Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***


Sveikutes 4u.gif turiu prasyma blush2.gif
Gal zinot ,kur rasti sonatinos kaledinio namuko recepta?? meduolines teslos??
Niekur nerandu schmoll.gif O tikrai man atrodo ji buvo kepus g.gif tai noreciau kaledom ax.gif
Atsakyti
Darysiu Sonatinos 'Balandeliu Apkepa'. Nu labai jis man vilioja thumbup.gif
Patarkit dariusios kokiame inde geraiu kept: moliniame ar stikliniame?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 11 14, 15:20)
Darysiu Sonatinos 'Balandeliu Apkepa'. Nu labai jis man vilioja thumbup.gif
Patarkit dariusios kokiame inde geraiu kept: moliniame ar stikliniame?.. g.gif

Man atrodo nėra visiškai jokio skirtumo kokiam.Aš kepiau stikliniame. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mentuske @ 2008 11 14, 15:37)
Man atrodo nėra visiškai jokio skirtumo kokiam.Aš kepiau stikliniame. smile.gif


drinks_cheers.gif
as pati irgi stikliniam kepiau
Atsakyti
ir dar vienas kvailas klausimas ax.gif
O jeigu su folija uzdengciau?..
Kazkada turejau toki inda, bet dangti sudauziau blush2.gif
Arba reikia lekt pirkt nauja?

user posted image
Atsakyti
Galima galima ir su folija uždengt mirksiukas.gif
Atsakyti
norfoje ( panavesio babilono) prisipirkau akcijines musu svelniosios varskes liesos jai akcija po 2.05 is 2.80 tai dabar kepsim svaitgali visus tortus ir pyragus biggrin.gif
Atsakyti
Na as tai uzsukau cia padekoti Sonatinai uz receptukus ir uz pasiryzima juos surast, isbandyt ir dar mums visoms parasyt! smile.gif 4u.gif l.gaila, kad uzdaryta sonatinos receptuku tema, tikiuosi, visi receptai nedings niekur... beje, dar labai labai aciu SOnatinai uz tuos "p.s." prie kiekvieno receptuko - man jie labai patinka ax.gif mirksiukas.gif
va savaitgali isbandziau :
kalakutienos keksiukai - tiesa sakant, tikejaus kazko labiau stebuklingo biggrin.gif bet siaip tikrai skanu, be to, gal skoniui turejo itakos tai, kad : a) neturejau keksiuku formeliu, tai kepiau "savadarbese" formelese (Kaune, pasirodo, deficitas tos formeles. nors ilgai ir neieskojau.... ax.gif ); cool.gif prie keksiuku naudojau brukniu dzema, turbut reikejo uogienes g.gif ; c) kalakutiena su prieskoniais per nakti laikiau saldytuve - gal nereikejo, kad isisuretu... bet siaip finale vyras sake, kad verta pakartot kada nors thumbup.gif

"sagutes" - pabandymui dariau tik is vieno saldytios teslos laksto, su dviem desrelem. atrodo, paprasta, kaip 2 x 2, bet skanu tai tikrai labai! ne nepastebejom, kai su vyru sukapojom smile.gif manau, puiki uzkandele kad ir prie aliuko kokio smile.gif zodziu, pasiteisino 4u.gif

varskes tinginys - vienareiksmiskai situ isbandytu receptuku lyderis - ateje sveciai vis kartojo ir kartojo to tinginio smile.gif dukrytes kumai lengvoj formoj "susipese" del paskutinio gabaliuko doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes, visos giriat varskes tingini, dariau ir as, bet nieko ipatingo nepastebejau, labai panasu i tortuka, kuri darydavau su sausainiais ir varske, tik cia nesupratau ar jis turi gautis toks minkstas... jis jums gaunasi kietas, kaip ir paprastas tinginys?
Atsakyti
QUOTE(Alliza @ 2008 11 19, 11:29)
sveikutes, visos giriat varskes tingini, dariau ir as, bet nieko ipatingo nepastebejau, labai panasu i tortuka, kuri darydavau su sausainiais ir varske, tik cia nesupratau ar jis turi gautis toks minkstas...  jis jums gaunasi kietas, kaip ir paprastas tinginys?

drinks_cheers.gif dariau ir aš cool.gif maniškis tik šaukštelį teparagavo.. sakė, yprastas su kakava skanesnis.. o man tai šiaip patiko, bet tokių liaupsių dėka laukiau kažko efektyvingesnio.. deja.. na, suvalgyt suvalgiau, bet artimiausiau laiku daryt nežadu.. nebent vasarą su braškėmis šviežiomis.. šįkart dariau su konserv persiku ir džiovintu melionu..
beje, pas mane ir skystokas gavos.. sakau, gal daugiau sausainių reikėjo??
Atsakyti
QUOTE(Alliza @ 2008 11 19, 10:29)
sveikutes, visos giriat varskes tingini, dariau ir as, bet nieko ipatingo nepastebejau, labai panasu i tortuka, kuri darydavau su sausainiais ir varske, tik cia nesupratau ar jis turi gautis toks minkstas...  jis jums gaunasi kietas, kaip ir paprastas tinginys?


man irgi minkstas gavosi, nors ir sviesta tikra dejau (riebesniji) ir proporciju laikiausi. Skonis del to manau nenukencia, tik vaizdo nera.
Marsas man labiau patiko.
Atsakyti
Nuostabus receptukai, tik gaila, jog neseniai juos radau ir pradėjau gaminti.
Pasidariau Vištiena su feta sūriu - nepaprastai skanu, tik šalia dar bulvyčių išsikepiau, o daovių jokių beveik neturėjau, tai paemiau raugintų agurkėlių ir koncervuotų ananasų. Vištiena labai minkšta, na tikrai nuiostabus receptėlis thumbup.gif
Dar labai patiko Varškinis tinginys, tik dėjau šiek tiek mažiau sviesto, bet buvo labai labai skanu (dviese su sese is karto visa suvalgėme, nors tikrai nemažai buvo)
O Mėsos kukuliai su sūreliu - dieviški, visi kas valgė, tam labai patiko.
Sonatina nuostabi, o jos receptėliai super thumbup.gif wub.gif


Atsakyti