Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Savaitgalį kepiau kiaušinių vyniotinį,tik įdaras buvo iš lašišos faršo.Gavosi skaniai,tik kitą kartą dėsiu mažiau sūrio,man atrodo tada bus geriau smile.gif
Atsakyti
Aš,dar negalėčiau sakyti,jog esu jos fanė{gal tapsiu ateityje},bet,aš,domiuosiu josios receptukais.
Galėčiau pasakyti,kad ydomūs,nors esu dar mažai išbandžiusi.
Labai norėčiau išmokti iškepti jos varškinius ragelius.
Pagauta geros jos įdėjos peržvelgiau visą Sausainių temą.
AČIŪ, 4u.gif Sonatinai 4u.gif ,kad galima daug gero išmokti,ruošiant patiekalus. 4u.gif
Atsakyti
Regna, varskes rageliai thumbup.gif as kepu daznai tik as supaprastinau recepta mirksiukas.gif
bet as norejau paklausti, Sonatinos receptuose, pyraguose, daznai minimas kukuruzu krakmolas. as jo neturiu. jei naudociau bulviu krakmola g.gif ar nekis skonis? o jo reikia daugiau ar maziau deti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 04 22, 21:28)
Regna, varskes rageliai  thumbup.gif  as kepu daznai tik as supaprastinau recepta  mirksiukas.gif
bet as norejau paklausti, Sonatinos receptuose, pyraguose, daznai minimas kukuruzu krakmolas. as jo neturiu. jei naudociau bulviu krakmola  g.gif  ar nekis skonis? o jo reikia daugiau ar maziau deti  g.gif

Nėra jokio skirtumo ar bulvių,ar kukurūzų krakmolas.Dedu tiek kiek ir parašyta recepte.
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2009 04 22, 19:45)
Nėra jokio skirtumo ar bulvių,ar kukurūzų krakmolas.Dedu tiek kiek ir parašyta recepte.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 04 22, 21:28)
Regna, varskes rageliai  thumbup.gif  as kepu daznai tik as supaprastinau recepta  mirksiukas.gif
bet as norejau paklausti, Sonatinos receptuose, pyraguose, daznai minimas kukuruzu krakmolas. as jo neturiu. jei naudociau bulviu krakmola  g.gif  ar nekis skonis? o jo reikia daugiau ar maziau deti  g.gif

o kaip supaparastinai? vis kvieti juos padaryti, ale vis tas dzemas atbaido g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 04 27, 13:46)
o kaip supaparastinai? vis kvieti juos padaryti, ale vis tas dzemas atbaido g.gif

o as visada prisivezu nenormalius kiekius lietuvisko dzemo ( randu pirkti tik avieciu, bet jis liuks thumbup.gif ) ir kepu pastoviai tuos ragelius. labai lengvai pasidaro ir dzemas lieka savo vietoj thumbup.gif thumbup.gif bandykit, tikrai nenusivilsit .
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 04 27, 22:25)
o as visada prisivezu nenormalius kiekius lietuvisko dzemo ( randu pirkti tik avieciu, bet jis liuks  thumbup.gif ) ir kepu pastoviai tuos ragelius. labai lengvai pasidaro ir dzemas lieka savo vietoj  thumbup.gif  thumbup.gif bandykit, tikrai nenusivilsit .

o kaip ju skonis? blush2.gif ar tokie pat skanus kaip ir atrodo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 04 28, 14:23)
o kaip ju skonis? blush2.gif ar tokie pat skanus kaip ir atrodo? blush2.gif


as kai juos dariau, tai man tokie kieti gavosi... nuotraukoje atrodo tokie purus... tikriausiai man kazkas nesigavo...
Atsakyti
Dariau šiandien kiaušinių faršo vyniotinį. Vis galvojau, kad bais sudėtinga, tai labai ilgai kaupiausi ax.gif Bet darbo tikrai daug mažiau nei atrodė, o rezultatas puikus. Ir vaikiams tiko, ir vyras nebrokijo.
Atsakyti
QUOTE(Alliza @ 2009 04 28, 18:59)
as kai juos dariau, tai man tokie kieti gavosi...  nuotraukoje atrodo tokie purus... tikriausiai man kazkas nesigavo...

gal miltu per daug dejot? g.gif

kątik iškepiau beliašiukus, nu skonis tai pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 04 28, 13:23)
o kaip ju skonis? blush2.gif ar tokie pat skanus kaip ir atrodo? blush2.gif

man tai jie labai skanus ir tikrai purus gaunas thumbup.gif kadangi i pacia tesla cukrus nesideda, o dzemas ekstremaliai saldus yra tai viskas taip dera..
Atsakyti