Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

dariau siandien varskines pynutes, jau taip tikejausi gero rezultato, nes viskas, ka gaminu is Sonatinos receptu, gaunasi puikiai...ir se tau , kad nori. Nesigavo man tos pynutes.......... verysad.gif viska dariau tiksliai pagal proporcijas, ale tesla baisiai lipo prie ranku, tada imeciau biski i saldytuva, maniau, pasals biskeli ir bus ok. tam kartui nelipo, o ant trecios vel tas pats....toks jausmas, jog tesla stipriai per skysta...( daryta pagal nurodytas normas). Idejau miltu gavos per kietos, i kurias nedejau - gavosi sukrite blynai.


beja, varske, buvo ta pakelyje, kur kaip sviesto gabaliukas....

Ka dariau negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2008 10 02, 17:07)


gal varske kalta? riebumas ar konsistencija? bent as varskes, kur pakeliuose, vengdavau, nes ji tokia "netikra", imdavau maiseliuose. Dabar turejau uzsisaldzius Dvaro tokiose permatomose tarsi dezutese, irgi gera, pavyko kepiniai.
Atsakyti
O aš visad kepu su tepamu varškės sūreliu ir gaunas thumbup.gif Miltus tai žiūriu pgl situaciją, jei reik, įdedu kiek daugiau... Seniai bekepiau bandeles... Reiks kurį vaažkarą palepint šeimą smile.gif
Atsakyti
vakar peitums issikepem kalakutienos keksiukus. svelnus ir lengvas patieklas toks tinkantis savo figura priziurincioms ax.gif
Atsakyti
siandien pusryciams Universalus blynas thumbup.gif darbo beveik nera, o rezultatas liuks. apsivalgem. ir neriebus kaip kad kiti keptuveje kepti blynai ax.gif
Atsakyti
Prasom Sonatinos spurgyciu tongue.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2008 10 06, 16:53)
Prasom Sonatinos spurgyciu  tongue.gif

user posted image  user posted image

labai skaniai atrodo thumbup.gif o kaip tokia forma padarei? g.gif kaip suprantu tesla turejo buti kaip tirstiem blynams unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2008 10 07, 11:23)
labai skaniai atrodo  thumbup.gif o kaip tokia forma padarei?  g.gif kaip suprantu tesla turejo buti kaip tirstiem blynams  unsure.gif

spėju,kad su formyte sausainiams išspaudė.Aš tešlą iškočiotą spaudžiu su formele,o kai verda -pasidaro tokios apvalios spurgikės thumbup.gif
Atsakyti
Aš vakar gaminau kepenis karališkai. Nu laaabai skanu ( gaila, tik man mažai buvo blush2.gif ). Vyras irgi labai gyrė o vaikai tai nosis suraukę sėdėjo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2008 10 07, 11:23)
labai skaniai atrodo  thumbup.gif o kaip tokia forma padarei?  g.gif kaip suprantu tesla turejo buti kaip tirstiem blynams  unsure.gif


Taip, isspaudziau su sausainiu formle. tongue.gif
O tesla tai tikrai kietesne nei tirstiems blynams, nes kaip kitaip suformuotum (kad ir apvalia spurgyte). O as dejau dar truputi maziau milu, nei Sonatinos recepte, tai su kocelu ne tiek iskociojau, kiek suspaudziau tesla. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2008 10 02, 17:07)
dariau siandien varskines pynutes, jau taip tikejausi gero rezultato, nes viskas, ka gaminu is Sonatinos receptu, gaunasi puikiai...ir se tau , kad nori. Nesigavo man tos pynutes.......... verysad.gif viska dariau tiksliai pagal proporcijas, ale tesla baisiai lipo prie ranku, tada imeciau biski i saldytuva, maniau, pasals biskeli ir bus ok. tam kartui nelipo, o ant trecios vel tas pats....toks jausmas, jog tesla stipriai per skysta...( daryta pagal nurodytas normas). Idejau miltu gavos per kietos, i kurias nedejau - gavosi sukrite blynai.
beja, varske, buvo ta pakelyje, kur kaip sviesto gabaliukas....

Ka dariau negerai? g.gif



Nereikėjo tokios tešlos išsigąsti.. Man irgi visada labai lipdavo prie rankų, neįmanoma net sukočiot tų "virvelių" būdavo, bet po truputį, milžiniškom pastangom, pavykdavo.. Ir, patikėk, rezultatas tikrai to vargo vertas - begaliniai švelnios, lengvos, gardžios bandutės. Gal todėl, kad miltų mažai, ir išeina tokios minkštutėlės.
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 10 07, 13:17)
Aš vakar gaminau kepenis karališkai. Nu laaabai skanu ( gaila, tik man mažai buvo )

Iš visos porcijos tau mažai buvo blink.gif OhO... Aš iš pusės dariau ir mums 4riems buvo 2.5dienos ... Ai, ir dar išmečiau kas liko jau... nes trečios tokios pat vakarienės nebenorėjom smile.gif blush2.gif
Atsakyti