Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

siandien gaminame vistiena su darzovemis jogurto padaze smile.gif laukiu nesulaukiu kol iskeps ir galesiu paragauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 10 10, 12:54)
As isbandziau vakar baltus kotletus .niu labai skanu  thumbup.gif

nerandu tokio recepto iekur sad.gif o taip mėgstu baltus kotletus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 30, 19:49)
Siandien isbandziau beliasius  thumbup.gif fantastiskai skanus  wub.gif
user posted image



Nelabai suprantu, o kam tos skylės paliekamos? g.gif
Stoty tai be skylių pardavinėja lotuliukas.gif (juokauju aišku). Bet klausimas lieka neaiškus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 11, 23:39)
nerandu tokio recepto iekur sad.gif o taip mėgstu baltus kotletus  wub.gif


Jie yra prie vistienos patiekalu smile.gif

http://www.supermama...p;#entry6707631

daznai darau, tik didesnius ir kepu ilgiau cool.gif
Atsakyti
ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
na va vis bandau ir bandau sonatinos receptukus ir galiu pasakytu neapsakomai skanu ir gan paprasti receptukai thumbup.gif thumbup.gif siandien isbandziau makaronu lizdelius su grietineles padazu essen.gif My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele78: 13 spalio 2008 - 17:43
Ir as negaliu atsidziaugti Sonatinos receptais. Siandien isbandeme kiauliena koriejietiskai thumbup.gif jau ir ateiciai esu numaciusi kelis receptelius essen.gif
Atsakyti
Aš vakar dariau kotletus su suflė. Nu tikrai nepakartojamo skonio thumbup.gif
Atsakyti
Pritariu receptai tikrai nuostabus ir gaunasi nerealus rezultatas mano seimynai viskas patiko ka pagaminu vis paskaitau ir kazka padarau.Vakar paruosiau karstas kopustu salotas prie desreliu tai labai skaniai gavosi tik as nedejau razinu,nes pas mane tai nalabai valgo tik pyraguose patinka,o dejau paprikos labai geras ir skanus garnyras thumbup.gif
Atsakyti
o ka darysime merginos kaip viska isbandysime biggrin.gif ka toliau gaminsime mirksiukas.gif juk noresis nauju receptuku isbandyt g.gif
Atsakyti
Kepiau šiandien mėsos apkepą. Gavosi laaaabai skanus ir labai sotus. Kai kepė, visi namai česnakiuku pakvipo, mmmm rolleyes.gif Dėjau 400g sūrio, nes buvo dvigubai daugiau mėsos, ir šiaip tokį išsilydžiusį sūrį labai mėgstu. Likus pusvalandžiui kepimo uždengiau folija, nes pabijojau, kad sūris labai suskrus, labai parudavo, Bet iškepė puikiai. MB labai gyrė thumbup.gif
Atsakyti
atrodo labai thumbup.gif reiks ir man iskepti,kaip tik mesos turiu.
Atsakyti