Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Siandien kepiau blauzdeles su garstyciomis ir medumi, labai skanu smile.gif prie ju patroskinau ryzius su pievagrybiais bei morku ir cesnaku salotos su majonezu, nu buvo labai skanu....o blauzdeles pamarinavau puse dienos tai tokios minkstutes buvo, labai skanu 4u.gif
Atsakyti
Kadangi pagaliau įsigijau keksiukų formą,tai teko išbandyti citrininius keksiukus.Tik citriną pakeičiau apelsinu thumbup.gif
Atsakyti
jau labai seniai ruosiuos daryti varskini tingini.. pentadieni bus proga ir galvoju ji padaryti..tik biski bijau kad gerai gautusi.. kas daret, ar jis tikrai sustingsta.. galvoju darytu su dziovintais abrikosais ir konservuotais persikais, juos gerai nusausinsiu, gal nebus per slapia.. nu tikiuos gausis viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
jau ir pamirsau varskinio tinginio sudetines dalis, tai uzlekiau pasiziuret. Man ir MB jis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o vat vaikai nevalgo. Bet vistiek darysiu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2009 03 10, 16:31)
Kadangi pagaliau įsigijau keksiukų formą,tai teko išbandyti citrininius keksiukus.Tik citriną pakeičiau apelsinu  thumbup.gif

Kaip idomiai bigsmile.gif Niekad nebandziau blush2.gif
Atsakyti
ryte prikepiau kalna Sonatinos varskes spurgyciu Bus seimyna palepinti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 30, 18:49)
Siandien isbandziau beliasius  thumbup.gif fantastiskai skanus  wub.gif
user posted image

kur butu galima biliasu recepta gauti? blush2.gif
Atsakyti
Beliašų receptą rasit šitame puslapyje:
http://www.supermama...p;#entry6374097 Skanaus tongue.gif
Atsakyti
Išbandžiau Sonatinos varškinį tinginį. Skonis - super rolleyes.gif Man ir kitiems valgiusiems jis labai patiko. Tokia sėkmė įkvėpė išbandydi dar ką nors naujo, todėl dabar dairausi kokio kito Sonatinos recepto ax.gif
Atsakyti
As snd isbamdziau Mesos kukulius su Mocarela pagal Sonatina smile.gif nu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai labai skanu buvo su spageciais, niam niam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 03 11, 19:55)
As snd isbamdziau Mesos kukulius su Mocarela pagal Sonatina smile.gif  nu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  labai labai skanu buvo su spageciais, niam niam 4u.gif

ir man jau jų norisi blush2.gif Kur jų receptėlis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2009 03 12, 09:53)
ir man jau jų norisi  blush2.gif Kur jų receptėlis?  g.gif

Aš ir susigundžiau, anksčiau kažkaip neužkliuvo man šitas receptas

http://www.supermama...p;#entry8958473
Atsakyti