Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Alliza @ 2009 04 28, 18:59)
as kai juos dariau, tai man tokie kieti gavosi...  nuotraukoje atrodo tokie purus... tikriausiai man kazkas nesigavo...

Gal tu,daug pribėriai miltų,juk čia reikia laikytis tikslių proporcijų.
Aš,bandžiau ,jau ne kartą ir man gerai gavosi.
O, paskutinį kartą ,kai ruošiau,tai paruošiau tą masę ir supjausčiau kvadratais{nedėjau įdaro}ir gavosi skanūs varškiniai pyrageliai,patiko.
Atsakyti
Na pagaliau išbandžiau ir aš Sonatinos beliašus wub.gif nu pasaka, visai šeimynai labai patiko thumbup.gif tik fotiko nespėjau šikart išsitraukt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 05 05, 00:04)
Na pagaliau išbandžiau ir aš Sonatinos beliašus wub.gif nu pasaka, visai šeimynai labai patiko thumbup.gif tik fotiko nespėjau šikart išsitraukt doh.gif  lotuliukas.gif

Gal galit ideti nuoroda Belesu recepto, nes nerandu blush2.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 05 05, 12:36)
Gal galit ideti nuoroda Belesu recepto, nes nerandu blush2.gif
aciu 4u.gif


Beliašai
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2009 05 05, 12:42)

Didelis aciu 4u.gif
rytoj bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Dabar pagalvojau, kur naujieji Sonatinos receptai? negi ji jau nebegamina g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 05 05, 14:49)
Dabar pagalvojau, kur naujieji Sonatinos receptai? negi ji jau nebegamina g.gif

receptai

gal cia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 05 05, 14:55)

tą bloga žinau 4u.gif
bet galvoju gal ji ir čia ateina imeta vieną kita receptėlį, kaip tai darė anksčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 05 05, 15:00)
tą bloga žinau 4u.gif
bet galvoju gal ji ir čia ateina imeta vieną kita receptėlį, kaip tai darė anksčiau blush2.gif

kad beroc nea, bent as niekur neuzmaciau SM jos nauju receptu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 05 05, 15:23)
kad beroc nea, bent as niekur neuzmaciau SM jos nauju receptu smile.gif

aišku unsure.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
tikiosi kad sia tema skaito Sonatina, nes nuoreciau pasakiti didelis aciu uz Varškiniu blynu recepta. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif mano mazylis juos taip kerta kad grazu ziureti essen.gif thumb_yello.gif net zodi "blyneliai" ismoko pasakyti lotuliukas.gif
be blynu radau daugybe nuostabiu receptu uz kuriuos sirdingai aciu good.gif good.gif good.gif
Atsakyti
siandien gaminau kremines vistos kepeneles, nu super skanu thumbup.gif , aciu Sonatina 4u.gif aciuks.gif Labai panasiai pati gamindavau (su svogunais ir pievagrybiais, grietine), bet niekad nepadarydavau tokio skanaus padazo. Manau, kad soja duoda labai gera prieskoni, man lyg graikiskus riesutus primena. Zodziu, tikrai labai skanu. Tik man skyscio gavosi daugokai, gal nuo pievagrybiu nugaravo g.gif tai patirstinau siek tiek padaziuka miltais rolleyes.gif ir kas keisciausia, visiskai nereikia det druskos, surumo pilnai pakanka is padazo.
Atsakyti