Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

biski gal ir kvaila klausima turiu blush2.gif blush2.gif per koki sieteli reikia pertrinti varske? ir kai miltus reikia persijoti? tik va nesugalvoju per koki cia sieteli? blush2.gif blush2.gif ir kokiais gabaliukais tortui Marsas sokoladukus pjaustot?
siandien vel darysiu kiausiniu-farso vyniotini ir dar pridesiu pievagrybiu smile.gif turetu skaniai buti rolleyes.gif jau laukiu vakarienes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 02 18, 14:44)
biski gal ir kvaila klausima turiu  blush2.gif  blush2.gif  per koki sieteli reikia pertrinti varske? ir kai miltus reikia persijoti? tik va nesugalvoju per koki cia sieteli?  blush2.gif  blush2.gif  ir kokiais gabaliukais tortui Marsas sokoladukus pjaustot?
siandien vel darysiu kiausiniu-farso vyniotini ir dar pridesiu pievagrybiu  smile.gif turetu skaniai buti  rolleyes.gif  jau laukiu vakarienes  biggrin.gif


per tokį, ar panašų.
user posted image

Varškę galima ir su blenderiu trinti.
O šokoladuką pjausčiau nedideliais.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2009 02 18, 14:59)
per tokį, ar panašų.
user posted image

Varškę galima ir su blenderiu trinti.
O šokoladuką pjausčiau nedideliais.

aciu labai mirksiukas.gif apie tokius ir galvojau.. tik jauciu varske biski sunku trinti per toki rolleyes.gif o blenderio gaila neturiu, net jauciu reikes gimtadieniui uzsiprasyti, nieko nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 02 18, 15:16)
aciu labai  mirksiukas.gif  apie tokius ir galvojau.. tik jauciu varske biski sunku trinti per toki  rolleyes.gif  o blenderio gaila neturiu, net jauciu reikes gimtadieniui uzsiprasyti, nieko nebus  biggrin.gif


niekad netryniau, tai nežinau, bet turbūt bandyčiau per geležinį.
Atsakyti
sveikos pietums gaminau kalakutienos keksiukus. rezultatas nenuvyle o svarbiausia kad ir dukrele valge o jai bet ko neiduosi doh.gif
user posted image
Atsakyti
Tortas is krekeriu ax.gif tik ne is zuvyciu, o tu didesniu, tai kiek netingejau lauziau per puse, nes pasirode man jie didoki rolleyes.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image


labai mazos foto gavos ax.gif nzn kaip didesnes ideti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dange*: 20 vasario 2009 - 19:54
kas daret dar toki tortuka, ar jis turi buti toks minkstas? jauciu kad biskiuka per mazai krekeriu pridejau, tai jis man toks labai minsktas gavos g.gif
Atsakyti
Siandien kepiau cukiniju pyraga su tunu. Tik vietoj cukiniju dejau moliuga. Seimai laaabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
O as snd dariau silkes uzkandele, tik dejau daugiau silkes file ir nedejau surio, ale skanu labai labai 4u.gif su karstom bulvem niam niam 4u.gif
Atsakyti
gal kas kepet universalu blyna? maciau rase kad i vidu galima deti visokiu priedu (desros, kumpiuko ir pan) tik dabar galvoju ar visa tai sumaisyti kartu i tesla ir kepti? g.gif gal kas daret ir galit papasakoti kaip? ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ir aš ieškau skanių blynų receptėlio, gal pasidalinsite? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2009 02 23, 17:40)
sveikos 4u.gif ir aš ieškau skanių blynų receptėlio, gal pasidalinsite? blush2.gif

nu as tai kepsiu rytoj varskinius ir mielinius blynus Sonatinos 4u.gif
Atsakyti