Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Sonatina @ 2006 06 24, 19:10)
user posted image

Jogurtinės bandelės

- 250 g miltų
- 25 g sviesto
- 75 ml natūralaus jogurto
- 75 ml pieno
- 10 g šviežių mielių (3 g = 1, 5 a. š. sausų)
- 1 a. š. druskos
- 1 a. š. cukraus
- 1 kiaušinio trynys

- Ištirpinti mieles šiltame piene.
- Supilti jogurtą, suberti miltus, cukrų ir druską ir išminkyti elastingą tešlą (minkyti bent 10 min). Galiausiai sudėti minkštą sviestą ir dar kartą gerai išminkyti.
- Tešlą sudėti į riebalais pateptą indą, uždengti ir pakildinti, kol pakils dvigubai.
- Padalinti tešlą į 8 dalis, suformuoti bandeles, uždengti ir dar pakildinti 30 – 40 min.
- Aptepti bandeles kiaušinio tryniu, išplaktu su šaukštu vandens, ir kepti iki 210 C įkaitintoje orkaitėje 15 – 17 min.

P.S. gaunasi 8 vidutinio dydžio bandelės arba apie 20 mažučių. Į tešlą kartu su miltais įbėriau saują aguonų... rolleyes.gif


o ar kas bandet sitas bandeles ax.gif ziuriu turiu jogurto saldytuve, tai galeciau pabandyt sitas bulkutes, bet nelb isivaziduoju kai ptas bandeles formuot blush2.gif

dabar kaip tik kyla mielines bandeles su cesnaku ir suriu, pskui parasysiu ar skanios gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 06 10, 17:19)
o ar kas bandet sitas bandeles  ax.gif  ziuriu turiu jogurto saldytuve, tai galeciau pabandyt sitas bulkutes, bet nelb isivaziduoju kai ptas bandeles formuot  blush2.gif

dabar kaip tik kyla mielines bandeles su cesnaku ir suriu, pskui parasysiu ar skanios gavosi  ax.gif


Na su jogurtu bandeles ir mane vilioja, kazin ar turi buti tik naturalus jogurtas g.gif ,o va bandeles su cesnaku ir suriu kepiau savaitgali ,vaikams labai patiko,o tai man svarbiausia,nes gaminu tik del ju mirksiukas.gif

user posted image

jei bandysi butinai parasyk kaip sekesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 10, 10:36)
oj gal galima nuoroda i recepta?  blush2.gif  man kazkaip butent saldus sonatinos patiekalai nesigauna, bet as optimiste  lotuliukas.gif

Kai pradėjau daryti, buvo noras pakeisti receptą, bet gerai kad nieko nekeičiau, viskas puikiai pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

žiūriu buvo svarstyta apie "Marsą" su vyšniomis. Na, aš bandžiau ir originalų, o kitus kartus vietoj šokoladukų dėjau konservuotus persikus. Su vaisiais man super skanu ir gaivu, nesijaučia to saldumo. 4u.gif Manau, kad vyšnios iš kompoto irgi neblogai unsure.gif Žodžiu, siūlau eksperimentuoti 4u.gif

o dabar turiu klausimą apie braškių - rabarbarų pyragą: vakar pabandžiau ir kepiau, skonis tai dieviškas gavos, bet viduj liko skysta masė. Va ir svarstau, ar čia man neiškepė, ar tie rabarbarai su braškėm išsileido ir sultyse paskandino pyragą unsure.gif dariau viską tiksliai pagal receptą..... Nu kaip gaila, kad Sonatina daugiau neberašo, ji taip nuoširdžiai visoms padėdavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2009 06 11, 09:42)
o dabar turiu klausimą apie braškių - rabarbarų pyragą: vakar pabandžiau ir kepiau, skonis tai dieviškas gavos, bet viduj liko skysta masė. Va ir svarstau, ar čia man neiškepė, ar tie rabarbarai su braškėm išsileido ir sultyse paskandino pyragą  unsure.gif dariau viską tiksliai pagal receptą.....  Nu kaip gaila, kad Sonatina daugiau neberašo, ji taip nuoširdžiai visoms padėdavo  rolleyes.gif

Aš kaip tik jį kepiau prieš dvi dienas , gavosi tas pats g.gif , viduj tokia skystoka masė drinks_cheers.gif bet skonis thumbup.gif Išgaravo pyragas labai grietai, visi kas ragavo gyrė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2009 06 11, 10:03)
Aš kaip tik jį kepiau prieš dvi dienas , gavosi tas pats g.gif , viduj tokia skystoka masė  drinks_cheers.gif bet skonis  thumbup.gif Išgaravo pyragas labai grietai, visi kas ragavo gyrė  ax.gif

