Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Kepiau kelis kartus Itališkas bandeles, naudojau Kauno grūdų Ekstra miltus (405) thumbup.gif . bet gi tundra lenkijoj nusipirkau kokių tai "luksusovy" miltų ir neišėjo bandelės, neiškilo. miltų skaičius 550, įtariu, kad dėl to...
Atsakyti
Iskepiau bandeliu su cinamonu, gavosi skanios ir grazios 4u.gif Pirma karta gaminau tiek bandeles, tiek kazka su mielem, tai buvo neramu kas gausis blush2.gif Bet rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Gal aš ir ne visai į temą, bet niekaip nerandu pas Sonatiną jokio pyrago, kur reiktų daug uogienės, gal kur ką panašaus užmatėt.
Nieks man jos nevalgo, o išmest gaila.
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2009 06 02, 16:35)
Iskepiau bandeliu su cinamonu, gavosi skanios ir grazios  4u.gif  Pirma karta gaminau tiek bandeles, tiek kazka su mielem, tai buvo neramu kas gausis  blush2.gif Bet rezultatas  thumbup.gif


va va, ir aš naujokė su mielėm ir bandelėm. nesitikėjau, kad taip paprastai viskas ten...bijojau labai priskretusiu indų ir miltuotų stalųsmile.gif) Reiks ir man su kokias įdarais dabar pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2009 06 02, 15:46)
Gal aš ir ne visai į temą, bet niekaip nerandu pas Sonatiną jokio pyrago, kur reiktų daug uogienės, gal kur ką panašaus užmatėt.
Nieks man jos nevalgo, o išmest gaila.


As darau Trupinelis pyraga, ten 0.5 l uogienes 4u.gif


PYRAGAS "TRUPINĖLIS"

500 g miltų
200 g cukraus
3 kiaušiniai
150 g sviesto (kambario temperatūros)
1 a. š. kepimo miltelių
1 a. š. vanilinio cukraus
tarkuota nedidelės citrinos žievelė
cukraus pudra
0,5 l uogienės

Sviestą išplakti, suberti cukrų, išplakti. Po vieną dėti kiaušinius ir po kiekvieno gerai išplakti. Dėti citrinos žievelę. Miltus persijoti su kepimo milteliais ir vaniliniu cukrumi. Į tešlą suberti miltus ir greitai užminkyti. Tešlą padalinti į dvi dalis ir dėti 1 valandai į šaldytuvą.
Formą iškloti kepimo popieriumi. Sutarkuoti vieną gabalą tešlos, dėti uogienę (uogienės sluoksnis turėtų būti 1 cm storio) ir ant viršaus užtarkuoti likusią tešlą.
Kepti iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 35 - 40 minučių.
Iškeptą pyragą ataušinti ir pabarstyti cukraus pudra.
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 04 14, 20:58)
As isbandizua torta "Marsas". Superinis tortas ir laiko nedaug uzima jo gamyba.

Labas 4u.gif . Planuoju ir aš daryt šitą tortuką, tai man čia keletas klausimų iškilo. Recepte rašo "sausainius susmulkinti blenderyje", tai kiek aš suprantu iš jų turi likt miltai g.gif , ar aš klystu? O kaip man tuos sausainius susmulkint, jei neturiu benderio g.gif . 4u.gif
Atsakyti
sviesiaplauke_as ačiū už receptą 4u.gif

QUOTE(*Caras* @ 2009 06 02, 20:21)
Labas 4u.gif . Planuoju ir aš daryt šitą tortuką, tai man čia keletas klausimų iškilo. Recepte rašo "sausainius susmulkinti blenderyje", tai kiek aš suprantu iš jų turi likt miltai g.gif , ar aš klystu? O kaip man tuos sausainius susmulkint, jei neturiu benderio g.gif4u.gif


Galima sudėt į maišiuką ir mėsos plaktuku sudaužyt 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, auksarankės, dalyvaukit konkurse:

http://virtuveskovos.iki.lt/
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 06 01, 15:38)
Nu Marsas tortas, nerealus thumbup.gif  patiko visiems, snd vel gaminu thumbup.gif



o man jis kita diena kai kur "suskilo". turiu omeny virsutini sluoksni, kad tokiu ruozeliu atsirado. ka padariau ne taip? ir ar tas baltas sluoksnis turetu buti pakankamai tvirtas ar toks minkstas? trecia diena karamele marso isbego, matyt ji reikia greit suvalgyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2009 06 02, 15:23)
As darau Trupinelis pyraga, ten 0.5 l uogienes  4u.gif
PYRAGAS "TRUPINĖLIS"

500 g miltų
200 g cukraus
3 kiaušiniai
150 g sviesto (kambario temperatūros)
1 a. š. kepimo miltelių
1 a. š. vanilinio cukraus
tarkuota nedidelės citrinos žievelė
cukraus pudra
0,5 l uogienės

Sviestą išplakti, suberti cukrų, išplakti. Po vieną dėti kiaušinius ir po kiekvieno gerai išplakti. Dėti citrinos žievelę. Miltus persijoti su kepimo milteliais ir vaniliniu cukrumi. Į tešlą suberti miltus ir greitai užminkyti. Tešlą padalinti į dvi dalis ir dėti 1 valandai į šaldytuvą.
Formą iškloti kepimo popieriumi. Sutarkuoti vieną gabalą tešlos, dėti uogienę (uogienės sluoksnis turėtų būti 1 cm storio) ir ant viršaus užtarkuoti likusią tešlą.
Kepti iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 35 - 40 minučių.
Iškeptą pyragą ataušinti ir pabarstyti cukraus pudra.



o as turiu klausima del sio pyrago..

1, kaip pamatuotu 500gr miltu, jei neturiu svarstykliu biggrin.gif
2, sviesta istirpint, ar tik minksta toki deti? man rodos, su istirpintu butu lengviau, tik ar nesugadinsiu nieko?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 04, 14:06)
o as turiu klausima del sio pyrago..

1, kaip pamatuotu 500gr miltu, jei neturiu svarstykliu  biggrin.gif
2, sviesta istirpint, ar tik minksta toki deti? man rodos, su istirpintu butu lengviau, tik ar nesugadinsiu nieko?


1. pas mane yra toks plastmasinis indas-matuoklis, tai ten suzymeta ivairus matavimai - ml, g, labai patogu ir kai ka nors kepu viska pagal ji pamatuoju. Gal kitos seimininkes zino kaip cia kitaip suskaiciuot 4u.gif

2. sviesta, jei turiu laiko palaikau kambario temperaturoje istraukus is saldytuvo, o jei skubu tai tiesiai i inda ir plaku. Netirpinu. Truputeli paplaku, po to kai dedasi kiausiniai isvis gerai viskas plakasi ir tas sviestas susilieja i viena mase.

Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 04, 14:06)
1, kaip pamatuotu 500gr miltu, jei neturiu svarstykliu  biggrin.gif

Vienas valgomas šaukštas lygus 25g miltų,tai 500g=20 v.š.miltų smile.gif
Atsakyti