Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(laurechka @ 2008 10 07, 16:33)
Iš visos porcijos tau mažai buvo blink.gif  OhO... Aš iš pusės dariau ir mums 4riems buvo 2.5dienos ... Ai, ir dar išmečiau kas liko jau... nes trečios tokios pat vakarienės  nebenorėjom smile.gif  blush2.gif

Na, aš valgiau tik 140gr rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 10 07, 19:57)
Na, aš valgiau tik 140gr rolleyes.gif


... Chazano dieta ? bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 10 02, 09:29)
4u.gif  kepiau cukinijų ir tuno pyragą, lb skanus  thumbup.gif  essen.gif tik tešlą daryčiau kitokią  4u.gif


As ir kepaiu sita pyraga, labai skanus thumbup.gif
Ir keksiukai su nutella, super skanu,as dar migdolu aromato dedu, tai gali apsivalgyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 10 07, 20:24)
... Chazano dieta ?  bigsmile.gif  cool.gif

Aga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pragiedruliai @ 2008 10 07, 16:34)
Nereikėjo tokios tešlos išsigąsti.. Man irgi visada labai lipdavo prie rankų, neįmanoma net sukočiot tų "virvelių" būdavo, bet po truputį, milžiniškom pastangom, pavykdavo.. Ir, patikėk, rezultatas tikrai to vargo vertas - begaliniai švelnios, lengvos, gardžios bandutės. Gal todėl, kad miltų mažai, ir išeina tokios minkštutėlės.


as ir galvoju sitas pynutes pabandyti, kokia varske naudoti, tinka pakeliuose?
Atsakyti
vakar kepiau varskes spurgas. skanu ir mazajam labai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien bandysiu daryt tortą "Marsas" ax.gif ryt jei nepamiršiu parašysius kaip sekes biggrin.gif gal kas jau yra jį daręs? būtų gerai kokių patarimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2008 10 10, 10:24)
Šiandien bandysiu daryt tortą "Marsas" ax.gif  ryt jei nepamiršiu parašysius kaip sekes biggrin.gif  gal kas jau yra jį daręs? būtų gerai kokių patarimų  ax.gif

niam tortukas ax.gif vienom merginom nepatiko, kad marso šokoladuko karamelė pradeda bėgti... Man visai sanu buvo wink.gif Tai tu neišsigask, kai pradėjus stingt tortui, ant viršaus gali atsirast skystos karamelės wink.gif Ir pjaunant pradės begt ir skylutės torte bus... Čia taip ir turi būti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2008 10 10, 12:24)
Šiandien bandysiu daryt tortą "Marsas" ax.gif  ryt jei nepamiršiu parašysius kaip sekes biggrin.gif  gal kas jau yra jį daręs? būtų gerai kokių patarimų  ax.gif


as dariau viska pagal recepta ir gavosi drinks_cheers.gif
net neiseina ka ir komentuot
Tik paskui, kai prapjausit, neissigaskit, jei saldainiu idaras tekes, nes
daug kam taip buvo.
Atsakyti
As isbandziau vakar baltus kotletus .niu labai skanu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 10 spalio 2008 - 11:55
O aš šeimai iškepiau obuolių pyragą su kakava. Laaabai skanus, sakė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alliza @ 2008 10 08, 13:46)
as ir galvoju sitas pynutes pabandyti, kokia varske naudoti, tinka pakeliuose?


Tinka - tokią ir naudodavau. Gal su varške maišeliuose sausesnės gautųsi ir mažiau liptų, bet.. Man ir pakeliuose gerai "suėjo".
Atsakyti