Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Nu aš čia biškutį offtopic blush2.gif (nes ne iš sonatinos meniu, bent jau nemačiau) bet rytojui žadu kepti blynus su silke ir grybais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 23, 16:46)
nu as tai kepsiu rytoj varskinius ir mielinius blynus Sonatinos 4u.gif

noriu paklaust 4u.gif mielinę tešlą galima kildinti šaldytuve - šaltas kildinimas- aš taip dariau su bandelėm, labai gerai, atsikeli ryte ir kepi iškarto, nereik laukt. Ar galima tą patį padaryt su mielinių blynų tešla? Noriu mokyklon savo zuikiam iškept ryte, bet ar neperkils blynų tešla? O keltis ketvirtą, kad užmaišyt blynus doh.gif nu nesinori, bet jei kitaip nikaip, tai atsikelsiu smile.gif
Ačiuks už atsakymus iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2009 02 23, 20:43)
noriu paklaust  4u.gif  mielinę tešlą galima kildinti šaldytuve - šaltas kildinimas- aš taip dariau su bandelėm, labai gerai, atsikeli ryte ir kepi iškarto, nereik laukt. Ar galima tą patį padaryt su mielinių blynų tešla? Noriu mokyklon savo zuikiam iškept ryte, bet ar neperkils blynų tešla? O keltis ketvirtą, kad užmaišyt blynus  doh.gif  nu nesinori, bet jei kitaip nikaip, tai atsikelsiu  smile.gif
Ačiuks už atsakymus iš anksto  4u.gif

oi sito tai as nz blush2.gif as isvis zadu duonkepej ta tesla kildinti tai va idomu ar man paciai gausis rolleyes.gif bet manau tesla perkilti negali, nu bent as taip galvoju 4u.gif
Atsakyti
bandziau kelis blynu receptus, bet ispudi paliko tik lietiniai blynai smile.gif ilgai ieskojau geros teslos ir labai apsidziaugiau atradus sia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alliza @ 2009 02 23, 22:34)
bandziau kelis blynu receptus, bet ispudi paliko tik lietiniai blynai smile.gif ilgai ieskojau geros teslos ir labai apsidziaugiau atradus sia thumbup.gif

O mums dar labai įspūdi paliko bananiniai blynai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 23, 20:05)
oi sito tai as nz blush2.gif  as isvis zadu duonkepej ta tesla kildinti tai va idomu ar man paciai gausis rolleyes.gif  bet manau tesla perkilti negali, nu bent as taip galvoju 4u.gif

Ačiū, Nexta, už padrąsinimą aciuks.gif
užmaišiau vakar mielinius blynus įdėjau tešlą į šaldytuvą ir miegelio. Ryte super iškilusi tešla bigsmile.gif ir blynų kalnas vaikams į mokyklą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2009 02 24, 09:26)
Ačiū, Nexta, už padrąsinimą  aciuks.gif
užmaišiau vakar mielinius blynus įdėjau tešlą į šaldytuvą ir miegelio. Ryte super iškilusi tešla  bigsmile.gif  ir blynų kalnas vaikams į mokyklą  thumbup.gif

nu smagu girdeti thumbup.gif 4u.gif
tikiuosi man vakare jie irgi pavyks ax.gif
Atsakyti
varskiniai blynai jau isbandyti, man jie labai labai labai patiko thumbup.gif tik as dejau 9 saukstus miltu, nes man is 6 saukstu skystoka tesla pasirode 4u.gif
Atsakyti
Na ir as tuos mieliniu tik ka uzsimaisiau.. Bandysiu kepti po poros valandu. Parasysiu kaip pavyko smile.gif
Atsakyti
bandeles su cinamonu pagal sonatina
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2009 02 24, 07:26)
Ačiū, Nexta, už padrąsinimą  aciuks.gif
užmaišiau vakar mielinius blynus įdėjau tešlą į šaldytuvą ir miegelio. Ryte super iškilusi tešla  bigsmile.gif  ir blynų kalnas vaikams į mokyklą  thumbup.gif


ir kodel man niekas nepasake, kad is mieliniu blynu recepto sitiek daug gaunasi blink.gif as tai viena, valgysiu savaite dabar lotuliukas.gif
bet kepiau ir galvojau, kad jei jau mielinius blynus moku kepti, tai gal ir zenytis galima laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2009 02 24, 18:31)
ir kodel man niekas nepasake, kad is mieliniu blynu recepto sitiek daug gaunasi  blink.gif as tai viena, valgysiu savaite dabar  lotuliukas.gif
bet kepiau ir galvojau, kad jei jau mielinius blynus moku kepti, tai gal ir zenytis galima laugh.gif


As irgi galvojau, kad savaite valgysim (beje, labai skanus pavyko), bet vyras sake rytoj i darba nusines prie kavos pakramtyt.. Tai ir Jums siulau padaryt ta pati 4u.gif
Atsakyti