Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Sveikos 4u.gif
Kartais vis paskaitinėju šią temą, ypač artėjant kokiai progai padirbėti virtuvėje ax.gif Tai noriu paskonsultuot vienu klausimu blush2.gif
Ar būtų įmanoma pasigaminti namie kukurūzų? bigsmile.gif g.gif Mano fantazija tokia: užmaišyt spurgų tešlą ne su kvietiniais, bet su kukurūzų miltais. Tada išvirti nedideles spurgytes ir paskui jas padžiovint orkaitėje... Na, tai dar mano teorija, bet, kadangi, profės, išmanot neblogai virtuvės reikalus, gal galit pasakyti, ar išeitų kažkas panašaus į kukurūzus pagal tokį receptą ar ne??? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 15 vasario 2009 - 16:20

staiga visos bedos ir problemos tampa tokios nereiksmingos kai suzinai toki baisu dalyka... sitoje temoje, kur kalbasi visos Anglijos mamytes, viena neteko savo 8eriu menesiu berniuko, gal galesit nors truputuka padet... verysad.gif
Atsakyti
Tai siandien pietums valgeme Grietinėlėje troškinta žuvis, niu, zinokite nerealiai skanu!!! Tik grietineles dejau tik 250 ml, bet mums tikrai pakako sito kiekio, garnyrui padariau puria bulviu kose. MB is karto net 2 porcijas sukirto (kas buna l.retai biggrin.gif ), o po to desertui buvo Pyragas su persikais ir uogomis. Taip pat gavosi laaabai skanu, net nesulaukem pokol ataus. Dariau su kombainu, specialiai tam skirtame inde, man gavosi a'la trupinukai (tokia dregnoka tesla, kaip smelis). Nzn ar taip turejo buti, bet ji man puikiai apsiklijavo. Dejau saldytas melynes ir paprasta varske (nes tos Musu svelniosios nei Rimi, nei Maximoje niekaip nerandu). Niam tongue.gif Pyragas labai paprastai pagaminamas, bet skonis laaabai geras!
Aciu Sonatina mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai skanus buvo tortas su varškės kremu. Persikiniam sluoksny būtinai reikia dėl atskirų gabaliukų, kaip ir nurodyta recepte (aš nedėjau), nes nesijaučia beveik blenderiuoto konservuoto persiko skonio. Sonatina rašė, kad kremas jai pasirodė rūgštokas. Prieš dėdama želatiną paragavusi irgi taip pamaniau, bet kai sustingo, skonis niveliavosi ir būtent to rūgštumo ir pritrūko.
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2009 02 15, 21:30)
Labai skanus buvo tortas su varškės kremu. Persikiniam sluoksny būtinai reikia dėl atskirų gabaliukų, kaip ir nurodyta recepte (aš nedėjau), nes nesijaučia beveik blenderiuoto konservuoto persiko skonio. Sonatina rašė, kad kremas jai pasirodė rūgštokas. Prieš dėdama želatiną paragavusi irgi taip pamaniau, bet kai sustingo, skonis niveliavosi ir būtent to rūgštumo ir pritrūko.

Ooo..! Koks grazus torciukas, kaip skaniai atrodo!!! bigsmile.gif As irgi vis laukiu progos ji pagaminti. Tai dabar jei kiltu klausimu, turiu i ka kreiptis mirksiukas.gif
Is karto noriu paklausti: kokio dydzio buvo forma? Su kokia varske darei (jei kaip ir Sonatina, tai kur ja rast, as ir HyperRimi ir Akropolio Maximoje vis ieskau, nu nerandu)? Ir dar vienas klausimelis ax.gif Kai ruosei biskvita, tai reikia sausus produktus sumaisyti su kiausiniu mase ir atsargiai ismaisyti. Ar nesigavo gumuliuku sumaisius siuos produktus?
Aciu uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu varskini tingini pabandyti, jau seniai seile varvinu blush2.gif tik va bijau konservuotu vaisiu deti g.gif bijau kad nesigautu per daug slapia mase? gal kas pasnabzdes kokiu vaisiu dedate? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dange*: 17 vasario 2009 - 15:09
ir dar galvoju , kazin kaip gautusi su paprastais sausainiais daryti "torta is krekeriu "zuvytes" g.gif jei ne krekerius o paprastus sausainius deti.. gal kas bandete? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 02 17, 15:08)
noriu varskini tingini pabandyti, jau seniai seile varvinu  blush2.gif  tik va bijau konservuotu vaisiu deti  g.gif  bijau kad nesigautu per daug slapia mase? gal kas pasnabzdes kokiu vaisiu dedate?  blush2.gif  ax.gif


dėjau bananus, bet man nelabai patiko.

džiovinti vaisiai tinka, o jei dar kokiam konjake pamirkyti
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 02 15, 21:17)
Dejau saldytas melynes ir paprasta varske (nes tos Musu svelniosios nei Rimi, nei Maximoje niekaip nerandu). Niam  tongue.gif 

"Mūsų švelniosios varškės" būna "IKI" parduotuvėse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 02 17, 15:08)
noriu varskini tingini pabandyti, jau seniai seile varvinu  blush2.gif  tik va bijau konservuotu vaisiu deti  g.gif  bijau kad nesigautu per daug slapia mase? gal kas pasnabzdes kokiu vaisiu dedate?  blush2.gif  ax.gif


jei gaminsi ji su dziovintais abrikosais ir razinomis, tikrai nepasigailesi smile.gif Pati gaminau su siais vaisiais-nenusivyliau 4u.gif
Atsakyti
Siandien vakarienei gaminau lazanija su varske thumbup.gif
Labai labai visiems patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 02 16, 17:41)
Is karto noriu paklausti: kokio dydzio buvo forma? Su kokia varske darei (jei kaip ir Sonatina, tai kur ja rast, as ir HyperRimi ir Akropolio Maximoje vis ieskau, nu nerandu)? Ir dar vienas klausimelis  ax.gif Kai ruosei biskvita, tai reikia sausus produktus sumaisyti su kiausiniu mase ir atsargiai ismaisyti. Ar nesigavo gumuliuku sumaisius siuos produktus?

forma 26 cm
Varškė Švelnioji geriausia...visąlaik randu Iki.
Kadangi miltus su krakmolu, kepimo milteliais (kas įeina pg. receptą) persijoju kelis kartus, o miltus biskvitams naudoju rupius Ekstra, gumuliukų niekad nebūna smile.gif
Atsakyti