4u.gif
Atsakyti
nemazai cia dariusiu torta MARS, kokia jums ta balta mase gavosi? ar ji tokia sustingus normaliai turi buti ar visgi skystesne tokia?
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(sloga @ 2009 06 10, 22:07)

jei bandysi butinai parasyk kaip sekesi  rolleyes.gif

jei darysiu parasysiu, turiu mieliu tai savaitgali mastau ar pica bandyt pciai kept ar tas bandeles jogurtines ax.gif
o padariau tas bandeles su cesnaku ir suriu ir gavosi labai per surios, nors dejau druskos tiek kie recepte unsure.gif ir kai atsalo jau nebetokios skanios

QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 11, 09:52)
nemazai cia dariusiu torta MARS, kokia jums ta balta mase gavosi? ar ji tokia sustingus normaliai turi buti ar visgi skystesne tokia?

kai sustingsta tortas tai man gaunas ji tokia sustingus normaliai 4u.gif
jau pasiilgau sito torto , ypac kai paraset kai su vaisiais skanu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 11, 10:52)
nemazai cia dariusiu torta MARS, kokia jums ta balta mase gavosi? ar ji tokia sustingus normaliai turi buti ar visgi skystesne tokia?

dariau Marsa, netgi dejau siek tiek daugiau zelatinos nei pagal recepta, bet vistiek ant stalo balta mase buvo skystoka.
gal del to, kad is saldytuvo buvo isimtas ir pastovejo apie valanda kambario temperaturoj? gal ji reikia iskart valgyt?
Skanus Marso tortas, bet visgi man skanesnis Surio pyragas (cheescake)
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 06, 11:54)
user posted image

Tešla picai

250 g miltų
3,5 g sausų mielių (pusė 7 g pakelio)
150 ml vandens
1 a. š. druskos
1 a. š. cukraus
1 v. š. taukų (su kaupu)

Mieles sumaišyti su cukrumi ir šiltu vandeniu. Miltus persijoti su druska. Supilti vandenį su mielėmis ir užminkyti elastingą tešlą. Galiausiai įminkyti kambario temperatūros labai minkštus taukus. Iš viso minkyti reikėtų ne trumpiau kaip 10 min. Dėti tešlą į aliejumi išteptą dubenį, uždengti plėvele ir šiltai kildinti 1 - 1,5 val. Formuoti picą ir kepti iki 220° C įkaitintoje orkaitėje ~ 15 min.

P. S. taukų neturėjau, tad įpyliau kelis šaukštus aliejaus, bet reikės nusipirkti ir pamėginti su taukais – sako, kad gaunasi labai skani tešla...  smile.gif Iš nurodyto kiekio gaunasi 1 didelė pica... Aš dariau iš dvigubos normos ir tešlos gavosi kaip tik skardai, esančiai prie orkaitės... Tešlą ištepiau pomidorų padažu, sumaišytu su majonezu, grietine ir česnakais, tada dėjau daug tarkuoto mocarelos sūrio, virto kumpio ir pabarsčiau tarkuotu parmezanu (čia vaikams), o ant kitos pusės dar dėjau smulkinto plikyto svogūno, tuno ir kaparių... rolleyes.gif



o gal kas daret sita tesla picai, as nezinau vieno dalyko, ar ant iskeptos teslos deti jos isvardintus ingridientus ar ant zalios, na te kecupa suri kumpi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 06 12, 00:25)
o gal kas daret sita tesla picai, as nezinau vieno dalyko, ar ant iskeptos teslos deti jos isvardintus ingridientus ar ant zalios, na te kecupa suri kumpi  g.gif

Dėk ant nekeptos iškart viską mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(almuteee @ 2009 06 11, 21:31)
dariau Marsa, netgi dejau siek tiek daugiau zelatinos nei pagal recepta, bet vistiek ant stalo balta mase buvo skystoka.
gal del to, kad is saldytuvo buvo isimtas ir pastovejo apie valanda kambario temperaturoj? gal ji reikia iskart valgyt?
Skanus Marso tortas, bet visgi man skanesnis Surio pyragas (cheescake)

Tikrai taip smile.gif palaikius kambaryje ne saldytuve, ta mase suskysteja...todel pries vlgant reiktu ideti i saldytuva...man jis tada skanesnis smile.gif as rytoj gaminsiu ji vel thumbup.gif
Atsakyti