Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

ir isbandant naujaja forma kepiau SOKOLADINIUS KEKSIUKUS bet tik viena dydeli katinoka. ax.gif receptelis sis http://www.supermama...p;#entry4574377
o cia mano bandymas labai saknus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 01, 17:24)
Na pagaliau ir man gavos varskiniai rageliaiKa galiu pasakyti....nuostabus  wub.gif


Situs ir as isbandziu, tikrai labai skanus thumbup.gif tik man taip graziai kaip tau aguonele nesiseke suviniot blush2.gif
Atsakyti
Sveikos
kas gali pagelbeti man g.gif dariau torta su braskem ir man is torto formos isbego grietinele blush2.gif ,tiesiog ji nuo virsaus nubego i torto apacia.Kodel taip atsitiko?Kiek skaiciau atsiliepimu, tai nei vienai nenubego grietinele?ka dariau ne taip?

Tikiuosi aiskiai parasiau doh.gif
Atsakyti
As paklausciau del grietineles sitoj temoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 01, 17:24)
Na pagaliau ir man gavos varskiniai rageliaiKa galiu pasakyti....nuostabus  wub.gif
[

Rageliai tikrai verti demesio, iskepiau ir....neliko per 5 min. smile.gif
Ir paprasta kaip...aciu uz recepta. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polonia: 05 kovo 2009 - 09:46
Įsirašau ir aš į Sonatinos fanių klubą blush2.gif biggrin.gif .Daugumą receptų atsispausdinau ir pasidariau tokią ala knygelę blush2.gif , nes vis kišt nosį į kompą nepatogu ax.gif Jau išbandžiau žuvies filė prancūziškai, paukštieną jogurto padaže, mėsos apkepą, bandeles su obuoliais, spurgas, varškinius blynus, varškines pynutes, trikampėlius su aguonomis, "sagutes". Viskas pavyko clap_1.gif ir buvo tikrai skanu thumbup.gif Šiandien eisiu kept kopūstų apkepą mirksiukas.gif
Atsakyti
o varskiniams rageliams sviesta istirpinti ar issukti reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 03 06, 13:29)
o varskiniams rageliams sviesta istirpinti ar issukti reikia  unsure.gif

As sviesta issuku.... g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kas dare Varškini tingini? ax.gif man kazkaip baisu kad nesustings g.gif
o senden dariau Žuvies frikasė, nuuuuuuuu laaaaaaaaaaabai skanu essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(alincikita @ 2009 03 06, 19:48)
sveikos 4u.gif
gal kas dare Varškini tingini?  ax.gif man kazkaip baisu kad nesustings g.gif
o senden dariau Žuvies frikasė, nuuuuuuuu laaaaaaaaaaabai skanu  essen.gif  essen.gif  essen.gif

ir dar klausimelis ax.gif kazin ar i Nekeptus šokoladinius pyragaičius su romu, vyšniomis ir riešutais tiktu vietoi vysniu dziuovinti vaisiai pvz abrikosai ar persikai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alincikita: 06 kovo 2009 - 19:08
As varskiniams rageliams dedu kambario temperaturos sviesta 4u.gif
o apie varskini tingini nieko negaliu pasakyti,man jis nepatiko nors sustingo viskas ok.paprasciausiai ne mano skonio!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 06 kovo 2009 - 22:56
Aš šian ir kepiau varškinius ragelius, aguonele priminė apie juos 4u.gif
šįkart dariau iš dviejų normų, bet kažkaip man druska gerai neišsimaišė, tai puse ragelio saldaus, kita puse į sūrumą doh.gif o aš sviestą ištirpinu blink.gif kitą kart bandysiu išsukt su varške...
Atsakyti