Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

O mes vakar vakare kepem mesainiu bandelias pagal Sonatina smile.gif tesla maisiau duonkepej, nu bandeles super duper thumbup.gif o i mesainiu vidu dejau lydytas suris,kalakutienos file, pomidoras, ir vel suris, nu labai skanu buvo smile.gif speju su kepta mesyte viduje isvis labai labai super butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 02 08, 19:07)
Kokosiniai lietiniai su bananų įdaru

250 ml pieno
100 ml grietinėlės
2 kiaušiniai
2 v. š. cukraus
4 v. š. kokoso drožlių
6 v. š. miltų

Įdarui
2 bananai
2 v. š. citrinų sulčių
2 v. š. medaus
1 a. š. cinamono

Sumaišyti pieną, grietinėlę, kiaušinius, cukrų, kokoso drožles ir miltus. Iškepti lietinius. Bananus nulupti, supjaustyti riekėmis, apšlakstyti citrinų sultimis. Keptuvėje įkaitinti medų, sudėti bananus, pabarstyti cinamonu, karamelizuoti. Dėti įdarą į blynus ir suvynioti.

as kepiau siryt situs lietinius thumbup.gif labai greit padaroma tesla, ir blynai kokie minkstuciai ir skanus drinks_cheers.gif padariau ir bananu idara, tik man ten cinamonas nelabai tiko g.gif mes tiesiog nelb megstam cinamono, gal kitakart vietoj jo cukraus pudra barstyt ax.gif bet tuos lietinius tai ir be padazo su grietine ar uogiene galima skaniai suvalgyt drinks_cheers.gif

QUOTE(krika @ 2009 01 30, 18:24)
gaminau vėl mėsos pakepą. bet man ten skonio trūksta  g.gif dariau iš kiaulienos, ėmiau kiaulienos prieskonius, druską, pipirus. bet va vis viena kažko tokio trūko  g.gif

as sita apkepa gaminusi, mesa naudoju puse kiaulienos puse kalakutienos, nu super gavosi, obuoliai labai gera duoda skoni, man labaiu patinka negu bulves mirksiukas.gif nezinau kodel jums nelabai skaniai gavosi ax.gif
Atsakyti
Kepiau snd mesa druskoje, nu thumbup.gif as dar cesnaku ja istryniau, valgem su bulviu kose ir marinuotais agurkeliais, niam niam 4u.gif tik i druska musiau du baltymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 01, 17:46)
Kepiau snd mesa druskoje, nu  thumbup.gif  as dar cesnaku ja istryniau, valgem su bulviu kose ir marinuotais agurkeliais, niam niam 4u.gif tik i druska musiau du baltymus smile.gif

net paziurejau recepta ir... 1 kg druskos?? bigsmile.gif ar nesigavo suru ?? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
noreciau paklausti. Labai daznai kepiniuose, ar tai butu saldus kepiniai ar ne, Sonatina naudoja krakmola, bet (dauguma atveju) neraso koki. As kaip supratau is pokalbiu, kad ji dazniausiai nadoja kukuruzu krakmola ar visgi bulviu?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif jungiuosi ir as i si klubeli ax.gif
visu pirma noreciau padekoti sonatinai uz nuostabius receptukus 4u.gif
o dabar turiu jums visoms klausimuka: siandien kepiau lietinius su varske. Idara dariau taip: varske, cukrus ir bananai....idaras gavosi tikrai skystokas....manau nuo bananu arba per daug kiausiniu (dejau 2)....kai iskepiau, tas idaras vistiek toks gan skystas buvo. ar cia normalu, ar jis turejo ten sustingti?...kepiau neilgai....gal bananai ta skystuma dave, nes bananai karstyje skysteja.... g.gif man idomu, ar kiausiniai toje maseje iskepa? ta prasme, ar nera galimybes jog idaras galejo buti zalias?
dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shining_star: 01 vasario 2009 - 20:33
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 02 01, 20:33)
net paziurejau recepta ir... 1 kg druskos??  bigsmile.gif  ar nesigavo suru ??  g.gif

