Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

HELP SOS
Merginos, minkau ciabatą pagal Sonatinos rec. Tešla ne minkoma išėjo, tik tiršta, kibi, tąsi. Ar dėti miltų tiek, kad taptų minkoma? Nebus per kieta? vienžo... kažką ne taip darau, nors kepu jau virš 20 metų.
Kas nemiegat ir žinot kokios konsistencijos turi būti ciabatos tešla-PATARKIT
Atsakyti
o sonatina nebededa nauju recepteliu?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 11 30, 16:29)
o sonatina nebededa nauju recepteliu?


Tai kad nededa verysad.gif labai norėčiau pamatyti jos naujų patiekalų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 12 01, 17:02)
Tai kad nededa  verysad.gif labai norėčiau pamatyti jos naujų patiekalų  mirksiukas.gif

Tikrai gaila, kad nebededa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 12 01, 16:05)
Tikrai gaila, kad nebededa verysad.gif

O visus pateiktus jau isbandete? mirksiukas.gif Man tai dar gaminti ir gaminti, kol bent puse isbandysiu ax.gif Todel kazkaip visai nesijaudinu del nauju receptu cool.gif
Staiga, jei ne paslaptis, kuo ten baigesi ciabatos istorija? Pavyko? Pati nesu bandziusi, bet kada nors noreciau, nors skamba gana sudetingai kaip man.
Atsakyti
[quote=shantal,2008 11 26, 16:03]
Mergaites, nerandu niekaip varskinio tinginio receptuko. verysad.gif
Gal galit nuoroda imesti mirksiukas.gif
JAU SUSIRADAUthumbup.gif
help help as nerandu ax.gif to varskinio tinginio kur jis randasi
Atsakyti
[quote=boruzele78,2008 12 02, 12:33]
[quote=shantal,2008 11 26, 16:03]
Mergaites, nerandu niekaip varskinio tinginio receptuko. verysad.gif
Gal galit nuoroda imesti mirksiukas.gif
JAU SUSIRADAUthumbup.gif
help help as nerandu ax.gif to varskinio tinginio kur jis randasi
[/quote]

http://www.supermama...p;#entry5139439
Atsakyti
dekui labai visai ne ten ir jeskojau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2008 12 01, 23:27)
O visus pateiktus jau isbandete? mirksiukas.gif Man tai dar gaminti ir gaminti, kol bent puse isbandysiu ax.gif Todel kazkaip visai nesijaudinu del nauju receptu cool.gif


Na, bandžius varškės tinginį, mėsos apkepą, žuvį prancūziškai, obuolių pyragą, kepenis karališkai - viskas labai patiko, tik saldus patiekalai neitin pavyko... ax.gif Bet nieko - tobulėjam kaskart tongue.gif Šiandien bandysiu saldžiarūgštes kepenelės.. bigsmile.gif O nauji receptai visada teikia didesnę galimybę rinktis.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2008 12 02, 00:27)
O visus pateiktus jau isbandete? mirksiukas.gif Man tai dar gaminti ir gaminti, kol bent puse isbandysiu ax.gif Todel kazkaip visai nesijaudinu del nauju receptu cool.gif
Staiga, jei ne paslaptis, kuo ten baigesi ciabatos istorija? Pavyko? Pati nesu bandziusi, bet kada nors noreciau, nors skamba gana sudetingai kaip man.


Išbandžiau tikrai nemažai jau mirksiukas.gif Atmetus desertus, nes pietums kokio torto nepaduosi juk biggrin.gif ir tarkim kokio faršo patiekalų jau kaip ir nebera iš ko rinktis ax.gif
Atsakyti
dariau cukinijų apkepą iš blogo rolleyes.gif Gėėėėėėris wub.gif kumpio nedėjau, dėjau morkų ir grybų, suėjo ir normaliems žmonėms, ir vegetarams, ir ne po vieną porciją bigsmile.gif Kadangi gaminau dešimčiai žmonių - kiekius trigubinau ax.gif
Atsakyti
Norėčiau,jūsų paklausti,kur surasti daugiau p.Sonatinos receptukų,ar ieškoti per googlę.Nesupykite,kad toks klausimas man iškilo.
Atsakyti