Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(mrs.ieva @ 2009 06 12, 01:25)
o gal kas daret sita tesla picai, as nezinau vieno dalyko, ar ant iskeptos teslos deti jos isvardintus ingridientus ar ant zalios, na te kecupa suri kumpi  g.gif


Dariau ir ne kartą pats skaniausias picai padas kokį esu valgius mirksiukas.gif Dėjau viską ant neiškeptos tešlos.
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 06 11, 22:50)
Dėk ant nekeptos iškart viską mirksiukas.gif



QUOTE(ingakyca @ 2009 06 12, 14:07)
Dariau ir ne kartą pats skaniausias picai padas kokį esu valgius  mirksiukas.gif Dėjau viską ant neiškeptos tešlos.

aciu merginos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 06 13, 10:07)
user posted image
Tortas su braškėmis

sveikos,gal kas gaminote šį braškių tortą,kadangi dabar braškių sezonas labai noriu jį pagaminti ax.gif visus produktus susipirkau ir deja niekur nerandu pirkti kukurūzų krakmolo doh.gif sakykit ar galima jį kuo kitu pakeisti???? gal bulvių krakmolas tiktų g.gif
ir dar vienas klausimukas jogurtas turi būti natūralus tai yra be jokių priedų?? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2009 06 12, 18:36)
sveikos,gal kas gaminote šį braškių tortą,kadangi dabar braškių sezonas labai noriu jį pagaminti  ax.gif  visus produktus susipirkau ir deja niekur nerandu pirkti kukurūzų krakmolo  doh.gif  sakykit ar galima jį kuo kitu pakeisti???? gal bulvių krakmolas tiktų  g.gif 
ir dar vienas klausimukas jogurtas turi būti natūralus tai yra be jokių priedų??  g.gif  g.gif

Galima keist ir į bulvių krakmolą mirksiukas.gif O dėl jogurto,tai aš neturėjau natūralaus ir dėjau braškinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2009 06 12, 18:36)
sveikos,gal kas gaminote šį braškių tortą,kadangi dabar braškių sezonas labai noriu jį pagaminti  ax.gif  visus produktus susipirkau ir deja niekur nerandu pirkti kukurūzų krakmolo  doh.gif  sakykit ar galima jį kuo kitu pakeisti???? gal bulvių krakmolas tiktų  g.gif 
ir dar vienas klausimukas jogurtas turi būti natūralus tai yra be jokių priedų??  g.gif  g.gif

Gali dėti bulvių krakmolą, nieko baisaus, tik kukurūzų geriau mirksiukas.gif o jogurtas geriau natūralus, nes jei kitokio skonio nei braškių, jausis tada, bet šiaip, manau, nesvarbu ax.gif
Jau įsivaizduoju, kaip skanu bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2009 06 12, 18:40)
Galima keist ir į bulvių krakmolą mirksiukas.gif O dėl jogurto,tai aš neturėjau natūralaus ir dėjau braškinį smile.gif

QUOTE(Vikucce @ 2009 06 12, 18:40)
Gali dėti bulvių krakmolą, nieko baisaus, tik kukurūzų geriau mirksiukas.gif o jogurtas geriau natūralus, nes jei kitokio skonio nei braškių, jausis tada, bet šiaip, manau, nesvarbu ax.gif
Jau įsivaizduoju, kaip skanu bus wub.gif

dėkui atsakiusioms hi.gif nuraminot mane su tuo krakmolu,o tai jau galvojau produktai mano suges ir liksim be torto lotuliukas.gif doh.gif o dėl jogurto tada gerai,nes pirkau natūralų thumbup.gif



jo,rytoj gaminsim,jau dabar seilė tysta vien tik pagalvojus essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2009 06 12, 18:36)
visus produktus susipirkau ir deja niekur nerandu pirkti kukurūzų krakmolo  doh.gif 

Tikrai yra "Mados" Iki ir Justiniškų "Maximoj" - savo akim šiom dienom mačiau. Manau, kad yra ir kitur - ieškokit ten pat, kur ir bulvių krakmolas stovi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 12, 20:53)
Tikrai yra "Mados" Iki ir Justiniškų "Maximoj" - savo akim šiom dienom mačiau. Manau, kad yra ir kitur - ieškokit ten pat, kur ir bulvių krakmolas stovi 4u.gif

ačiū,bandysiu ryt dar paieškot artimiausiose parduotuvėse,jei nerasiu dėsiu bulvinį,,, unsure.gif bet net nustebau,kad tokioje kaip akropolio maksimoj nebuvo blink.gif ir IKI irgi nė kvapo nu galvoju sovietmečio laikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2009 06 12, 21:47)
ačiū,bandysiu ryt dar paieškot artimiausiose parduotuvėse,jei nerasiu dėsiu bulvinį,,, unsure.gif bet net nustebau,kad tokioje kaip akropolio maksimoj nebuvo  blink.gif ir IKI irgi nė kvapo nu galvoju sovietmečio laikai  doh.gif

Kaip gavosi tortas? bigsmile.gif 4u.gif As va ruosiuosi i Maxima to krakmolo vaziuoti ieskoti, nes turiu braskiu noriu pagaminti sy torta, tik zadu deti pirktinius lakstus biskvitinius, kazi nieko tokio? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 13, 16:11)
tik zadu deti pirktinius lakstus biskvitinius, kazi nieko tokio? ax.gif  blush2.gif

Gal ir nieko tokio - tik skonis tai pirktinių lakštų ir bus ax.gif Man jie nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 13, 16:54)
Gal ir nieko tokio - tik skonis tai pirktinių lakštų ir bus ax.gif Man jie nelabai schmoll.gif

Ne LT pirkti, gal bus skanesni biggrin.gif pabandysiu, nieko neprarasiu 4u.gif Radau Maximoj geltonoj dezutej kukuruzu krakmolo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 13, 16:11)
Kaip gavosi tortas? bigsmile.gif  4u.gif  As va ruosiuosi i Maxima to krakmolo vaziuoti ieskoti, nes turiu braskiu noriu pagaminti sy torta, tik zadu deti pirktinius lakstus biskvitinius, kazi nieko tokio? ax.gif  blush2.gif

stingsta lotuliukas.gif biggrin.gif o jeigu rimtai tai dar nežinau kaip,ar gavos g.gif kažko labai mažas,biskvitas išėjo labai plonas.o dar reikėjo perpjauti pusiau tai kaip ir permatomas gavosi doh.gif nežinau gal kažkokių produktų nedadėjau,nes kai svarstyklių neturėjau tai pagal stiklinę ~ matavau unsure.gif gal kremai nepakankamo tūrio išsiplakė,nes iš Sonatinos torto nuotraukų jis toks rodos nemažas turėjo išeiti,o pas mane visai nedickas gavosi mastau.gif na pastinginsim iki rytojaus ir bandysim valgyti savo šedevrą,rytoj parašysiu ar gavos skanus mastau.gif



P.S šiandien apvžiavau nemažai Vilniaus parduotuvių ieškodama kukurūzų krakmolo iš dviejų maksimų,IKI,norfos radau tik Rimi Žirmūnų wacko.gif ph34r.gif
Atsakyti