Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(keistuole @ 2009 01 29, 22:48)
Labai jau didelis jūsų paveiksliukas

aha tikrai per dideli idejau net issigandau kad tema issikraipe, net moderatoriai parasiau kad istrintu nes pati nemokejau blush2.gif

as ruosiuosi si savaitgali daryt tingini su varske 4u.gif jau tiek pagyru ziuriu prie to recepto bigsmile.gif
Atsakyti
gaminau vėl mėsos pakepą. bet man ten skonio trūksta g.gif dariau iš kiaulienos, ėmiau kiaulienos prieskonius, druską, pipirus. bet va vis viena kažko tokio trūko g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 01 29, 19:52)
Man turbūt akys nusilpo doh.gif , bet nerandu šito receptuko. Gal galit nuorodą imest 4u.gif .



QUOTE(keistuole @ 2009 01 29, 20:05)



jo, apie situs kalbejau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos super mamytes! Labai daznai lankiausi supermama.lt forumuose, bet tik kaip svecias, bet vakar prisiregistravau, pagaliau! 4u.gif Ir su didziausiu malonumu noriu prisijungti prie JUSU, Sonatinos receptuku gerbeju! Kaip ir dauguma is jusu, esu isbandziusi nemazai Sonatinos receptu...ka cia bepridursi... tiesiog viskas SUPER skanu, ir pakankamai lengvai pagaminama! Didziule padeka Sonatinai!!! clap_1.gif Noreciau isbandyti jautiena su grybais, bet turiu kelis klausimus, gal galetumete patarti:
1. Ar galima naudoti saldytus grybus? Mano sese dave misko grybu (savo surinktu), ji juos pries tai apvire, o po to uzsalde. Tai vat kyla klausimas, ar apskritai galima saldyti grybus nors ir apvirtus?
2. Ar vietoj jautienos galiu naudoti kiauliena? (Mano nuomone, jautienos ispjova truputi brangokai kainuoja). Ir kokia tada kiauliena jus naudotumete, ir ar butu taip pat skanu, kaip ir su jautiena? Ar geriau mesos nekeisti?
Aciu uz atskymus wink.gif
P.S. atsiprasau, jei ka nors ne taip parasiau, kadangi cia mano pirmas kartas 4u.gif Pazadu, kad viska greitai ismoksiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 01 30, 19:24)
gaminau vėl mėsos pakepą. bet man ten skonio trūksta  g.gif dariau iš kiaulienos, ėmiau kiaulienos prieskonius, druską, pipirus. bet va vis viena kažko tokio trūko  g.gif


man tai labai patinka šitas receptas, tik aš visur dar dedu prieskonių ir druskytės, ir ant morkų ir ant bulvių sluoksnių. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Renata123 @ 2009 01 30, 20:28)
Sveikos super mamytes! Labai daznai lankiausi supermama.lt forumuose, bet tik kaip svecias, bet vakar prisiregistravau, pagaliau!  4u.gif  Ir su didziausiu malonumu noriu prisijungti prie JUSU, Sonatinos receptuku gerbeju! Kaip ir dauguma is jusu, esu isbandziusi nemazai Sonatinos receptu...ka cia bepridursi... tiesiog viskas SUPER skanu, ir pakankamai lengvai pagaminama! Didziule padeka Sonatinai!!! clap_1.gif Noreciau isbandyti jautiena su grybais, bet turiu kelis klausimus, gal galetumete patarti:
1. Ar galima naudoti saldytus grybus? Mano sese dave misko grybu (savo surinktu), ji juos pries tai apvire, o po to uzsalde. Tai vat kyla klausimas, ar apskritai galima saldyti grybus nors ir apvirtus?
2. Ar vietoj jautienos galiu naudoti kiauliena? (Mano nuomone, jautienos ispjova truputi brangokai kainuoja). Ir kokia tada kiauliena jus naudotumete, ir ar butu taip pat skanu, kaip ir su jautiena? Ar geriau mesos nekeisti?
Aciu uz atskymus  wink.gif
P.S. atsiprasau, jei ka nors ne taip parasiau, kadangi cia mano pirmas kartas  4u.gif  Pazadu, kad viska greitai ismoksiu  rolleyes.gif