aha, dejau visa kilograma smile.gif zinok tikrai nesuru, ta prasme pavirsius toks sursterna, bet tai priduota superiny skony, o mesytes vidus visai nesurus buvo smile.gif as siaip pipiru nepagailejau ir lauro lapeliu...dar siaip mesyte paprieskoniavau, bet ne daug smile.gif o ta druska iskepe visa, sukietejo, tokia pluta gavosi, tad ja iskepus nuemiau ir viskas smile.gif tiesa, kepiau kiaulienos kumpy, 1.5val smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 02 01, 19:33)
Sveikos,
noreciau paklausti. Labai daznai kepiniuose, ar tai butu saldus kepiniai ar ne, Sonatina naudoja krakmola, bet (dauguma atveju) neraso koki. As kaip supratau is pokalbiu, kad ji dazniausiai nadoja kukuruzu krakmola ar visgi bulviu?

Man atrodo nėra jokio skirtumo kurį naudoti.Aš kokį tuo momentu turiu tokį ir naudoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2009 02 02, 11:38)
Man atrodo nėra jokio skirtumo kurį naudoti.Aš kokį tuo momentu turiu tokį ir naudoju. smile.gif


As turiu ir viena ir kita. Bet tarp ju, kiek zinau, yra sioks toks skirtumas. Kas liecia kieki, pvz. bulviu krakmola reikia deti per pus maziau, negu kukuruzu. (Pvz.: recepte nurodyta 2v.s. kukuruzu krakmolo, jei sito neturite, tada 1v.s. bulviu krakmolo)
O gal as klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 02 02, 12:53)
As turiu ir viena ir kita. Bet tarp ju, kiek zinau, yra sioks toks skirtumas. Kas liecia kieki, pvz. bulviu krakmola reikia deti per pus maziau, negu kukuruzu. (Pvz.: recepte nurodyta 2v.s. kukuruzu krakmolo, jei sito neturite, tada 1v.s. bulviu krakmolo)
O gal as klystu?  g.gif

Gal nelabai pastabi esu,bet kiek parašyta krakmolo tiek ir dedu,nesvarbu kokio.Gal kitos kulinarės geriau atsakys smile.gif
Bet Sonatina,man atrodo dažniausiai kukurūsų krakmolą naudodavo visur... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 01, 19:42)
aha, dejau visa kilograma smile.gif  zinok tikrai nesuru, ta prasme pavirsius toks sursterna, bet tai priduota superiny skony, o mesytes vidus visai nesurus buvo smile.gif as siaip pipiru nepagailejau ir lauro lapeliu...dar siaip mesyte paprieskoniavau, bet ne daug smile.gif o ta druska iskepe visa, sukietejo, tokia pluta gavosi, tad ja iskepus nuemiau ir viskas smile.gif tiesa, kepiau kiaulienos kumpy, 1.5val smile.gif

nu reiks butinai kada pabandyt drinks_cheers.gif

QUOTE(Renata123 @ 2009 02 02, 11:53)
As turiu ir viena ir kita. Bet tarp ju, kiek zinau, yra sioks toks skirtumas. Kas liecia kieki, pvz. bulviu krakmola reikia deti per pus maziau, negu kukuruzu. (Pvz.: recepte nurodyta 2v.s. kukuruzu krakmolo, jei sito neturite, tada 1v.s. bulviu krakmolo)
O gal as klystu?  g.gif

as tai nezinojau kad yra skirtumas, as tai turiu bulviu krakmolo ir dedu tiekkiek nurodyta recepte ir viskas gerai pavykdavo drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes kulinares mirksiukas.gif siandien bandau daryti kiausiniu-farso vyniotini ax.gif gal kas galetu pasifleruoti su kuo ji glima butu valgyti blush2.gif galvoju kad dar ryziu isvirti g.gif
Atsakyti