Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Dange* @ 2009 02 11, 17:59)
klausimukas - torta "marsa"kas daret, ar galima kaip kitaip susmulkinti sausainius, nes neturiu as blenderio  verysad.gif

Sveika! Gal pabandysiu padeti. Perskaiciau beveik visas Sonatinos temas. Toks klausimas kazkur tai jau buvo (jei neklystu). Kiek atsimenu buvo patarta, kad sausainiukus galima susmulkinti, padejus juos i maisiuka ar ka nors panasaus, ir su kocelu (nzn ar taip vadinasi, tas, su kuriuo tesla kocioji) pakocioti. Arba as daryciau dar kitaip: i koki dideli dubeni siek tiek juos pasmulkinciau rankomis, o po to galima pabaigti smulkinti su mustuku (tuo, kurio mesa musi smile.gif ). Atsimenu, kai dar neturejau virtuvinio kombaino, tai taip ir smulkindavau kai kuriuos ingridientus.
Tikiuosi, kad nors kiek padejau wink.gif Sekmes!!!
Papildyta:
Niu va, pokol rasiau, tai ir KibirVibir jau atsake biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 11, 17:52)
i maiseli supili ir su kocelu pravaziuoji arba mesos kepsniu mustuku padauzai bigsmile.gif



QUOTE(Renata123 @ 2009 02 11, 18:03)


aciu mirksiukas.gif 4u.gif visai nepagalvojau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes:) Labai prasau,jei jums tik nesunku,atsakykite i siuos anketos klausimus,mano gerai draugei reikia bakalauriniam darbui ax.gif Nuosirdziai aciu sakau 4u.gif
http://www.apklausa.....php?form=18008
Atsakyti
Labads, mergaites labai ieskau recepto-vištiena kepoama orkaiteje su bulvem, jogurtiniu padazu ir atrodo abrikosai, arba kazka maisau doh.gif
Gal kuri padetu surasti, as nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2009 02 12, 09:42)
Labads, mergaites labai ieskau recepto-vištiena kepoama orkaiteje su bulvem, jogurtiniu padazu ir atrodo abrikosai, arba kazka maisau  doh.gif
Gal kuri padetu surasti, as nerandu  verysad.gif


be abrikosų ten

http://www.supermama...p;#entry4753924
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
O as snd isbandziau picai tesla pagal sonatina, super labai smile.gif
o veliau kepsiu jau bandyta Bananiny keksa, tiesa as kepu keksiukus smile.gif
Atsakyti
Labas mergaites!
Gal kas gamino Grietinėlėje troškinta žuvis , recepte nurodyta, kad reikia 400ml grietineles, turiu tik 1 indeli (250ml). Ar skonis nuo to nenukentes, jei ipilsiu maziau, o gal dar grietines galiu prideti?
Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 02 14, 12:14)
Labas mergaites!
Gal kas gamino Grietinėlėje troškinta žuvis , recepte nurodyta, kad reikia 400ml grietineles, turiu tik 1 indeli (250ml). Ar skonis nuo to nenukentes, jei ipilsiu maziau, o gal dar grietines galiu prideti?
Aciu wink.gif

Gaminau,aš ir mažiau pyliau (pyliau sultinio).Skonis nenukentėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2009 02 14, 16:37)
Gaminau,aš ir mažiau pyliau (pyliau sultinio).Skonis nenukentėjo smile.gif

Labai aciu wink.gif
Atsakyti
Labas mergaites!
Skubiai reikia jusu pagalbos! Dabar noriu iskepti Pyragas su persikais ir uogomis. Kas darete? Man neaisku del teslos: Blenderyje užmaišyti tešlą. Tešla iškloti 28 cm skersmens pyrago formos dugną ir sieneles. Tai turi gautis a'la lipnus trupinukai ir jais aplipdyti forma, ar tokia tesla, kuria reikia kocioti ir po to ja graziai iskloti kepimo formoje? As turiu visa kombaina, tai nelabai supratau, blenderis, cia tas kur galima sumasyti vaisinius, pieno kokteilius ar visgi, tai skirtas indas teslai minkyti? blink.gif Turiu saldytas melynes, tikiuosi galiu jas uzberti ant pyrago virsaus...
Kas galite, patarkite! 4u.gif
Nuosirdziai dekoju uz atsakymus!!!! aciuks.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 02 15, 11:20)
Labas mergaites!
Skubiai reikia jusu pagalbos! Dabar noriu iskepti Pyragas su persikais ir uogomis. Kas darete? Man neaisku del teslos: Blenderyje užmaišyti tešlą. Tešla iškloti 28 cm skersmens pyrago formos dugną ir sieneles. Tai turi gautis a'la lipnus trupinukai ir jais aplipdyti forma, ar tokia tesla, kuria reikia kocioti ir po to ja graziai iskloti kepimo formoje? As turiu visa kombaina, tai nelabai supratau, blenderis, cia tas kur galima sumasyti vaisinius, pieno kokteilius ar visgi, tai skirtas indas teslai minkyti?  blink.gif Turiu saldytas melynes, tikiuosi galiu jas uzberti ant pyrago virsaus...
Kas galite, patarkite!  4u.gif
Nuosirdziai dekoju uz atsakymus!!!! aciuks.gif  wink.gif

Aš su rankom tešlą minkiau,ir viskas gavosi liux mirksiukas.gif
Atsakyti