Aš grybus visada taip šaldau, jie super skanūs būna thumbup.gif , ir darbo nedaug, apverdu ir atšalusius į šaldyklį.
Atsakyti
tai kad mėsos apkepas be bulvių, o su obuoliais
Atsakyti
biggrin.gif aš improvizuoju, man biški skaniau su bulvytėm, bet labai nedaug dedu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2009 01 30, 21:39)
biggrin.gif  aš improvizuoju, man biški skaniau su bulvytėm, bet labai nedaug dedu.  blush2.gif

Labai, labai aciu uz atsakyma!!! O as kvailele vis galvojau, kad grybu negalima saldyt ax.gif Tai dabar su MB kaposim grybelius, nes ju nemazai turime bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 01 30, 20:28)
Sveikos super mamytes! Labai daznai lankiausi supermama.lt forumuose, bet tik kaip svecias, bet vakar prisiregistravau, pagaliau!  4u.gif  Ir su didziausiu malonumu noriu prisijungti prie JUSU, Sonatinos receptuku gerbeju! Kaip ir dauguma is jusu, esu isbandziusi nemazai Sonatinos receptu...ka cia bepridursi... tiesiog viskas SUPER skanu, ir pakankamai lengvai pagaminama! Didziule padeka Sonatinai!!! clap_1.gif Noreciau isbandyti jautiena su grybais, bet turiu kelis klausimus, gal galetumete patarti:
1. Ar galima naudoti saldytus grybus? Mano sese dave misko grybu (savo surinktu), ji juos pries tai apvire, o po to uzsalde. Tai vat kyla klausimas, ar apskritai galima saldyti grybus nors ir apvirtus?
2. Ar vietoj jautienos galiu naudoti kiauliena? (Mano nuomone, jautienos ispjova truputi brangokai kainuoja). Ir kokia tada kiauliena jus naudotumete, ir ar butu taip pat skanu, kaip ir su jautiena? Ar geriau mesos nekeisti?
Aciu uz atskymus  wink.gif
P.S. atsiprasau, jei ka nors ne taip parasiau, kadangi cia mano pirmas kartas  4u.gif  Pazadu, kad viska greitai ismoksiu  rolleyes.gif


Mano mama taip užšaldo ir man duoda grybukus, tai viskam tinka ir sriubom ir troškiniam ir taip galima pekept su spirgiais. Geriausias būdas grybam išlaikyt.

Vietoj jautienos išpjovos galima ir nugarinę naudot, bet aišku ji neprilygsta minkštumu išpjovai. O kiauliena irgi tinka, tiesiog jos kiek kitoks skonis (pačios mėsos), bet iš tikrųjų ji daug lengviau paruošiama mėsa, nes iš principo yra riebesnė. Jei imčiau kiaulieną, naudočiau išpjovą, na gal dar kumpį.

Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2009 01 30, 22:33)
Mano mama taip užšaldo ir man duoda grybukus, tai viskam tinka ir sriubom ir troškiniam ir taip galima pekept su spirgiais. Geriausias būdas grybam išlaikyt.

Vietoj jautienos išpjovos galima ir nugarinę naudot, bet aišku ji neprilygsta minkštumu išpjovai. O kiauliena irgi tinka, tiesiog jos kiek kitoks skonis (pačios mėsos), bet iš tikrųjų ji daug lengviau paruošiama mėsa, nes iš principo yra riebesnė. Jei imčiau kiaulieną, naudočiau išpjovą, na gal dar kumpį.

Nuosirdziai dekoju uz duotus patarimus!!! Butinai jais pasinaudosiu book.gif ACIU biggrin.gif
Atsakyti
As snd seimynai savo kepiau Sonatinos varskes apkepa, tai kaip visada jos receptas manes nenuvyle wub.gif 4u.gif labai skanus gavosi, greitai ir lengvai pasigamino, tik as dar vanilinio ekstrakto ypyliau skysto tai isvis skonis svelnus labai buvo ir kvepejo nuostabiai smile.gif seimynai patiko labai thumbup.gif
Atsakyti
O mes ka tik po vakarienes. Niu taip jau skaniai pavalgeme. Pirma karta dariau zuvies file prancuziskai, tiesiog nerealiai skanu thumbup.gif Tik MB paprase, kai kita karta darysiu, tai svoguniuka pries tai apkepint, o po to jau i orkaite. Buvo labai sotu, kadangi prie zuvytes padariau labai puria bulviu kosyte. Sonatina dekoju uz puikius ir labai skanius receptelius!!!
Atsakyti