Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Dange* @ 2009 02 02, 18:20)
sveikutes kulinares  mirksiukas.gif  siandien bandau daryti kiausiniu-farso vyniotini  ax.gif  gal kas galetu pasifleruoti su kuo ji glima butu valgyti  blush2.gif  galvoju kad dar ryziu isvirti  g.gif

parayk kaip gausis, nes ir as artimaiusiu metu apie ji galvoju smile.gif o is kokio farso darysi??

as siandien dariau jautienos stroganova, tai labai riebus padazas gavosi g.gif kitakart desiu tik po sauksta grietines ir majonezo g.gif

ir, beje, savaitgali dariau varskini tingini su dziovintais vaisiais, labai skanus, bet man irgi truputuka riebokas, visgi dedasi 1 pokelis sviesto g.gif idomu dedant puse pakelio ar nebutu per sausa, gal butu galima grietines dadet g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 02 02, 20:25)
parayk kaip gausis, nes ir as artimaiusiu metu apie ji galvoju  smile.gif  o is kokio farso darysi??

as siandien dariau jautienos stroganova, tai labai riebus padazas gavosi  g.gif kitakart desiu tik po sauksta grietines ir majonezo  g.gif

ir, beje, savaitgali dariau varskini tingini su dziovintais vaisiais, labai skanus, bet man irgi truputuka riebokas, visgi dedasi 1 pokelis sviesto  g.gif  idomu dedant puse pakelio ar nebutu per sausa, gal butu galima grietines dadet  g.gif

jau po vakarienes smile.gif gavosi nerealiai gerai biggrin.gif clap.gif ir tikrai labai paprasta. dariau is kalakutienos farso. ir MB patiko thumbup.gif tikrai gaunasi nemazai, o ir saltas jsi labai skanus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dange*: 02 vasario 2009 - 20:57
Skanus tas farso vyniotinis ir mums, tik vietoj majonezo per pus dedu grietine, nes mums persuru ax.gif Matyt todel, kad surio dedu daugiau nei parasyta g.gif
O siaip, tai kaip ir Sonatina rase, jis iseina didelis, as tai saldau, po to i mikrobangine ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2009 02 02, 22:15)
Skanus tas farso vyniotinis ir mums, tik vietoj majonezo per pus dedu grietine, nes mums persuru  ax.gif Matyt todel, kad surio dedu daugiau nei parasyta  g.gif
O siaip, tai kaip ir Sonatina rase, jis iseina didelis, as tai saldau, po to i mikrobangine ir  thumbup.gif

as irgi su grietine maisau. o saldai jau iskepta? paskui nebuna jis koks istizes kai atsyla?
Atsakyti
Saldau iskepta visiskai. Kiek suvalgom, dar rydienai palieku, o kita supjaustau gabaliukais ir i saldikli. Viskas thumbup.gif niekas neistyzta, sildau kartais ir ant keptuves, skanumelis, aisku sveikatai tai cool.gif
Atsakyti
O as nakciai uzstaciusi buvau duonkepej duonyte skrudinimuj pagal Sonatina, nu balta duonele gavosi, su sviestuku ir cesnaku labai skanu buvo pusryciams smile.gif dar teveliai atvaziave tai isgyre kad namine duonyte labai skani smile.gif

O pietums vel darau mesa druskoje smile.gif patiko man ji labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 03, 13:54)

O pietums vel darau mesa druskoje smile.gif patiko man ji labai smile.gif


o kokią mėsą?
Atsakyti
Nusipirkau siandien gera smoteli zalios versienos, bet niekur nerandu jokio recepto apie versienos pyraga doh.gif negi tokio nera?...
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2009 02 03, 15:55)
o kokią mėsą?

o siandien kepiau irgi kiauliena smile.gif mama atveze is kaimuko namines, tai isvis gavosi nuostabiai skani, nes buvo labai minksta, nu vis ne pirktine mesyte smile.gif labai faina, patiko visiems smile.gif
Atsakyti
As siandien gaminau ''Makaronu lizdelius su farsu''. Labai skanu ir paprasta, tik man buvo kiek per astru, kitakart desiu maziau garstyciu. Ir nedejau i padaza svoguno, nes man pasirode per daug dvi svoguno galvos vienam patiekalui ax.gif
Dar noriu isbandyti idarytus makaronus, bet turiu tik canneloni, kriaukliu nerandu tokiu dideliu. Tik galvoju, jei tuos vamzdelius apvirsiu, tai kaip as juos paskui prikimsiu, ar nesulips? Gal kas bande pavirtus canneloni prikimst?
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2009 02 05, 22:24)
As siandien gaminau ''Makaronu lizdelius su farsu''. Labai skanu ir paprasta, tik man buvo kiek per astru, kitakart desiu maziau garstyciu. Ir nedejau i padaza svoguno, nes man pasirode per daug dvi svoguno galvos vienam patiekalui ax.gif
Dar noriu isbandyti idarytus makaronus, bet turiu tik canneloni, kriaukliu nerandu tokiu dideliu. Tik galvoju, jei tuos vamzdelius apvirsiu, tai kaip as juos paskui prikimsiu, ar nesulips? Gal kas bande pavirtus canneloni prikimst?

Aš iki šiol visada apvirtus kimšdavau (žadu pabandyt dabar kada į žalius), šiaip nesulimpa, apvirus palieku truputyje šalto vandens juo mirkti, tik jau minkštesni būna, tai sunkiau prisikemša, nei nevirti. Tada tik prikimšus padažu užpilu ir orkaitėn. Bet visai gerai ir nevirti su skystesniu padažiuku ar sultinio šiek tiek manau iškeptų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 06 vasario 2009 - 10:00
Laba diena, moteriškės smile.gif

turiu techninio pobūdžio klausimą. Noriu kepti Sonatinos "Keksiukus su Nutela", bet yra problema - neturiu formelių 12, tik silikoninę formą su 6 keksiukinėm duobelėm. Kažin ar normaliai būtų, jei aš visą masę pagal receptą nepilčiau į mažas formeles, o paimčiau didelę silikoninę apvalią formą ir iškepčiau didelį keksą? g.gif Ar nėra čia kokio finto, kad iš šito recepto būtinai reikėtų mažus keksiukus kept?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smauglius: 06 vasario 2009 - 14:32