Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

QUOTE(Jaskolka @ 2008 11 03, 15:52)
pasiilgau Sonatinos temų  verysad.gif


Aš irgi vis gaminu jos patiekalus, bet taip norėtųsi naujų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 11 03, 22:18)
Aš irgi vis gaminu jos patiekalus, bet taip norėtųsi naujų  rolleyes.gif

Na reikia regzti plana-chuligana ir bandyti susigrazinri Sonatina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 11 03, 20:20)
Na reikia regzti plana-chuligana ir bandyti susigrazinri Sonatina wink.gif


o kaip tai padaryti? Ji sm lankosi, bet nerašo nieko verysad.gif
Atsakyti
Pasiūlyti mokėti algą...tik nežinau, kaip tai teisiškai sutvarkyt...kas gi nori dirbti daug laisvu laiku ir už dyką...kažkiek galima, bet nuolat tai kaži ar kiekvienas norėtume...
Atsakyti
Siandos pietus smile.gif zuvis prancuziskai ir baklazanu sriuba su grybais tongue.gif labai labai skanu thumbup.gif sriuba viriau pirma karta,vietoj baklazano dejau cukinija(nes neturejau) ir dziovintus baravykus thumbup.gif nu jau sriubytes kvapas ir skonis nuo ju wub.gif Dar laukia keptuveje keptas napoleonas
Atsakyti
savaitgalio kepinys varskes keksas su sokolado gabaleliais. labai skanu. tik mums jis skanesnis siltas nes tada buna karstas sokoladas todel visada pries tai pasisildome mikrobangeje. skanaus

user posted image
Atsakyti
Sveikutes mergaites 4u.gif Gal kuri dare torta Keptuveje keptas napaleonas su bananais ax.gif Siandien darysiu si torta,bet iskylo klausimas del tu lakstu kepimo ant keptuves blush2.gif Ar nesudega jie? Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Tikrai nesudega. taigi nepaliksi jų kept vienų. Žiūrėsi wink.gif Iškepa greit, o ir tortas skanus gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 11 05, 12:05)
Tikrai nesudega. taigi nepaliksi jų kept vienų. Žiūrėsi wink.gif Iškepa greit, o ir tortas skanus gaunasi ax.gif


O sakyk ant kokios ugnies tu lakstus kepi?
Atsakyti
Pas mane elektrinė kaitlentė wink.gif Bet kepu ant vidutinio galingumo wink.gif Tai jei ant dujų kepsi, manau vidutinė ugnis... Pagal situaciją žiūrėt reik... Kepant ant vidutinės- nespės sudegt ir iškeps normaliai...
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 11 05, 12:09)
Pas mane elektrinė kaitlentė wink.gif Bet kepu ant vidutinio galingumo wink.gif Tai jei ant dujų kepsi, manau vidutinė ugnis... Pagal situaciją žiūrėt reik... Kepant ant vidutinės- nespės sudegt ir iškeps normaliai...


Aiskutis 4u.gif Dekui tau 4u.gif Kepsiu siandien si skanu torta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 11 02, 17:52)

Per didijį savitgalį dariau Varškės tinginį. Maniškiui nepatiko, galima sakyt net neragavo doh.gif man tai keistai įdomus skonis, daryčiau gal darkart, bet jei vienai valgyt.. tai nea...
Savaitgaliui - silkė pataluose, tik norėčiau tokios pat kaip kad Sonatinos fotkėj stačiakampinės formos, labai jau patraukliai atrodo wub.gif
Atsakyti