Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Sveikutės mirksiukas.gif ,
svajoju apie Napoleoną,ar galit patart kurįlengviau gamint keptuvėj kept papločius? ar orkaitėj? g.gif
Ir kiek yra 2/3 puodelio cukraus? išvis neaišku koks tas puodelis? g.gif
Kokius miltus geriau naudot? yra skirtumas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiotki: 26 vasario 2009 - 10:57
QUOTE(Čiotki @ 2009 02 26, 10:56)
Sveikutės  mirksiukas.gif ,
svajoju apie Napoleoną,ar galit patart kurįlengviau gamint keptuvėj kept papločius? ar orkaitėj? g.gif
Ir kiek yra 2/3 puodelio cukraus? išvis neaišku koks tas puodelis? g.gif
Kokius miltus geriau naudot? yra skirtumas? g.gif


puodelis 237 ml, tai 2/3 bus apie 160 ml
Miltus naudokit paprastus, kurie aukščiausios rūšies, tai tikrai neapsiriksit
Atsakyti
va Napoleonas tai ir mano svajone ax.gif bet kazkaip jis man sudetingas atrodo, bijau net bandyti.. parasyk, čiotki, kaip gausis mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Bandau daryti Sonatinos Sviestinę pynę. Tešlą padariau ryte ir dabar stovi šaldytuve. Kaip manot ar galima kepti po 8 val laikymo šaldytuve ar laikyti ilgiau? Ir dar paskui kai išėmus, supynus reikia dar valandą kildinti, tai čia irgi šaldytuve?
Gal kas darė ir galėtų padėti smile.gif
Atsakyti
Sviestinę pynę kartą kepiau ir aš, tai išėjo labai skani thumbup.gif thumbup.gif Tik į ją dar dėjau kokoso drožlių, viršų padengiau kiaušinio ir cukraus bei kokoso drožlių plakiniu, tai dar labiau paskanino tongue.gif . Šiaip, pynė nebuvo labai saldi. Kildinau įkaitintoje orkaitėje, tai galvojau, kad išvirs iš formos per kraštus, bet susilaikė ir gerai iškilo į viršų thumbup.gif Kildinau tešlą vonioje prie gyvatuko, o suformuotą prieš kepimą- šiltoje orkaitėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 26 vasario 2009 - 20:18
QUOTE(jurvite @ 2009 02 26, 21:15)
Sviestinę pynę kartą kepiau ir aš, tai išėjo labai skani thumbup.gif  thumbup.gif Tik į ją dar dėjau kokoso drožlių, viršų padengiau kiaušinio ir cukraus bei kokoso drožlių plakiniu, tai dar labiau paskanino tongue.gif . Šiaip, pynė nebuvo labai saldi. Kildinau įkaitintoje orkaitėje, tai galvojau, kad išvirs iš formos per kraštus, bet susilaikė ir gerai iškilo į viršų thumbup.gif Kildinau tešlą vonioje prie gyvatuko, o suformuotą prieš kepimą- šiltoje orkaitėje.


O tai ten recepte jos rašoma kildinti naktį šaldytuve, ir komentaruose rašo kad būtinai šaltyje reikia g.gif
Atsakyti
Na, aš dariau taip, kaip visada darau su mielinės tešlos kepiniais. Tai ir šįkart pavyko gerai.
Atsakyti
Na pagaliau ir man gavos varskiniai rageliaiKa galiu pasakyti....nuostabus wub.gif
user posted image
Atsakyti
super thumbup.gif labai grazus rageliai gavos 4u.gif o as kepiau jogurtinius blynus, bet nesigavi jie man kaip tikejaus unsure.gif visai neiskilo, nesuprantu, gal kepimo milteliai negeri mano unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 02 21, 11:12)
kas daret dar toki tortuka, ar jis turi buti toks minkstas? jauciu kad biskiuka per mazai krekeriu pridejau, tai jis man toks labai minsktas gavos  g.gif

O man atvirkščiai ax.gif dėjau pagal normą, bet gavosi sausas, atrodė lyg per daug tų sausainių, o grietinės mažai g.gif
Bandyčiau vėl daryt, bet nenoriu tokio sausiuko, koks gavesis yra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 02 26, 12:19)
va Napoleonas tai ir mano svajone  ax.gif  bet kazkaip jis man sudetingas atrodo, bijau net bandyti.. parasyk, čiotki, kaip gausis  mirksiukas.gif  rolleyes.gif


Visų pirma tiek papločių neišėjo schmoll.gif man iškočiot,tešla lipo prie rankų,o parašyta nedėt daugiau miltų,nes bus kieti,tai ir nedėjau,bet užtat sunkokai kočiojosi ...
Kremas laabai skanus thumbup.gif .Nu žodžiu,skanus gavos ax.gif ,bet man norėjosi minkštesnis kad būtų...Bandysiu kitąkart keptuvėj kept pagal tą kitą receptą 4u.gif
Atsakyti
Vakarienei valgem KIAUSINIU - FARSO VYNIOTNIS . galiu drasiai paakyti kad labai skanu. thumbup.gif seniai norejau isbandyti bet vis nesiryzdavau kol pribrendau matyt. tikrai dar ne karta kepsim ir svecius vaisinsim. drinks_cheers.gif o cia mano vyniotinis. ax.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
tiesa kazkuri cia savaitgali kepiau morengiukus. viskas labai gerai isejo ir greitai buvo suvalgyti tongue.gif
user posted image
Atsakyti