Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Išbandžiau daug Sonatinos receptų. Galiu pasakyti, kad visi patiekalai gavosi, nieko neišmečiau.

Vieni mėgstamiausių patiekalų: varškės tinginys, tortas iš krekerių "Žuvytės", lazanija su varške, kalakutienos vyniotinis.

Nepatiko tik užkandinis krekerių tortas su sūriu ir krabų lazdelėmis, bet dėl skonio nesiginčijama, gal kam šis patiekalas labai patiks.
Atsakyti
Labai mėgstu krabų lazdeles, tai dažnai gaminu užkandinį krekerių tortą su sūriu ir krabų lazdelėm. Tiesiog pirštus galima apsilaižyti. O šiandien kepiau uogų - grietinės keksiukus. Į vieną dalį dėjau rabarbarus, į antrą - juodus serbentus, o į trečią - riešutus ir razinas. Gavosi super thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(LaurM @ 2009 05 27, 21:48)
Labai mėgstu krabų lazdeles, tai dažnai gaminu užkandinį krekerių tortą su sūriu ir krabų lazdelėm. Tiesiog pirštus galima apsilaižyti. O šiandien kepiau uogų - grietinės keksiukus. Į vieną dalį dėjau rabarbarus, į antrą - juodus serbentus, o į trečią - riešutus ir razinas. Gavosi super  thumbup.gif .

tuos keksiukus ir as darau daznai tik su kons.persikais, nu skanumas skanumelis thumbup.gif

vis gundot mane su lazanija is varskes ax.gif
ir beliasai eiles laukia, tik as nemoku mielines teslos pasidaryt blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(mrs.ieva @ 2009 05 28, 18:31)

vis gundot mane su lazanija is varskes  ax.gif

ir beliasai eiles laukia, tik as nemoku mielines teslos pasidaryt  blush2.gif

aš jau susigundžiau, reik eit ieškoti receptuko 4u.gif

tai kad su ja nėra kas veikti, pamegink ir pamatysi liksi patenkinta mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 05 27, 13:54)
idomu ar kas bandet Sonatinos lazanija su varske..  ax.gif

man ypatingai skanu thumbup.gif taip pat jautiena korejietiskai
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 05 27, 12:54)
as irgi pora sykiu ji gaminusi, labai skanus, visos drauges kirto net ausys linko  thumbup.gif



Siandien pagaminau sita torta, bandysim sestadieny vakgyti smile.gif tik vat neradau Musu svelniosios varskes, tai dejau su vanile paprasta,kazi nieko? g.gif Kokia jus naudojat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 05 28, 20:08)
Siandien pagaminau sita torta, bandysim sestadieny vakgyti smile.gif tik vat neradau Musu svelniosios varskes, tai dejau su vanile paprasta,kazi nieko? g.gif  Kokia jus naudojat? 4u.gif

as naudojau vienasyk paprasta varske, net nezn kaip vadinas, ne is indelio, o is maiselio , kitasyk dariau su maskarpone, abu kartai vienas uz kita geresni gavosi, skanu ir taip ir anaip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 05 28, 18:40)
tai kad su ja nėra kas veikti, pamegink ir pamatysi liksi patenkinta mirksiukas.gif

aciu uz paskatinima, reiks eit daryt 4u.gif
o ten kazin galima tas paprastas miele snaudot, na saldytas tas, nes sausu as nerandu UK blush2.gif
Atsakyti
o ten kazin galima tas paprastas miele snaudot, na saldytas tas, nes sausu as nerandu UK blush2.gif
[/quote]

Drasiai gali naudoti. As pati naudoju tas, kurias tuo metu turiu.
Atsakyti
ir aš išbandžiau keleta RECEPTU 4u.gif

SAGUTĖS-PUIKU.DAR NEKARTA KEPSIU,VAIKAMS LABAI PATINKA

ŽUVIES FILE PRANCŪZIŠKAI-NERIALU,,NIAM,NIAM


user posted image


VARŠKINIS TINGINYS-SKANUuser posted image

JOGURTINIAI BLYNELIAI-NIEKO ax.gif

Ruošiuosi išbandyti tortą MARSĄ,ir beliašus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DANIELE22: 29 gegužės 2009 - 08:59

QUOTE(mrs.ieva @ 2009 05 29, 00:52)
as naudojau vienasyk paprasta varske, net nezn kaip vadinas, ne is indelio, o is maiselio , kitasyk dariau su maskarpone, abu kartai vienas uz kita geresni gavosi, skanu ir taip ir anaip  4u.gif


aciu uz paskatinima, reiks eit daryt  4u.gif
o ten kazin galima tas paprastas miele snaudot, na saldytas tas, nes sausu as nerandu UK  blush2.gif

gal galima nuoroda su lazanija? 4u.gif

aš tik su paparastom mielem ir darau, tik ju dedu 25 gramus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 05 28, 22:08)
Siandien pagaminau sita torta, bandysim sestadieny vakgyti smile.gif tik vat neradau Musu svelniosios varskes, tai dejau su vanile paprasta,kazi nieko? g.gif  Kokia jus naudojat? 4u.gif

o as tai is vis naudojau paprasta namine varske, tik dejau vanilino siek tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 05 28, 17:31)
tuos keksiukus ir as darau daznai tik su kons.persikais, nu skanumas skanumelis  thumbup.gif


gal galima keksiuku nuoroda. stovi bonke konservuotu persiku, nesumastau, kaip sunaudot blush2.gif
Atsakyti