Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Bonifacija @ 2009 05 29, 15:40)
gal galima keksiuku nuoroda. stovi bonke konservuotu persiku, nesumastau, kaip sunaudot  blush2.gif

Keksiukai su persikais
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 05 29, 17:21)



aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus del varskes 4u.gif
Na, db padariau su paprasta vaniline...jeigu patiks tortas kita karta ieskosiu Musu svelniosios...bet nei IKI nei Maximoj jos neradau g.gif Rytoj jau ragausim torta, tikiuosi visiems patiks smile.gif
Atsakyti
Didžios****sSonatinos receptų Gerbėjos****, 4u.gif
Susiruošiau,kepti pyragą su rabarbarais.
Turiu namuose šviežių braškių,beieškodama internete,užtikauSonatinos receptuką rabarbarų su braškėmis.
Pasidalinkite,kurios esate kepusios šų nuostabų pyragą. 4u.gif

Kaip jums sekėsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 30, 16:54)
Didžios****sSonatinos receptų Gerbėjos****, 4u.gif
Susiruošiau,kepti pyragą su rabarbarais.
Turiu namuose šviežių braškių,beieškodama internete,užtikauSonatinos receptuką rabarbarų su braškėmis.
Pasidalinkite,kurios esate kepusios šų nuostabų pyragą. 4u.gif

Kaip jums sekėsi? 4u.gif

Kepiau,tai paprastas,lengvas ir skanus pyragas,kuris laaabai greit susivalgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2009 05 30, 17:01)
Kepiau,tai paprastas,lengvas ir skanus pyragas,kuris laaabai greit susivalgo biggrin.gif

AČIŪ 4u.gif -TAU , 4u.gif -už padrasinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 05 29, 09:00)
gal galima nuoroda su lazanija? 4u.gif

aš tik su paparastom mielem ir darau, tik ju dedu 25 gramus mirksiukas.gif

http://www.supermama...;#entry10030381
cia ta lazanija su varske 4u.gif

QUOTE(Bonifacija @ 2009 05 29, 13:40)
gal galima keksiuku nuoroda. stovi bonke konservuotu persiku, nesumastau, kaip sunaudot  blush2.gif


http://www.supermama...p;#entry5037127
QUOTE(lotute @ 2009 05 29, 16:21)

as sito recepto nebandzius, visada darau ta kur imeciau nuoruoda , labai lengvai darosi ir skanu skanu ypac kol silti 4u.gif


sugundet su tuo pyragu su rabarbarais bigsmile.gif
einu recepta studijuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 25, 11:48)
o aš ne šitus kepiau schmoll.gif  kepiaubeveik tokius pat, be grietinės, bet  su obuoliais:
http://sonatinos-rec...-obuoliais.html
nu pasaka, aš be žodžių.. ilgai dabar kitokių nekepsiu..

kepiau ir as situos ne per seniausiai, tikrai skanus thumbup.gif , tik man isejo siek tiek per saldoki (nes obuoliai buvo saldus). Tai kas nelabai megstat saldziai ir naudosit saldesnius obuolius, mano patarimas butu cukraus deti 1 - 1,5 s., turetu pilnai pakakti (as dejau 2,5 s. ir apsisaldinau) rolleyes.gif

reiks dabar isbandyt tuos kitus, su varske ir grietine essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2009 05 31, 11:24)
mano patarimas butu cukraus deti 1 - 1,5 s., turetu pilnai pakakti (as dejau 2,5 s. ir apsisaldinau)  rolleyes.gif

aš dėjau nepilnus 2v.š. ir mums buvo pats tas.. aišku, kaip man besuikūdinančiai, užtektų ir 1,5v.š. kaip kad Baham mamam rašo.. bet turiu smaližių šeimyną... rolleyes.gif
beje, labai noriu nusipirkt formą keksiukams, nes labai jau daug gerų atsiliepimų apie Sonatinos keksiukus esu girdėjus.. o namie turiu tik tuos kadaisinius metalinius.. kaži gal jose pabandžius?? g.gif o gal geriau negadint sau nuotaikos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 05 31, 01:12)


Vienas megstamiausiu mano patiekalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2009 06 01, 09:53)
Vienas megstamiausiu mano patiekalu  thumbup.gif

as vis galvoju kada pasidaryti saldžią lazaniją bigsmile.gif
Atsakyti
Nu Marsas tortas, nerealus thumbup.gif patiko visiems, snd vel gaminu thumbup.gif
Atsakyti