Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Smauglius @ 2009 02 06, 14:31)
Laba diena, moteriškės  smile.gif

turiu techninio pobūdžio klausimą. Noriu kepti Sonatinos "Keksiukus su Nutela", bet yra problema - neturiu formelių 12, tik silikoninę formą su 6 keksiukinėm duobelėm. Kažin ar normaliai būtų, jei aš visą masę pagal receptą nepilčiau į mažas formeles, o paimčiau didelę silikoninę apvalią formą ir iškepčiau didelį keksą?  g.gif Ar nėra čia kokio finto, kad iš šito recepto būtinai reikėtų mažus keksiukus kept?

Drąsiai gali kept ir didelį keksą,tik žinoma jį reiks ilgiau kept.Aš ir kai neturėjau formelių,kepiau didelį keksą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2009 02 06, 15:31)
Laba diena, moteriškės  smile.gif

turiu techninio pobūdžio klausimą. Noriu kepti Sonatinos "Keksiukus su Nutela", bet yra problema - neturiu formelių 12, tik silikoninę formą su 6 keksiukinėm duobelėm. Kažin ar normaliai būtų, jei aš visą masę pagal receptą nepilčiau į mažas formeles, o paimčiau didelę silikoninę apvalią formą ir iškepčiau didelį keksą?  g.gif Ar nėra čia kokio finto, kad iš šito recepto būtinai reikėtų mažus keksiukus kept?

As pries pora dienu kepiau keksiukai su persikais, bet neturejau keksiuku formeliu, tai kepiau viena dideli (tik aisku ilgiau reikejo kept). Gavosi tiesiog fantastiskai skanus, naminis keksas. Kadangi dar neturejau namuose sokolado, tai tiesiog susmulkinau Fortunos saldainius smile.gif
Ir taip pat iskepiau kalakutienos zuiki su suriu, taip pat gavosi nerealiai skanu! Tik beveik per pus mazinau porcija, tai vis tiek su MB 2 ar 3 dienas valgeme wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaites!
Gal kas nors is jusu gamino Sonatinos Vištiena su morkomis, slyvomis ir ryžiais? Noriu jusu patarimu. Recepte parasyta, kad reikia vistos gabaliuku. As turiu vistienos kulseles (berods taip vadinasi blush-anim-cl.gif kojos virsutine dalele). Tai ar tiks tokia vistiena, ar iskeps man gerai? Ar visgi ten reikia tiesiog vistienos mesytes? Ir dar: ryzius nevirtus deti?
Dekoju uz pagalba! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 02 06, 11:52)
Aš iki šiol visada apvirtus kimšdavau (žadu pabandyt dabar kada į žalius), šiaip nesulimpa, apvirus palieku truputyje šalto vandens juo mirkti, tik jau minkštesni būna, tai sunkiau prisikemša, nei nevirti. Tada tik prikimšus padažu užpilu ir orkaitėn. Bet visai gerai ir nevirti su skystesniu padažiuku ar sultinio šiek tiek manau iškeptų mirksiukas.gif



O as niekad neapverdu,kemsu idara i zalius bigsmile.gif po to uzpilu padaziuku...liuks 4u.gif jokio vargo,karta pabandziau apvirti,sulipo..tai daugiau taip nebezaidziu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 02 06, 09:52)
Aš iki šiol visada apvirtus kimšdavau (žadu pabandyt dabar kada į žalius), šiaip nesulimpa, apvirus palieku truputyje šalto vandens juo mirkti, tik jau minkštesni būna, tai sunkiau prisikemša, nei nevirti. Tada tik prikimšus padažu užpilu ir orkaitėn. Bet visai gerai ir nevirti su skystesniu padažiuku ar sultinio šiek tiek manau iškeptų mirksiukas.gif

Aciu uz atsakyma. As paskui irgi pagalvojau, kad jei lizdeliai isvire praskiestame vandeniu padaze, tai ir canneloni isvirs, juk ju sieneles gana nestoros. Kaip pabandysiu, parasysiu. O siandien vel, jau kelinta karta kepsiu pyraga ''Obuoliu ruduo''. labai jis mums visiems skanus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 02 07, 21:42)
Labas vakaras mergaites!
Gal kas nors is jusu gamino Sonatinos Vištiena su morkomis, slyvomis ir ryžiais? Noriu jusu patarimu. Recepte parasyta, kad reikia vistos gabaliuku. As turiu vistienos kulseles (berods taip vadinasi blush-anim-cl.gif  kojos virsutine dalele). Tai ar tiks tokia vistiena, ar iskeps man gerai? Ar visgi ten reikia tiesiog vistienos mesytes? Ir dar: ryzius nevirtus deti?
Dekoju uz pagalba!  wink.gif


laba, gaminau si patiekala, viska daryk kaip parasyta, ryziai nevirti dedami, ryzius ir sultini atmatuok ta pacia stikline (puodeliu), as dejau krutineles gabaliukus, manau kulseles ir tiks, tik as deciau iskaulintas ir be odos, esu darius ir su kiauliena sita recepta, man asmeniskai labai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 02 08, 17:53)
laba, gaminau si patiekala, viska daryk kaip parasyta, ryziai nevirti dedami, ryzius ir sultini atmatuok ta pacia stikline (puodeliu), as dejau krutineles gabaliukus, manau kulseles ir tiks, tik as deciau iskaulintas ir be odos, esu darius ir su kiauliena sita recepta, man asmeniskai labai skanu  4u.gif

Labai aciu uz atsakyma! Bet mes jau pavalge essen.gif Tikrai buvo labai skanu, nes megstu vistiena su slyvomis. Ryzius dejau nevirtus ir vistiena dejau visus gabaliukus su kauliukais kartu. Tik siek tiek porcija pamazinau. Kas megsta slyvas su vistiena tikrai rekomenduoju, nes labai labai skanu smile.gif
Deganti, dar karta aciu wink.gif
Atsakyti
norejau paklausti del vistos su darzovemis jogurto padaze, is kokios vistos "dalies" ( biggrin.gif ) esate bandziusios daryti? galvoju o is vistos file kazin kaip butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dange*: 09 vasario 2009 - 17:15
QUOTE(Dange* @ 2009 02 09, 18:14)
norejau paklausti del vistos su darzovemis jogurto padaze, is kokios vistos "dalies" (  biggrin.gif  ) esate bandziusios daryti? galvoju o is vistos file kazin kaip butu  g.gif

as tai darau su ketvirciais, kumpeliais, blauzdelem....manau tai neturi esmes, skonis vis tiek gaunasi thumbup.gif jei file tai gal tada pasmulkint reiktu,tai gautusi kaip troskinukas toks mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas gaminot pastetu idarytus kiausinius? idomu koks skonis.... g.gif noriu savaitgali pafarsiruoti, galvoju pabandyt gal... blush2.gif
Papildyta:
siaip man su kumpiu rukytu skaniausia, bet gal paeksperimentuot sakau..... g.gif ax.gif
Atsakyti
klausimukas - torta "marsa"kas daret, ar galima kaip kitaip susmulkinti sausainius, nes neturiu as blenderio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2009 02 11, 17:59)
klausimukas - torta "marsa"kas daret, ar galima kaip kitaip susmulkinti sausainius, nes neturiu as blenderio  verysad.gif


i maiseli supili ir su kocelu pravaziuoji arba mesos kepsniu mustuku padauzai bigsmile.gif
Atsakyti