Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(mrs.ieva @ 2009 06 06, 12:28)
aga uzspausiu, bet itariu kad su farsu skonis geresnis  butu ax.gif

Na, aš su dešrelėmis nebandžiau, o su faršu neseniai kepiau, tai patiko visai šeimai wub.gif Gali bandyt ir su dešrelėm, manau mirksiukas.gif tik jau gausis ne beliašai, o pyragėliai ar spurgos lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va dariau beliasus su desrelem, gavosi liuks thumbup.gif paskui dar ir su suriu lydytu kelis padariau, tai tie gal net skanesni thumbup.gif
net pagalvojau o jeigu buciau juos orkaitej kepus, kazin kas butu iseje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 06 06, 23:40)
nu va dariau beliasus su desrelem, gavosi liuks  thumbup.gif  paskui dar ir su suriu lydytu kelis padariau, tai tie gal net skanesni  thumbup.gif
net pagalvojau o jeigu buciau juos orkaitej kepus, kazin kas butu iseje  ax.gif

Šaunu, kad gerai gavosi thumbup.gif o orkaitėje tai kaip mielinės bandelės turėtų gautis, nes tešla paprasta mielinė ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites!
Labai reikia jusu patarimu. help.gif Jau dabar ruosiuosi daryti VIŠTIENA SU DARŽOVĖMIS JOGURTO PADAŽE ir prie darzoviu dar noriu prideti paprikos. Kaip manote ar kepant 1,5 - 2 val. ta paprika man neiztis, ar nepasidarys kose?
Aciu uz pagalba!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 06 08, 18:56)
Sveikos mergaites!
Labai reikia jusu patarimu. help.gif Jau dabar ruosiuosi daryti VIŠTIENA SU DARŽOVĖMIS JOGURTO PADAŽE ir prie darzoviu dar noriu prideti paprikos. Kaip manote ar kepant 1,5 - 2 val. ta paprika man neiztis, ar nepasidarys kose?
Aciu uz pagalba!!!  4u.gif

na jeigu raso,kad galima deti brokolius, pievagrybius tad manau ir paprikos atlaikys, tiesiog gal stambiau pjaustyk 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,as tai siandien kepiau mesos apkepa,tai gavosi thumbup.gif nerealiai skanai gavosi.Vyras prase pakartoti.Uz receptuka Sonatinai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 06, 10:57)
user posted image

Varškinės pynutės

300 g miltų
2 a. š. kepimo miltelių
100 g cukraus
1 a. š. vanilės
150 g varškės
1 kiaušinis
100 ml pieno
50 ml aliejaus

Miltus sumaišyti su kepimo milteliais. Baltymą išmaišyti su cukrumi. Supilti pieną, aliejų, vanilę, įmaišyti varškę. Suberti persijotus miltus ir užminkyti tešlą. Tešlą padalinti į 12 dalių. Kiekvieną dalį dar dalinti į tris dalis. Iš kiekvieno gabaliuko suformuoti ~ 15 cm ilgio juosteles, kurias supinti į pynutes.
Kasytes dėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Kiaušinio trynį sumaišyti su 1 v. š. pieno ir aptepti bandeles. Pagal skonį pabarstyti cukrumi, migdolais, kt. riešutais.
Kepti iki 200° C įkaitintoje orkaitėje ~ 20 min.

P. S. varškės sudėjau visą 180 g pakelį, kad nereikėtų išmesti... ax.gif Kitą kartą dar įbersiu 1/8 a. š. druskos, bet iš esmės tai labai minkštos ir skanios bandelės... rolleyes.gif

user posted image

as va ka tik situ pynuciu prikepiau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip skaniai tos pynutės atrodo, reikės išbandyti bigsmile.gif
Jau porą kartų gaminau "Marsą" - pasakiškas tortukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jungiuosi į jūsų tarpą, vis laikas nuo laiko išbandau Sonatinos receptukus, dabar ką tik užminkiuu tešlą rabarbarų- braškių pyragui , žiūrėsiu kas gausis rolleyes.gif

O "Marsas" man labai patiko, dar varškės tinginys thumbup.gif Vištiena su žiediniais kopūstais , pyragas su tunu essen.gif: Ir visi kiti kuriuos išbnadžžiau thumbup.gif
Atsakyti
Vakar dariau Tiramisu su braškėmis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , labai greitai neliko nei trupinėlio šiandienai prie kavos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2009 06 09, 16:24)
Vakar dariau Tiramisu su braškėmis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , labai greitai neliko nei trupinėlio šiandienai prie kavos  lotuliukas.gif


oj gal galima nuoroda i recepta? blush2.gif man kazkaip butent saldus sonatinos patiekalai nesigauna, bet as optimiste lotuliukas.gif
Atsakyti
quote=Bonifacija,2009 06 10, 10:36]
oj gal galima nuoroda i recepta? blush2.gif man kazkaip butent saldus sonatinos patiekalai nesigauna, bet as optimiste lotuliukas.gif
[/quote]
4u.gif

tiramisu
Atsakyti