarė biggrin.gif išpyliau lauk user posted image nusipirkau kitą pakelį tai plakiau be cukraus viskas gražiai iki putų išsiplakė,o pagardinau cukrumi išplakus,tiesiog tik pabarsčiau ant grietinėlės viršaus,nes maišyt jau pabijojau doh.gif atrodo viską lėtai ir išsamiai dariau,bet toks neišėjo doh.gif aš irgi nemanau,kad pakartotinai aš jį darysiu schmoll.gif juolab laiko nemažai atėmė doh.gif doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Db reikia bandyti koki kita, gal bus musu skoniui tiknamesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 14, 22:10)
drinks_cheers.gif
Db reikia bandyti koki kita, gal bus musu skoniui tiknamesnis 4u.gif

drinks_cheers.gif aha reikia kitą bandyti biggrin.gif gal mamos pasidalins kokie tortai yra pavykę ir skanūs bigsmile.gif ir,kad neužimtų labai daug laiko blush2.gif na,gal laikas ir esmės neturi svarbu,kad išeitų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 06 14, 19:18)
Kukuruzu krakmolo reikia ieskoti tam skyriuje(bent jau MAXIMOJ),kur sudeti yra kepimo milteliai,zele ir t.t.,vienu zodziu viskas kepiniams ir tortams,o ne prie miltu,kruopu ir t.t.

A va kur jis padetas doh.gif o as vis galvoju kad jo maximoj nebuna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 14, 22:10)
drinks_cheers.gif
Db reikia bandyti koki kita, gal bus musu skoniui tiknamesnis 4u.gif

Na aš jau antrą kartą dariau šitą tortą http://www.supermama...p;#entry4659311, viskas gavosi super thumbup.gif , suvalgytas irgi buvo greitai, dėja pati pirmą kartą tik paragavau, todėl dariau antrą. Labai nesudėtingai darosi ir tos braškės ant viršaus labai tinka, torčiukas toks gaivus thumbup.gif , nes braškių sudėjau daug.
Net nežinau ar galiu čia, įkeliu savo nuotraukytę, gal nebars nieks ax.gif

user posted image
Atsakyti
Atsizymiu ir as cia,nes labaio jau viskas skaniai atrodo bigsmile.gif Noriu kalakutienos zuiki isbandyt labai mirksiukas.gif
Atsakyti
O kas zino(Sonatina) mirksiukas.gif kaip pasidaryt ale koldunus,tik ant garu,tiksliau MANTY g.gif
Atsakyti