Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(aguonele @ 2009 03 19, 21:22)
as kepiau abi  ax.gif  man abi skanios, tai net negaliu pasakyti kas skaniausiai..kifle yra gal kiek saldesnes, ar kitaip pasakius as jas su uogiene valgiau.. o ciabatta balta duonike  4u.gif

Aciu 4u.gif ,man reikia tokios kaip duonikes,tai ciabatta kepsiu ax.gif
Gal pasakytum is kokiu miltu kepei ciabatta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 20 kovo 2009 - 10:22
Neberodo kai kuriu nuotrauku unsure.gif Kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
Deja, dėl didelio nuotraukų peržiūrų kiekio, nuotraukų rodymą Photobucket puslapis užblokavo iki kito mėnesio 4 dienos. Tad balandžio 4 d. nuotraukas vėl turėtumėte matyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 03 20, 11:13)
Aciu  4u.gif ,man reikia tokios kaip duonikes,tai ciabatta kepsiu  ax.gif
Gal pasakytum is kokiu miltu kepei ciabatta  g.gif

Ir dar vienas klausimas,kiek deti slapiu mieliu vietoj sausu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2009 03 20, 10:38)
Deja, dėl didelio nuotraukų peržiūrų kiekio, nuotraukų rodymą Photobucket puslapis užblokavo iki kito mėnesio 4 dienos. Tad balandžio 4 d. nuotraukas vėl turėtumėte matyti 4u.gif

Pavasaris sugrįžo mirksiukas.gif Miela malonu ir mūsų globėją matyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo singaaa: 20 kovo 2009 - 13:00
QUOTE(aguonele @ 2009 03 16, 22:13)


Nuotraukos tai nerodo,o ta trupineli tai tikriausiai galima su bet kokia uogiene daryt,vistiek nelabai kur pabegs tongue.gif
Atsakyti
sveikos Sonatinos receptu gerbejos 4u.gif
sisyk norejau parasyti apie tiramisu torta su braskem, biskvite deja jauciamas sodos skonis verysad.gif kaip ir viena mamyte rase kai pabande ta recepta, as stengiausi deti maziau krakmolo bet vistiek sodos skonis jauciasi, kitakart nedesiu krakmolo, miltu daugiau .. ax.gif o torta tik rytoj ragausim, tai parasysiu koks skonis 4u.gif
kazin pati Sonatina ar bande ta torta kept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 03 20, 12:02)
Ir dar vienas klausimas,kiek deti slapiu mieliu vietoj sausu  g.gif

kiek zinau 7g sausu = 25gr svieziu 4u.gif
o del miltu, tai mazai ka galiu pasakyti. (as negyvenu LT, pakeli ismetus esu tai nezinau tu raiduciu blush2.gif )
Atsakyti
Kepiau pyraga "Trupinelis" su varskes idaru, ne su uogiene. Siaip skonis super, bet laikiau pusvalandi tesla saldytuve (kaip parasyta recepte), bet pamacius, kad nieko nevyksta i kamera idejau. Tai kaip suprasti, mano saldytuvas per siltas biggrin.gif ar teslos laikymas saldytuve, kad ja butu galima tarkuoti ir yra dejimas i saldikli g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites!
Labai noreciau sian seimynai pagaminti sushi (o gal parodija i jas, niekad dar nesu ju dariusi doh.gif ) Kazkada tai maciau, kad Sonatina dare, bet dabar, kai prireike - nerandu schmoll.gif Gal kas galetu pagelbeti, imesti nuoroda kokia? Tiesa, noriu daryti be tu lapu (kaip jie ten vadinasi g.gif ), o tiesiog su ryziais, lasisa ir darzovemis.
Aciu uz pagalba!
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 03 25, 10:12)
Sveikos mergaites!
Labai noreciau sian seimynai pagaminti sushi (o gal parodija i jas, niekad dar nesu ju dariusi  doh.gif ) Kazkada tai maciau, kad Sonatina dare, bet dabar, kai prireike - nerandu  schmoll.gif Gal kas galetu pagelbeti, imesti nuoroda kokia? Tiesa, noriu daryti be tu lapu (kaip jie ten vadinasi  g.gif ), o tiesiog su ryziais, lasisa ir darzovemis.
Aciu uz pagalba!


Kai pagaminsit, pasidalinkit įspūdžiais.
Aš vis dar nesirįžtu jų daryt, Maximoj neskanūs, o į kavines labai labai retai pavyksta ištrūkt, tai vis galvoju, kad reik namie pabandyt.
Atsakyti
merginos, zinau kad kaip is dangaus tikriausiai busiu nukritus, bet kas nutiko su nuoraukomis g.gif , koki sonatinos recepta beatidaryciau , nuotrauku nerodo verysad.gif
Papildyta:



atsiprasau del skubotu klausimu ax.gif blush2.gif kita karta atidziau tema pasiskaitysiu 4u.gif
Atsakyti