Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Aš galų gale padariau varškinį tinginį pagal Sonatinos receptą. Vyras nelabai susižavėjo, o man patiko thumbup.gif . Būtinai darysiu dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2008 12 23, 16:30)
O ką Sonatinos receptų fanės planuoja Kalėdoms/ Naujiems gaminti?  smile.gif


Gaminau Varškės lazaniją (pirmą kartą), šiaip viskas skanu tik kaip ir tikėjausi man netiko tomatas doh.gif norėtųsi kokios grietinėlės ar kažko kito, bet nesugalvoju kuo gi reikėtų pakeisti, nors tiek vyrui, tiek sūnui viskas tiko ir patiko, tai matyt su tuo tomatu kaip ir viskas gerai g.gif
Dar sūrio padažą (pirmą kartą) gaminau, tai komentaras toks, kad gamintas tą dieną skanus tikrai, bet kitą dieną skonis pasikeitė blink.gif
Naujiems galvojau gaminsiu jautieną su grybais, bet planai keičiasi.
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2008 12 29, 19:38)
Aš galų gale padariau varškinį tinginį pagal Sonatinos receptą. Vyras nelabai susižavėjo, o man patiko thumbup.gif . Būtinai darysiu dar 4u.gif

Kaži kodėl ir mano vyras sužavėtas neliko? g.gif Gal nevyrų skoniui jus? blush2.gif
Mamiškis sakė, kad jam paprastas tinginys šimtąkart skanesnis doh.gif
Atsakyti
o maniškiui tinginys labai tiko thumbup.gif
darau jį pakankamai dažnai mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi Sonatinos receptui pasekeja biggrin.gif .Varskini tingini dariau Kaledoms,nes nusprendziau,kad vien torto neuztes,tai yvertinimas buvo labai thumbup.gif
Ryt viena is uzkandziu darysiu - uzkandini krekeri8 torta rolleyes.gif
Atsakyti
negaliu sakyt kad esu jos gerbeja, taciau jos puslapyje randu beveik viska, o ir viskas vienoje vietoje nereikia klaidzioti ir skaityti visu formumieciu diskusiju thumbup.gif

nenusivyliau darydama - "kalakutienos zuikio su suriu" (kaip vyras sako - geriausia vieta kur panaudoti farsa biggrin.gif )
- "pomidoru su avokadu ir suriu"
- "obuoliu-varskes pyrago"

dabar einu ""troskintu baravyku", ar kaip ten jie ruost 4u.gif

kas nepietavo, tai skaniu pietu wink.gif
Atsakyti
Sveikutes "Sonatinos receptų gerbejos" noreciau isipaisyti i jusus rata. Galiu pasakyti kad esu suzaveto jos receptais ka meginau (nors dar nedaug imeginau nes visai nesenai aptikau siuos sedevrus gal kokia savaite ) tai ismeginau
vistiena jogurto padaze thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif be zodziu (net vyras pagyre)
makaronu uzkepeles thumbup.gif labai patiko vaikai kreivai ziurejo bet kai paragavo patiko ir vyras sake tikrai neblogai as tik inprovizavau neturejau virto kumpio tai dejau vistiena bet manau nuo to skonis tikrai nenukentejo
pica is bulvines teslos su tunu thumbup.gif (gal tikejausi kazko kito na man greiciau bulviu kose su tunu gavos ) bet skonis geras tai su dukra raitem o ji pavalgo ir vis klausia ar dar picos yra thumbup.gif
zuvis prancuziskai thumbup.gif begalo suzavet ir greit ir nepakartojamai skanu
o sagutes (is sluoksniuotos teslos) buvo super uzkandele
dar beja dariau keliu rezeptu misini tokias mini uzkandeles tesla naudojau is krepseliu su vaisiais berost tik cukraus nedejau o ant virsaus dejau bulvines picos su tunu virsutini sluoksni nu gavosi tikrai neblogai dabar meginsim toliau
ai doh.gif dar kepiau lietinius su bananu idaru nu vaikai apsilaizydami kapojo thumbup.gif
atsiprasau jei iskraipiau pavadinimus doh.gif bet esme kad skanu nesvarbu kaip pavadinsi mirksiukas.gif
Skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukučiai: 13 sausio 2009 - 17:24
"troskinti baravykai" pagal sonatina thumb_yello.gif jokiu improvizaciju tongue.gif
Atsakyti
Viskas ką pagaminau su Sonatina, gavosi puikiai. Marinuota žuvis tapo mano mėgstamiausiu mano patiekalu. Picos tešla išviso fantastiška. Dabar įsigudrinau jos išsikepti daugiau, ir pasidėti į šaldiklį, taip šaldytos picos niekada nebeperku.
Nepaprastai patiko Kriaušių pyragas su migdolais, lazanija su baltu padažu - šedevras - mano vyro žodžiai, taigi tikrai pasikraunu, kai nesugalvoju ką pagaminti valgyti visada peržiūriu Sonatinos lobyną. Žinoma turėti savo skyrelį ir nuolatos būti forume vargina, galų gale išsisemi. Tačiau neprarandu vilties, kad nors įsavo blogą Sonatina įkels naujų jos pabandytų receptų istorijas... jei kartasi perskaitysi - Sonatina, jaučiu dėkingumą ir žaviuos, sėkmės.
Atsakyti
Mano išbandyti šitie receptai nenuvylė nei vienas, viskas ką gaminau gavosi super thumbup.gif
Atsakyti
Vakar kepiau Citrininiai keksiukai su grietine - labai patiko thumbup.gif
Taip pat megiami Keksiukai su nutela, Keksiukai su persikais
Atsakyti
savaitgali gaminau vistiena su darzovemis jogurto padaze, tai net anyta klause recepto. lotuliukas.gif visiems labai patiko, dar kai man vistiena skaniausia mesyte, tai jauciu reiks ir toliau atradineti Sonatinos lobius bigsmile.gif
Atsakyti