Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(laurechka @ 2008 11 05, 13:05)
Tikrai nesudega. taigi nepaliksi jų kept vienų. Žiūrėsi wink.gif Iškepa greit, o ir tortas skanus gaunasi ax.gif

nesudega tikrai, juos reik trumpai apkept ir viskas. Parodysiu savo kepta Napoleona, kuri kepiau vaikucio gimtadieniui

user posted image
ir dar mano silke pataluose
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo one_fine_day: 05 lapkričio 2008 - 20:26
QUOTE(one_fine_day @ 2008 11 05, 21:22)
nesudega tikrai, juos reik trumpai apkept ir viskas. Parodysiu savo kepta Napoleona, kuri kepiau vaikucio gimtadieniui

user posted image

bigsmile.gif sedevras wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal galeciau suzinoti Sonatinos receptuose yra sutrumpinimai v.š. - tai turbut virtuvisnis didelis saukstas, o niekaip negaliu issifruoti ka reiskia a.š. gal galite padeti ir issifruoti man ka reikia a.š. ir v.š. Buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2008 11 06, 12:56)
gal galeciau suzinoti Sonatinos receptuose yra sutrumpinimai v.š. - tai turbut virtuvisnis didelis saukstas, o niekaip negaliu issifruoti ka reiskia a.š. gal galite padeti ir issifruoti man ka reikia a.š. ir v.š. Buciau labai dekinga  bigsmile.gif

labai paprasta mirksiukas.gif : a.š - arbatinis šaukštelis, v.š. -valgomasis šaukštas smile.gif dar gali būti sutrumpinimas "st" - stiklinė
Atsakyti
pietums gaminau lasisa su darzovemis labai saknu ir greita. kadangi vaisinau svecius nebuvo laiko fotografuoti bet labai graziai atrodo pats patiekalas ir asiku skanu o ypac zuvies megejams.
Atsakyti
Ar Sonatinos mesos apkepa galima kepti ne orkaiteje, o ant virykles?
Atsakyti
vakar dariau makaronų lizdelius grietinėlės padaže. visa šeimyna valgėm, kad net ausys linko lotuliukas.gif tik aš lizdelių nelaužiau per pusę ir atitinkamai po du šaukštus įdaro dėjau. pasaka! bigsmile.gif
Atsakyti
tirkai skanu tie lizdeliai makaronnu todel savaitgali per akcija maksimoje prisipirkau i ateiti ju sakiau kada sai savaite gaminsiu ir as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 11 10, 17:27)
tirkai skanu tie lizdeliai makaronnu todel savaitgali per akcija maksimoje prisipirkau i ateiti ju sakiau kada sai savaite gaminsiu ir as  ax.gif



Ot gera mintis, o aš pavaikščiojau apie tuos makaronus ir galvoju, kur čia pritaikyti - Sonatinos receptus visai buvau pamiršusi doh.gif
Klausimėlis - ar kas bandėte bitutės avilio receptą, kur tokios formelės su bitutėm, o viduje kremas, ar jie minkšti gaunasi? Turiu galvoje biskvitą g.gif
Atsakyti
siandien ant stalo garavo baltieji vistienos kukuliai su ryziais ir karstom darzovems pietums. labai skanus kukuliai tik as dariau is dvygubos normos ir dydenisu tai ir kepiau atitinkamai ilgiau po 15 min . seimynai patiko ax.gif

merginos norejau paisklasuti ar kuri dabar buvote sonatinos bloge man rodo kad yra spalio menesi nauajs receptas bet jei as ji atidarau rodo klaida ir nieko nerodo. kaip cia dabar yra ar kuri ji atsidariusi buvote ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 11 12, 15:46)
merginos norejau paisklasuti ar kuri dabar buvote sonatinos bloge man rodo kad yra spalio menesi nauajs receptas bet jei as ji atidarau rodo klaida ir nieko nerodo. kaip cia dabar yra ar kuri ji atsidariusi buvote ar ne  g.gif


Ir man tą patį rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
hm... man nieko nerodo schmoll.gif Paskutinis receptas kovo mėn... Aaa, daba pamačiau apie ką jūs... ir man klaidą meta.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 12 lapkričio 2008 - 17:03