Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

gaminau kiaušinių-faršo vyniotinį thumbup.gif
keksiukus su nutela thumbup.gif
tortas marsas nerealus, nors mes neesam su B baisingi saldumynų, bet vyras iki dabar dar kalba, kad skanesnio nevalgė thumbup.gif
Atsakyti
Dariau makaronu lizdelius su grietinele tai jau kaip skanu buvo wub.gif tikrai ne viena karta dar kartosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 01 20, 18:19)
tortas marsas nerealus, nors mes neesam su B baisingi saldumynų, bet vyras iki dabar dar kalba, kad skanesnio nevalgė  thumbup.gif

turiu pora klausimu del torto g.gif o tiesei ta folija formoj? kazin ar iseina grazus krastai po to kai isemi ar nevientisa gal folijos gabala reikia kloti? g.gif paaiskinkit man neismanelei 4u.gif
ir dar kazin ar tinka paprasta namie pagaminta varske ar butinai turi buti kremine? man mociute lauktuviu idejo, tai galvoju butu labai gerai panaudoti tortui.gal tada reiketu ideti daugiau vanilino ar kitokiu prieskoniu? g.gif
Atsakyti
Aš ir tą torčiuką dariau smile.gif foliją tiesiau, vieną didelį lapą , ji po to labai gerai nusiėmė ir nieko blogo nesimatė schmoll.gif , o varškę ir dėjau pačią paprasčiausią 9 proc, įdėjau cukraus, vanilinio cukraus, marmeladinių saldainių pripjausčiau, ką nori, tą ir gali pridėti, skonio negadina, nes kreminės tą dieną neradau.
Tortukas gavosi labai puikus ir skanus, mums patiko thumbup.gif
Gal kitos mergaitės parašys savo atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
na mamukai, as naujoke sitoj temoj, bet pasidalinsiu savo patirtimi smile.gif
siandien dariau makaronu lizdelius grietineles padaze smile.gif kai juos padariau (pries virima) tai labai graziai atrode, net vyrui ispudi paliko :0 bet kai sudejau i keptuve kur jau buvo pakepinti svogunai su sviestu supratau kad mano keptuve nepakankamai gili kad lizdelius apsemtu vanduo, nu tai galvojau viskas, liksim be pietu, mesyte neisvirs, bet viskas gavosi gerai, skonis super thumbup.gif thumbup.gif ir tikrai lengvai pasidaro thumbup.gif
ir siaip, as neseniai atradau Sonatinos receptus, bet jau tokie wub.gif
aciu 4u.gif
Papildyta:
aij, pamirsau pamineti, kad dariau ir mesos apkepa praeita savaite, nu gavosi labai labai skanus, as dejau ne vien kiauliena bet per puse su kalakutienos file, gavosi super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 17, 13:40)
Šiandien pagaminau netikrą Šepardo pyragą tongue.gif
Šepardo pyragas su vištiena

500 g vištienos ar kalakutienos filė
1 v. š. aliejaus
1 didelė svogūno galvutė, supjaustyta kubeliais
1 didelė morka, supjaustyta kubeliais
200 g pievagrybių, supjaustytų riekutėmis
1 v. š. miltų
1 v. š. garstyčių
200 ml neriebios grietinėlės
druskos
pipirų

bulvių košės pagal mėgiamą receptą
200 g fermentinio sūrio

Įkaitintame aliejuje apkepti svogūnus ir morkas, kol daržovės suminkštės. Sudėti paukštieną, supjaustytą nedideliais gabaliukais, ir pievagrybius, apkepti, kol mėsa nebebus rausva. Berti miltus, druską, pipirus, išmaišyti ir pakepinti 2 - 3 min. Pilti grietinėlę ir virti, kol padažas pradės tirštėti. Pilti paruoštą masę į kepimo indą. Ant viršaus paskleisti bulvių košę, užberti tarkuoto sūrio.
Kepti įkaitintoje iki 200C orkaitėje 25 - 30 min., kol sūris apskrus.

P. S. naudojau kalakutienos guliašą... Buvo tikrai labai skanu smile.gif


siandien gaminau thumbup.gif irgi su kalakutiena, nu labai liuksiskai gavosi, darbo nedaug, o patiekalas gavosi labai skanus thumbup.gif zodziu, mano isbandyti mesos apkepas, makaronu lizdeliai ir Shepardo pyragas su vistiena vienas u zkita geresni ir visi labai skanus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2009 01 25, 21:30)
Dariau makaronu lizdelius su grietinele tai jau kaip skanu buvo  wub.gif tikrai ne viena karta dar kartosiu  thumbup.gif


Man turbūt akys nusilpo doh.gif , bet nerandu šito receptuko. Gal galit nuorodą imest 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 01 29, 18:52)
Man turbūt akys nusilpo doh.gif , bet nerandu šito receptuko. Gal galit nuorodą imest 4u.gif .


turbūt šitie

http://www.supermama...p;#entry5734574
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2009 01 29, 18:05)

aha sitas 4u.gif
as idedu nuotraukele kaip man gavosi makaronu lizdeliai ax.gif

 ! 
pašalinta per didelė nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 30 sausio 2009 - 11:28
Labai jau didelis jūsų paveiksliukas
Atsakyti
Gaminau klakutienos zuikį, thumbup.gif skanus tik labai didžiulis gaunasi,kiaušinių ir faršo vyniotinį nu ir labai skanu.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Visi receptukai, kuriuos bandžiau, tikrai thumbup.gif

Kaip gaila, kad Sonatina daugiau pas mus nebeužsuka verysad.gif
Atsakyti