Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(regna @ 2008 12 04, 15:55)
Norėčiau,jūsų paklausti,kur surasti daugiau p.Sonatinos receptukų,ar ieškoti per googlę.Nesupykite,kad toks klausimas man iškilo.




Yra pirmam psl nuoroda biggrin.gif http://sonatinos-rec...i.blogspot.com/
Atsakyti
o aš šiandien kepiau keksiukus su persikais - tik persikų nedėjau, bet į tešlą įmaišiau 2 šaukštus skaldytų lazdynų riešutų ir ant kiekvieno keksiuko viršaus prieš kepdam pabėriau po 0,25 šaukštelio skaldytų lazdynų riešutų - išėjo tikrai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 05 gruodžio 2008 - 00:51
QUOTE(ope-pope @ 2008 11 28, 08:18)
Sveikutės, o gal kuri man galėtų pasakyti, kiek šaukšteliais būtų 5-6 želatinos lapeliai, aš turiu tą birią želatiną ax.gif


ryskiai paveluotas atsakymas, bet gal kam kitam pravers - vienas lapelis yra 2 g.
Atsakyti
Stai manasis kiausiniu-farso vyniotinis smile.gif Lengvai pasigamino ir tikrai nesitikejau tokio skanaus rezultatao biggrin.gif
Laabai skanus gavosi thumbup.gif , o saltas dar skaniau valgosi thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Panele:) @ 2008 12 06, 00:04)
Stai manasis kiausiniu-farso vyniotinis smile.gif Lengvai pasigamino ir tikrai nesitikejau tokio skanaus rezultatao biggrin.gif
Laabai skanus gavosi thumbup.gif , o saltas dar skaniau valgosi thumbup.gif

user posted image

mmmm, atrodo super!

o as isbandziau jautiena su grybais - na man labai labai patiko, broliui ir vyrui - taipogi smile.gif thumbup.gif thumbup.gif dar karta aciu Sonatinai uz paprasta, bet l.skanu ir, svarbiausia, isbandyta recepta! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2008 12 01, 22:27)
Staiga, jei ne paslaptis, kuo ten baigesi ciabatos istorija? Pavyko? Pati nesu bandziusi, bet kada nors noreciau, nors skamba gana sudetingai kaip man.

smile.gif Kadangi žinančių neatsirado, o laiko turėjau nedaug, tai tiesiog iškepiau smile.gif Intuityviai. Mano bėda ta, kad niekad nematuoju dedamų produktų kiekio-esu baisiai mandra kepėja su stažu ax.gif
Žodžiu, kietos neminkiau, tokią papliurusią tešlą apvoliojau dideliu kiekiu miltų ir tai palaikė forma. iškilo puikiai, mano govėda dvi dienas pasigardžiuodami valgė.
Po kelių dienų kepiau rupių kvietinių miltų duoną su raugu-irgi pavyko. Dabar jau bandysiu ir ruginių. Duona buvo mano svajonė. Tikrai nemaniau kad taip nesudėtinga.

Šian kepiau paprastą kiaušinių biskvito pyragą su plaktais baltymais, bet su daržovėm-svogūnai, paprika, arabiški prieskoniai-jėga.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 12 08, 21:35)
smile.gif Kadangi žinančių neatsirado, o laiko turėjau nedaug, tai tiesiog iškepiau smile.gif Intuityviai. Mano bėda ta, kad niekad nematuoju dedamų produktų kiekio-esu baisiai mandra kepėja su stažu ax.gif
Žodžiu, kietos neminkiau, tokią papliurusią tešlą apvoliojau dideliu kiekiu miltų ir tai palaikė forma. iškilo puikiai, mano govėda dvi dienas pasigardžiuodami valgė.
Po kelių dienų kepiau rupių kvietinių miltų duoną su raugu-irgi pavyko. Dabar jau bandysiu ir ruginių. Duona buvo mano svajonė. Tikrai nemaniau kad taip nesudėtinga.



o jūs duonkepėj kepėt?
Atsakyti
Ka skanaus ir grazaus galetumet is Sonatinos receptu pasiulyti Kaledoms? Ta prasme is karsto mesisko patiekalo...
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2008 12 08, 21:42)
o jūs duonkepėj kepėt?

Ne, duonkepės neturiu, kepu orkaitėj, minkau rankomis.
Atsakyti
sveikos na pagaliau ir as isbandziau kepti pati duona tai likau suzaveta kaip visks lengva bet svarbiausia galutinis rezultatas dziuginantis . stai pirmasis mano bandymas is blogo lenkiska rugine duona
user posted image
taip pat vienas is megstamiausiu patiekalu makaronu lizdeliai su farsu . skanumelis as tik nepagailiu ipilti grietinelis nes mums taip skaniau
user posted image
dar kas buvo nauja isbandyta tai lenkiski mieliniai blynai su obuoliais irgi skanus lengvi pietus tinka ypac vaikams nors pavalge ir vyrai biggrin.gif
Atsakyti
O ką Sonatinos receptų fanės planuoja Kalėdoms/ Naujiems gaminti? smile.gif
Atsakyti
O as rytoj pagal Sonatina gaminsiu mielines teslos pyragelius Kifle smile.gif rekomendavo, sake labai labai super smile.gif tai va popiet parasysiu kaip gavosi smile.gif esu bandziusi ir siaip Sonatinos receptus, viskas pavykdavo labai gerai 4u.gif
Atsakyti